Повідомили, чому у помешкання лучан не дали тепло

Повідомили, чому у помешкання лучан не дали тепло
Розповіли, чому у Луцьку не розпочали опалювальний сезон.

Про це йшлося у вівторок, 8 жовтня, під час оперативної наради у Луцькраді.

В.о. директора ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський розповів, що впродовж 5 днів середньодобова температура була нижче 8-ми градусів тепла, що дозволяє розпочати опалювальний сезон. Утім, із цим поки вирішили почекати.

«За прогнозами сьогодні-завтра температура зросте до 20 градусів. На початок опалювального сезону необхідно 5 днів, запуск джерел опалення енергоємкий та затратний, тому це є нерезонним», - відзначив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Від якого часу стало п’ять, все життя було три. І тут хочуть наколоти. Сволота.
Відповісти
Від якого часу стало п’ять, все життя було три. І тут хочуть наколоти. Сволота.
Відповісти
В в "поганого" міського голови львова включили опалення бо дбають певно про львів'ян..
а у нас основна думка яку б вулицю перейменувати, запустити вайфай в парку як знести ринок..... а люди то таке....більший прибуток в аптек буде...
Відповісти
В в "поганого" міського голови львова включили опалення бо дбають певно про львів'ян..
а у нас основна думка яку б вулицю перейменувати, запустити вайфай в парку як знести ринок..... а люди то таке....більший прибуток в аптек буде...
Відповісти
Озвучу те, що більшість подумала прочитавши цю статтю бо пі...си!
Відповісти
Коли нарешті до влади прийде хоть одна нормальна людина, яка буде думати хоч трішки про людей. Якщо у Вас хоч трішки лишилось совісті то включіть опалення хоть діткам в садочки, лікарні, школи, хай вони не мерзнуть.
Відповісти
Коли нарешті до влади прийде хоть одна нормальна людина, яка буде думати хоч трішки про людей. Якщо у Вас хоч трішки лишилось совісті то включіть опалення хоть діткам в садочки, лікарні, школи, хай вони не мерзнуть.
Відповісти
Коли нарешті до влади прийде хоть одна нормальна людина, яка буде думати хоч трішки про людей. Якщо у Вас хоч трішки лишилось совісті то включіть опалення хоть діткам в садочки, лікарні, школи, хай вони не мерзнуть.
Відповісти
Тому це є нерозумним... А й справді, включати тепло людям - це нерозумно,нехай мерзнуть.
Відповісти
Вибирайте далі цих самих п..рів і будете мати те ,що маєте ,самі лохи винні , мерзніть далі і нема чого нити .
Відповісти
Влада козлів і бидлоття
Відповісти
В когось є лишні гроші на опалення? Хто такий змерзляк нехай тепліше одінется і якусь теплодуйку біля себе поставить. Взагалі треба прийняти новий закон про вімкнення опалення при температурі нижче 0.
Відповісти