вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Петро Філюк став суддею Конституційного Суду України

Петро Філюк став суддею Конституційного Суду України
Голову Волинського апеляційного суду Петра Філюка обрали суддею Конституційного Суду України.

Таємне голосування з цього приводу відбулося сьогодні, 30 жовтня, на 17 позачергового з'їзду суддів України.

За кандидатуру Петра Філюка був 151 голос. Усього було 272 бюлетенів.

Зауважимо, що у бюлетені для таємного голосування було чотири кандидати. А саме: Петро Філюк, суддя Верховного Суду Олександр Прокопенко, голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко, професор кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету ім. І.Франка Оксана Грищук.

«Найкращий суддя – то є час. Ви у мені не розчаруєтеся. Я не вмію обіцяти. Я вмію працювати», – сказав після оголошення результатів Петро Філюк.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Завантаження...

Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це жах. буде більше порушувати ПДР.
Відповісти
Ще один нічого не обіцяє.новоє ліцо.
Відповісти
а хто ж буде сапати бураки на неозорих гектарах ?..
Відповісти
То п..... Ц. Більш слів немає.
Відповісти
А чи зможе він забезпечити грошовий потік наверх? На такій посаді заносять по 60000$ в місяць наверх!
Відповісти
Тарас, ти носив і перераховував? Чи ти просто піздиш, як засрана базарна баба?
Відповісти
Філюк - це уособлення української судової системи. Судова система є лайном. Відповідно, Філюк є .... . Правильно.
Відповісти
Шкода, що після відновлення незалежності у 1991-му році такі як Філюк П.Т. - судді СРСР, продовжили судити. Нехай, на той момент, він суддею пропрацював лише рік часу, однак мав бути назавжди позбавлений права вирішувати долі людей. З часом його прорадянські переконання лише утвердилися, зробив статок. Ті його історії із відвертими порушеннями принципу доброчесності, відкрите зверхньо - глузливе спілкування з журналістами, повна безпорадність і розгубленість під час кваліфікаційного оцінювання як судді зайвий раз переконують у тому, що він міг стати тим, ким є, виключно через слабкість саме Української влади як такої.
Відповісти
Ну і що, що він став, він хто Нільс Бор чи скульптор Микола Головань....
Сірий бюрократ, коли при владі і кориті то згадують.
Відповісти
Цього дитячого садиста в психліканю довічно з БарчукомВ., за масові вбивства і викрадення людей!
Відповісти
Це "советський МЕЛІЦІОНЕР" з одним екзаменом при вступі та рідкосним даром роками фальсифікувати кримінальні справи і вимагати все що можна з людей? Філюк П.Т, у розшуку з 2005 року для примусового поміщення в психлікарню - через Оболонський СУД!? Окрім того поки штраф не заплатить діти Подзірова судді Луцького суду зобов"язують Філюків дальше Залухово не випускати - там і трупи Клеванського В., вбивця майора Швачки та інші схеми Філюків -ментярАСА і рідкосного мерзотника Волині !??
Відповісти
Усі кленемо ДОВІЧНО по 12 коліно : дитячих садистів і цього суддю з Залухово з "підХАБАРИЩ" катаржаніна -Філюка Петра Тодосійовича.що скаче з Гунчиком на дитячих трупах як ОСЕЛ з Лещенко З.Б.,у складі ОЗГ з слідчим Гапончук В.В.,-прокурором : В.В.Хілюками - Кухтеями іншими; з " МЕЛІЦІОНЕРАМИ" як Барчуків В.М.- Івасют з Шпигами П.П ., з РОДИНИ бАРЧуків, довічсно і усе щоз ними зв2язано на Волині в Луцьку та Україні !??
Відповісти
ТАК і є - насилу "здихались" фальсифікатора І ЗНАВЦЯ ПРАВИЛ ВУЛИЧНОГО РУХУ Філюка П.Т., -ЯК ПРИЗНАЧИЛИ "НАМІСНИКА " З Любешова - Гапончука В.В.., ЩЕ Ж І ПЛЕМІННИЦЮ ТАКУ Ж,- ЗАЗДРЕННУ ЗАЛИШИВ -філюк т,м !?
Відповісти