На місці військового госпіталю в Луцьку хочуть зробити музей

На місці військового госпіталю в Луцьку хочуть зробити музей
Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович повідомила, що на місці військового госпіталю в Луцьку планують облаштувати музей.

Про це йшлося у вівторок, 3 грудня, під час представлення нового голови ОДА.

Нагадаємо, 20 серпня, о 02:25 надійшло повідомлення, що горить будівля Луцького військового гарнізонного госпіталю. Пожежу гасили дві години – аж до 5 ранку. Нині тривають відновлювальні роботи.

За словами Ірини Вахович, військовий госпіталь просять передати у комунальну власність. У пам'ятці архітектури планують облаштувати музей.

"Це історична частина міста і там госпіталю точно не місце. Ми б знайшли інші заклади охорони здоров'я, зокрема, госпіталь ветеранів війни, де можна розмістити військовий шпиталь", - сказала посадовиця.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Палиця поклав око!
Відповісти
а потім музей перетвориться на торговий центр!
Відповісти
О, почалось
Відповісти
Торговий центр всім у Луцьку сниться
Відповісти
Торговий центр всім у Луцьку сниться
Відповісти
А підпалив хто?Вже знайшли,чи буде як з універмагом,картинна галерея...в госпіталі.Білорусь-2(це ми)вже близько,майже поряд...
Відповісти
Музей чого??? Атеїзму? військової техніки?? Чучела депутатів ( обіцяли і не зробили).марнотрацтва...
Відповісти
Палиця захотів ЦУМ - згорів ЦУМ... Палиця - не палиЦЦя!
Відповісти
Гарячий шлях від Цуму до Ринку через Госпіталь. Ніхто не Палиця, все прозорро
Відповісти
Так ось чого горів госпіталь.тепер госпіталь хочуть перенести на кічкарівку , старий ринок - на дпз. Тепер все стає зрозуміло, що "комусь" ці ділянки сильно приглянулись
Відповісти
А через рік музей як збитковий піде з молотка . Хтось просто поклав на нього око
Відповісти
До "Читатель" Українці - розуміють, що під час війни коштів на музеї нема а руйнувати ДІЮЧИЙ ВІЙСЬКОВИЙ госпіталь прикриваючись світлими ідеями ницьо та підло!!! P.S. НЕ розумію тільки позицію наших військових щоб блокувати голову ОДА то вони є а коли питання напряму стосується здоровя їх побратимів ДЕ ВИ????
Відповісти
Їм палиця премії"повиписував",він же добрий феодал і не злий...ід....
Відповісти
Все добре, забули тільки спитати в Міністерства оборони, чи віддадуть вони приміщення. Підозрюю що там вже підготували для Палиці 1 великий х_р.
Відповісти