Петро Філюк став суддею Конституційного Суду України

Петро Філюк став суддею Конституційного Суду України
Голову Волинського апеляційного суду Петра Філюка обрали суддею Конституційного Суду України.

Таємне голосування з цього приводу відбулося сьогодні, 30 жовтня, на 17 позачергового з'їзду суддів України.

За кандидатуру Петра Філюка був 151 голос. Усього було 272 бюлетенів.

Зауважимо, що у бюлетені для таємного голосування було чотири кандидати. А саме: Петро Філюк, суддя Верховного Суду Олександр Прокопенко, голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко, професор кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету ім. І.Франка Оксана Грищук.

«Найкращий суддя – то є час. Ви у мені не розчаруєтеся. Я не вмію обіцяти. Я вмію працювати», – сказав після оголошення результатів Петро Філюк.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це жах. буде більше порушувати ПДР.
Відповісти
Ще один нічого не обіцяє.новоє ліцо.
Відповісти
а хто ж буде сапати бураки на неозорих гектарах ?..
Відповісти
То п..... Ц. Більш слів немає.
Відповісти
А чи зможе він забезпечити грошовий потік наверх? На такій посаді заносять по 60000$ в місяць наверх!
Відповісти
Тарас, ти носив і перераховував? Чи ти просто піздиш, як засрана базарна баба?
Відповісти
Філюк - це уособлення української судової системи. Судова система є лайном. Відповідно, Філюк є .... . Правильно.
Відповісти
Шкода, що після відновлення незалежності у 1991-му році такі як Філюк П.Т. - судді СРСР, продовжили судити. Нехай, на той момент, він суддею пропрацював лише рік часу, однак мав бути назавжди позбавлений права вирішувати долі людей. З часом його прорадянські переконання лише утвердилися, зробив статок. Ті його історії із відвертими порушеннями принципу доброчесності, відкрите зверхньо - глузливе спілкування з журналістами, повна безпорадність і розгубленість під час кваліфікаційного оцінювання як судді зайвий раз переконують у тому, що він міг стати тим, ким є, виключно через слабкість саме Української влади як такої.
Відповісти
Ну і що, що він став, він хто Нільс Бор чи скульптор Микола Головань....
Сірий бюрократ, коли при владі і кориті то згадують.
Відповісти
Цього дитячого садиста в психліканю довічно з БарчукомВ., за масові вбивства і викрадення людей!
Відповісти
Це "советський МЕЛІЦІОНЕР" з одним екзаменом при вступі та рідкосним даром роками фальсифікувати кримінальні справи і вимагати все що можна з людей? Філюк П.Т, у розшуку з 2005 року для примусового поміщення в психлікарню - через Оболонський СУД!? Окрім того поки штраф не заплатить діти Подзірова судді Луцького суду зобов"язують Філюків дальше Залухово не випускати - там і трупи Клеванського В., вбивця майора Швачки та інші схеми Філюків -ментярАСА і рідкосного мерзотника Волині !??
Відповісти
Усі кленемо ДОВІЧНО по 12 коліно : дитячих садистів і цього суддю з Залухово з "підХАБАРИЩ" катаржаніна -Філюка Петра Тодосійовича.що скаче з Гунчиком на дитячих трупах як ОСЕЛ з Лещенко З.Б.,у складі ОЗГ з слідчим Гапончук В.В.,-прокурором : В.В.Хілюками - Кухтеями іншими; з " МЕЛІЦІОНЕРАМИ" як Барчуків В.М.- Івасют з Шпигами П.П ., з РОДИНИ бАРЧуків, довічсно і усе щоз ними зв2язано на Волині в Луцьку та Україні !??
Відповісти
ТАК і є - насилу "здихались" фальсифікатора І ЗНАВЦЯ ПРАВИЛ ВУЛИЧНОГО РУХУ Філюка П.Т., -ЯК ПРИЗНАЧИЛИ "НАМІСНИКА " З Любешова - Гапончука В.В.., ЩЕ Ж І ПЛЕМІННИЦЮ ТАКУ Ж,- ЗАЗДРЕННУ ЗАЛИШИВ -філюк т,м !?
Відповісти