Під Луцькрадою – мітинг базарників. ФОТО. ВІДЕО

Під Луцькрадою – мітинг базарників. ФОТО. ВІДЕО
До Луцької міськради з мітингом прийшли продавці та підприємці Центрального (Старого) і Варшавського ринків.

Акція протесту розпочалась вранці 25 вересня перед засіданням сесії міської ради.

Базарники говорять, що прийшли під стіни Луцькради, аби влада не лишала їх робочих місць. Люди у відчаї і кажуть, що справно платять податки та не розуміють, чому їх хочуть вигнати.

Продавці ринків обурені, що у мерії вкотре створили комісію для перевірки, а також фактично дали вказівку для проведення перевірки ДСНС на Варшавському ринку.

«На Старому базарі 2 гектари землі, у центрі міста, а це досить ласий шматочок», - каже продавчиня.

На місці події працює поліція, яка забезпечує правопорядок.

Нагадаємо, що Луцька міська рада припинила договір оренди землі під Центральним (Старим) ринком з Волинською облспоживспілкою. Мова йде про понад 2 гектари землі під ринком у Старому місті. А термін договору на оренду цієї ділянки закінчився ще 27 серпня.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно! Давіть до кінця тих необраних! Людям треба робочі місця, а не тупі рішення псевдомера і його псевдозаступників і псевдорадників! Досить тиснути на людей, наведіть порядок з транспортом, поставте на місце бариг-шантажистів, які знов вимагають 7 грн.. з дорогами... Але ж НІТ! Бо перевізники регулярно ЗАНОСЯТЬ! Підприємці ринку - НЕ занесуть, не чекайте, вони вас ВИНЕСУТЬ! Тримайтеся, все місто, крім підлих Укропу, з вами!
Відповісти
Я житель міста, і я проти ринку під замком.
І да як би не бандити з облспілки вже б давно ринок переїхав до крумберга.
І ще б податки платили б ті базарники а то я знаю кількох які не платять ніху..
Відповісти
Привокзальный базар развалили и тут недолго осталось.
Люди, смиритесь - время лечит. Сажайте капусту. Работайте.
Відповісти
Як на мене базар потрібен .Як для міських жителів, так і для бабусь і дідусів які їдуть з сіл.А так кому нада той базар на ГПЗ,край міста просто свалка!
Відповісти
Я проти всіх ринків, а ринок біля замку - це взагалі помилка яку потрібно було вже давно виправити!!!
Відповісти
Зробили себе разом!:)
Відповісти
Вусаті риги і їх укропні прислужники - Центральний ринок вам не по зубам! Змиріться, час лікує... Бо не заспокоїтесь - згадаєте, що таке Майдан!
Відповісти
Можна бази і перенести і закрити, порт сіті 2 построїти чі ще купу всього. І біля замку базар це також недуже добре. Тількі подайте якщо базари закриють це 2-3тис людей які там працюють і що потім робити їм сім’ям? Я за те щоб йти в ногу з сучасністю і все старе залишати але думаю що ці речі не на часі є важливіші речі.
А може давайте ЦУМ на перевірку закриємо?? Раптом там також порушення а якщо що то хай на гпз перенесуть
Відповісти
Спекулянти!!! Гнати їх за межі міста, там у полі нехай торгують і оббирають людей!
Відповісти
А слабо на площі біля Драмтеатру? А чого - бабусям-же треба торгувати... :))) Вже геть з глузду з'їхали!!!
Відповісти
Дубинкою давно по ребрах не получав? Будеш вумнічати - згадаєш!!!
Відповісти
Якщо хтось думає що дипутати переживають за вид замку чі якісь правила які базари порушують чі тд. В пацанів вибори на носі і такі як «укроп» підуть на свалку, але ж можна під кінець за нормальні гроші очистити землю для будинків чі супермаркетів за нереальні гроші.
Відповісти
Ринок там був тоді, коли Поліщуки, Недопади, Пустовіти, Вусаті риги і їх піддзявкувачі пішки під стіл ходили... І буде, а от вищезгадані підуть тихенько на смітник історії. А ЦУМ перевірити, щоб, бува, не згорів - це ШИКАРНА ідея!
Відповісти
А ти давно від народу не огрібало, ригівське падло? То цього разу кайданками і стусанами не обійдеться! Як би дубинка в ср@ці не опинилася після зустрічі з народом...
Відповісти
"продавці та підприємці" та продавці які записані підприємцями щоби не платити податків нормально
Відповісти
Зробили разом
Відповісти
Закрийте вже нарешті цей ринок і перевезіть його на ГПЗ. Скільки ще посеред міста під історичним замком буде ця сміттяна площа?
Відповісти
Одне з найцікавіших місць міста, яких і так кіт наплакав, не мало б бути смердючим світтєзвалищем, а інакше той базар назвати ніяк не можна. Пережитки минулого на те і пережитки, щоб від них позбавлятись. Це ж облцентр, а не смт Гнилі Смердюхи, в яке його так активно перетворюють.
Відповісти
Закрийте мене швидше!
Хочу ближче до природи! На околицю міста! До рідного села!
Мене вже нудить від залитої сечею території базарними аліками і баригами.
Відповісти
Краще б центральний базар перенесли.
Відповісти