Фестиваль мам у Луцьку. ФОТО

Фестиваль мам у Луцьку. ФОТО
У Луцьку вже вдруге відбулося сімейне свято – Фестиваль луцьких мам.

Дійство зібрало батьків і дітей 19 травня у луцькому ЦУМі.

Організатор заходу – портал для батьків «Луцьк-мама» (lutskmama.com).

Відвідувачі фестивалю мали змогу безплатно взяти участь у творчих майстер-класах із малювання піском, виготовлення ляльки-мотанки, войлоковаляння, виготовлення прикрас для волосся, іграшок із фетру, виробів із соломи, полімерної глини та подарункових листівок для мам. Діти бавилися із аніматорами.

На святі діяла також виставка-ярмарок виробів ручної роботи активних форумчанок сайту «Луцьк-мама».



Цікавинкою свята стало дефіле слінго-мам, у якому взяли участь мами зі своїми дітками й показали, як можна зручно носити малюків.



Оранізатори кажуть, що проводять фестиваль для того, аби популяризувати сімейні цінності.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мега-позитивный праздник!
Відповісти
Дякуємо за фестиваль, купу гарних вражень та гарний настрій малечі! Майстер-класи супер)))
Відповісти
А от я придбала мило там.....і воно ніфіга не милиться.......ОБМАНУЛА МЕНЕ продавчиня....
Відповісти
напевно не розраховували, що покупці ним митися будуть. думали, що куплять так красу і в сервант- під скло)))
Відповісти
Тоді питання до тих хто його робить....МИЛО для того щоб митись? Чи дивитись? Я в шоці продавчиня так мило дивилась в очі......а насправді підсунула мені г.вно...Таких треба відразу від торгівлі відмежовувати....а то брешуть в очі і не скривиться навіть!!!!!
Відповісти
Лімі. я також придбала там мило аж 4 види.....і розчарувалась.....давай мити дитинку а воно не милиться......ЖАХ!!!!!!!! Яка Ви МАЙСТРИНЯ????? А так рекламували виріб.....а фігня повна виявилась...... А так брехала в очі про якість....воно таке саме якісне як і продавець!!!!!
Відповісти
От не розумію я одного, що це за незрозумілий антипіар в бік майстрині, була з дитиною на фестивалі - придбала мило - і дуже задоволена. А в дитини стільки радості, що не передати. Гарне на вигляд, приємно пахне і МИЛИТЬСЯ!!! Не розумію цих неоправданих коментарів... ПС. Це моя думка
Відповісти
Интересно - больше никаких впечатлений от праздника, одно мыло? :) Смахивает на антипиар ;) Это ж статья не о мыле, а о празднике! Что вам там больше ничего не понравилось? Почему только о плохом писать?
В этот раз мыло не покупали, я у этой девочки покупала в прошлом году несколько раз, дети до сих пор пользуются.
Відповісти
А я от не розумію - стаття про свято для мам чи про мило ;)?
P.S. Дякую організаторам за гарне свято! Це дійсно подія для нашого Луцька!!!
Відповісти
Бо таке "видовищне" свято влаштували, що мило було його найяскравішим моментом. А взагалі мені свято не сподобалось- організаторам "2".
Відповісти