Ігор Палиця – найгірший депутат серед волинян-мажоритарників, – експерти

Ігор Палиця – найгірший депутат серед волинян-мажоритарників, – експерти
За результатами діяльності Верховної Ради України народний депутат Ігор Палиця (на фото), обраний у Луцьку, продемонстрував найгірші серед п’яти інших депутатів-мажоритарників результати роботи, - про це свідчать результати дослідження, проведеного Центром політичного аналізу і виборчого консалтингу.

Про результати дослідження йдеться у матеріалі голови ЦПАВК Михайла Находа «Волинські нардепи: хто як настарався за півроку». Експерти досліджували діяльність не лише волинських мажоритарників, а й депутатів, обраних за партійними списками.

Аналізували роботу депутатів за чотирма критеріями - парламентська діяльність, робота з виборцями, діяльність з виконання передвиборчої програми, публічність та відкритість.

До прикладу, Палиця виявися найбільшим прогульником: він пропустив більше половини засідань парламенту – 19 з 33-х.

Окрім того, Палиця не подав жодного депутатського запиту, жоден з його законопроектів не став законом, жодного разу не виступив з трибуни.

Експерти назвали депутатів Ігоря Палицю та Юрія Савчука «найменш дієвими та активними у стінах парламенту», оцінюючи їх парламентську діяльність.

Палиця не відповів експертам ЦАВК про те, скільки він чи його помічники прийняли громадян, а також про те, скільки зустрічей з виборцями він провів.

Експерти не побачили у Палиці жодного лобістського заходу, здійсненого в інтересах виборців області.

Загалом серед п’яти депутатів, обраних в мажоритарних округах Волині, Ігор Палиця зайняв останнє місце за оцінками роботи дептіат за півроку роботи парламенту.

Рейтинг депутатів, згідно з результатами дослідження ЦПАВК, виглядає таким чином.

Читати повністю матеріал «Волинські нардепи: хто як настарався за півроку».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Палиця
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 84
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Как депутат - говно, да и как человек неочень то, ЖИД одним словом...
Відповісти
таких депутатів треба позбавляти мандата, щоб боялися зраджувати виборців.
Відповісти
Мой коммент из личного опыта, так что остальные евреи не обижайтесь :)
Відповісти
то шо? новость? то и так було панятна...
є українці, а є хохли, хтось до партизанів йщов у ліс рідну землю захищати, хтос у поліцаї записувався.
так і тут, хтось продався, хтось купився.
але це все відбулось завдяки ГРОШАМ.
люди втратили людське.
Відповісти
Цікаво чого це структура Бондаря В.Н. розпочала "мочити" Палицю? Вибори попереду !
Відповісти
я взагалі до політики не маю відношення шановний лучанин, і думка моя суто особиста а ви просто не хочете вірити в Те,що простим лучанам такі депутити остогидли.
Відповісти
Жид є жид. Працює на себе.
Відповісти
і купляє людей... Еврей
Відповісти
А чому лучанам не стати прикладом для всієї Україні? Взяти і зібрати підписи з громади про відкликання повноважень депутата! Слабо?:)
Відповісти
За що та проти кого тільки не збирали ті підписи. Результат нульовий як завжди скажуть хтось це замовив.
Відповісти
Зато он самый богатый))))))
Відповісти
Не заплатили ж. В нас все робиться за грошi: заплатили-обрали, заплатять- знiмуть повноваження
Відповісти
з собою ще ніхто туди нічого не забрав.
Відповісти
І за кого ми голосували?
Відповісти
дальше за кого..ги..ги..совєт хомосапієнс...ги..ги..еканамісти..пудпріємци...на очереді нова порция..ги..ги..чуда-людей..ги..ги..
Відповісти
Працює найгірше,але обласна влада підтримує його найбільще. Куди дивились виборці,які його обирали?
Відповісти
Вони його не обирали й просто пішли за бабками тому їм......
Відповісти
Чого стогнете?
Не продавайтеся - не будуть купувати
Відповісти
Скажіть, хто зробив більше для виборців чим ПАлиця? Скільки людям не помагай все одно поганий.Палиця для нашого міста ,та дітей зробив дуже багато.А ось що зробили інші нардепи крім пустого базікання?
Відповісти
У нас вкрали тисячі гривень ,щоб потім публічно повернути десять гривень,я думаю,що пропорція тут не більша,а ми радіємо,що для нас так багато зроблено.
Відповісти
Я бачу не такий ти вже і бідний, якщо вкрали тисячі гривень.
Відповісти
З добрих справ піару не роблять.Добрими вчинками не хизуються.
Відповісти
добрі вчинки брудом не поливають
Відповісти
тому ними і не хизуються.....
Відповісти
А ними і не хизуються. Людська заздрість і злість не дає це зрозуміти.
Відповісти
Дехтоз депутатів тільки любить багато базікати і нічого не робити.А інші може трохи менше за всіх роблять,але допомагають фінансово.
Відповісти
Хто вкрав?Ігор Палиця?Яким чином?Ви про що?Яке відношення він має до державнх коштів?Ви краще подумайте скільки він добра людям зробив і продовжує далі!Це є не ідеальний,а нормальний нардеп котрих у парламенті та у нас в місті вобмаль!Балакати не важко, а от щось робити!?
Відповісти
А ось яке відношення мав до державних грошей. І яким чином крав, там теж написано.
http://www.volynpost.com/blogs/271-dlia-chogo-kolyshnomu-biznesmenovi-igoryu-palyci-deputatstvo
Відповісти
Андрійчику , а тобі все нейметься. Не все вимірюється грошима, не забувай про це. Я про совість, але ти не знаєш що це. Ганьба тобі
Відповісти
Краще подумай про свою совість захищаючи псевдо благодійника. сором
Відповісти
А ти точно знаєш про "псевдо"? Хвали і захищай Андрійчика, може і тобі перепаде копійчина.
Відповісти
Ти мабуть торохи дурний. де і кого захищаю????? читати навчить.

як казав класик "він шукає те чого нема ,щоб довести що його не існує."
Відповісти
Ти пишеш і про псевдо і про совість і про сором, і ще ХТОСЬ дурний. Дохтор, тобі вже доктор не допоможе:)))
Відповісти
ваша писанина нагадує літературний онанізм.
відома істина, коли про когось кажуть правду, він завжди намагається довести, що це просто його поливають брудом.
ну що непровдивого в очевидних речах? у парламенті практично не буває, депутатьську діяльність майже не здійснює, сім*я за кордоном...не патріотично, факт.
Відповісти
Ти як завжди собі не зраджуєш
Відповісти
До речі про "жидів". Серед них значно більше порядних людей ніж серед нас українців!
Відповісти
Да -да особенно бизнесменов
Відповісти
Щось всі коиенти зациклені на МЕЦЕНАТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
депутата !! Це його ОСОБИСТА справа, на яку всі купляються на ВИБОРАХ !!! Хай робить добро, до речі всі люди повинні бути так налаштовані. АЛЕ ОСНОВНА ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ У ВЕРХОНІЙ РАДІ(якби ми не ставились до депутатів)- це ЗАКОНОДАВЧА РОБОТА !!! РЕШТА ВСЕ ПОБІЧНЕ !!!
Відповісти
Тобі мало законів? Їх мільйон, вони виконуються? Одним більше одним менше. Депутат ВР не є виконавцем законів, їх має виконувати міська влада. Вони нічого не роблять і при цих законах, що існують!
Відповісти
Бо вони ті горе депутати їх ніколи в очі не бачили, як вони можуть слідкувати за їх дотриманням.
Відповісти
Палиця-він для Луцька НАЙКРАЩИЙ!!!
Відповісти
Продажні дівчата тоже хороши.
Відповісти
Все, "швидку" викликати вже нема сенсу!
Клієнтка майже кончена.
Відповісти
не вона просто куплена показушними вчинками,а може й швидкими грошима.
Відповісти
А для людини, яка отримала від Палиці допомогу це не показушні вчинки. Дякуйте Богу, що вам не треба просити допомоги на лікування.
Відповісти
100%. Я знаю людину, якій в обласній лікарні відмовили в операції бо не було грошей, а Палиця дав гроші.
Відповісти
а про те, щоб відповідно до конституції людині надали медичну допомогу чого не подбав? чого все має робитись через дупу, чому не написав прокурору звернення про відмову у лікуванні?
простіше дати грошей, це копійки. але депутат повинен дбати про народ, на то він і народний, приймати участь у суспільному житті, а не ховатись чи відкуплятись...
Відповісти
Брєд!!!!!!!!!!! Від кого відкуплятись??
Відповісти
"благодійністю" від виборців.
Відповісти
Коли платять гроші і дають ліки, це не "благодійність", а реальна допомога.
Відповісти
чого громадяни, які МАЮТЬ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО на безплатну медицину позбавлені такої, а депутату і путівка у особливий санаторій, і суперФеофанія на халяву?
чого громадянин повинен клянчити "реальну допомогу", якщо має на неї право?
тому що ці 450 ушльопків ділять бюджет так, що все на себе милих, а народу - крохи. а тим, хто вклониться - "реальна допомога" і піар "благодійнику".
Відповісти
О велекодушний Палиця подай просящим і вони прославлять тебе. У твоїх захисників пошановувачів один залізний аргумент "він дав грошей на... "
Відповісти
Повірте таких людей багато яким допоміг палиця
Відповісти
Вірні холопи пана Палиці готові лизати йому чоботи за те, що він підкинув їм від щедрот своїх!!!
Тьху!!!
Відповісти
Волиньпост - до виборів палиця був героєм ваших публікацій . Зараз ви його перевели в "двієчники" - що так само боргує перед вами як і перед Фк Волинь ?)))
Відповісти
Щось не пригадую я такого героя як Палиця на Волиньпості
Відповісти
Палиця герой (теж мені супер дядя меценат ).Що заслужив те і отримав.
Відповісти
"бачили очі кого вибирали..... вболівання за громаду і допомога у вирішенні проблем закінчилась разом із виборчою кампранією.
Відповісти
за такого депутата треба "подякувати" в т.ч.міському голові М, Романюку, його першому заступнику С.Кравчуку, ректору ВНУ і його першому заступнику та багатьому іншим, яким не місце у владі, які за мзду відпрацьовували під час кампанії І Палиці.
Відповісти
Ну да, Кравчук, Романюк і Коцан кидали за вас бюлетні у скриньку.
Відповісти
коли-небудь, на дозвіллі, почитайте про зв"язки з громадськістю( public relations), і тоді ви багато чого для себе відкриєте))) в організації і проведенні виборчих кампаній
Відповісти
Я думаю Луцьк не забите поліське село. І людина,яка йшла до урни усвідомлювала хто такий Палиця, хто Кравчук, хто Федосюк. Але відіграла свою роль жадібність простої луцької учителиці, що за 2000 грн, продає все що можна продати.
Відповісти
повторю ще раз, як кажуть, для тих, хто в бронепоїзді))коли-небудь, на дозвіллі, почитайте про зв"язки з громадськістю( public relations), і тоді ви багато чого для себе відкриєте))) в організації і проведенні виборчих кампаній)))
а звинувачувати просту вчительку, просто примітивно, вона була поставлена в такі умови!!!
Відповісти
Де ти бачив простих вчителів в наш час?? Гребуть все підряд. Для них вибори це ще один бізнес, крім своєї основної роботи! Зробив з неї святу і нещасну, яка хапнула бабло.
Відповісти
А може подивитися засідання міської ради? І більше не треба нічого. Романюк соплі жує, Шиба гундосить, решта майже сплять. Також ДЕПУТАТИ!!! Крім дерибану землі більше ніякої мови. Нехай Шиба розкаже про кредит, який він взяв щоб криші латати, його досі платять разом з відсотками з наших карманів!
Відповісти
Головне скупити начальство, а воно вже поставить підлеглих в позу ,щоб робили як тре кандедату.
Відповісти
Ти ще досі в тій позі
Відповісти
Влаштуйся на державну роботу зрозумієш.
Відповісти
Твоє начальство продажне, а винуватий Палиця? Не можна купити того, хто не продається.
Відповісти
Йому й таким як він краще купити одного начальника, а той ставить питання підлеглим або... або....
Відповісти
Ти визначайся хто тобі винен: Палиця чи начальник.
Відповісти
Той що в основі...
Відповісти
Таким, як ти завжди ХТОСЬ винен. Починай з себе. Якщо прогнулася, то сиди і мовчи.
Відповісти
про сосну...про галю...
Відповісти
Нажаль, не існує практика відкликання депутатів. Але Палиця реально кидала-проліз до парламенту і не ходе на засідання. Чувак свої бізнесові проблеми вирішує і на Україну йому насрати. Може хоч хтось з депутатів йому в табло зарядить під час бійок у ВР...Дуже на то сподіваюсь.
Відповісти
А ті які сидять в парламенті багато для людей корисного роблять? Просто смішно...
Відповісти
Люди роблять те, задля чого їх найняла громада. Вони ходять в Раду, тиснуть кнопки, проголошують заяви та готують законопроекти. Палиця-Лактер просто прогульник, і нормальний работодавець за такі пропуски без поважної причини гнав би з роботи!!!
Відповісти
Він ніяких законів не запропонував за півроку роботи ВР..і це депутат? Покоління шахраїв, гешефтярів, міняйл, шинкарів та орендарів даються взнаки!!!
Відповісти
За сумарними показниками Палиця - не останній в рейтингу. А написали тільки про нього і саме про нього...Аналізували не лише діяльність депутатів-мажоритарників, а й партійних.Чи не простежується певна тенденційність у публікації? Якщо відкинути благодійну діяльність(яка реальна, і ніхто з цим не посперечається), то варто проаналізувати, який із законопроектів інших депутатів-мажоритарників суттєво полегшив життя волинянам, лучанам... Тут треба глибший аналіз. До речі, ідея для наступних досліджень і аналітики...Людям не так важливо, хто і які приймає закони. Головне - результат. А результатом є рівень життя....
Відповісти
Тому що мабуть основна частина читачів ВолиньПосту лучани, з округу яких і балотувався Палиця. До того ж цей пархатий
Відповісти
пархатий обіцяв, що змінить Женеву...ой, пробачте-змінить Луцьк на краще...так що ніякої тенденційності...і саме такі результати доводять, що дослідження незаангажоване, бо ж Палиця все купує на корню, то чому ж не купив місце в рейтингу? Тому що й купувати нічого, все статистика доводить, і присутність в Раді, і голосування, і запропоновані закони.
Відповісти
Хто б казав про "пархатого". ОБРІЗАНА палка::))))
Відповісти
А, ну звісно ж, інші народні депутати своєю присутністю у ВР доводять те, що вони гідно репрезентують Луцьк і Волинську область... Так виходить? І дослідження абсолютно незаангажоване...Всі рейтинги і дослідження в Україні об'єктивні!!!! Смішно...Тоді, якщо більшість читачів Посту - лучани, навіщо ж писати про відмінну роботу інших депутатів? У нас же є один - луцький. Ніякої заангажованості:)))))))
Відповісти