Фотовиставка Оксани Кузьменко

Фотовиставка Оксани Кузьменко
Добірку своїх фотографій у ВолиньPost’івській фотовиставці презентує Оксана Кузьменко.

Оксана ‒ аспірант Люблінського університету Марії Кюрі-Склодовської.

«Привіт, мене звати Оксана, друзі називають Кузьмою. З фотоапаратом не розлучаюсь відтоді, відколи зрозуміла, що наша пам’ять любить грати з нами в злі жарти і дуже часто, якщо щось не закріпилось на плівці, може безслідно зникнути з нашого життя. Відтак, борюсь із цією несправедливістю і фіксую те, чого не хотілось би забувати.

Я не професіонал. Мені подобається слово «любитель»… від слова «любити».

Фотоапарат, яким користуюсь, в мене вже 6 років. Щоб повернути гроші за покупку, зробила для чергового Гугл проекта знимки кількох об’єктів. Відтоді жодного разу за гроші не фотографувала. Намагаюсь не перейматись з приводу того, що мій апарат не такий потужний, адже в непрофесійних теж є позитиви: дзеркалку з величезним об’єктивом ви ж не будете таскати з собою в дамській сумці…

Люблю помічати те, чого не видно з першого погляду. Симетрію у природі, лінії міських ландшафтів, силуети, геометричні фігури, що утворюються навколо нас, гру тіні і світла.

Звісно найбільше фотографую в поїздках. Завжди існує острах, що вже ніколи не вдасться доторкнутись до тієї краси. Подорожувати обожнюю.

Та все ж найцікавіші фото виходять коли звикаєшся з місцем. І апарат дістаєш коли місце вабить тебе не новизною, а чимось іншим: теплом і душевністю. Можеш сотні разів проходити по вулиці і тільки на сто перший побачити що у ліхтарі оселились птахи.

Вікна люблю. Човни. Птахів. А ще велосипеди і котів.

А ще люблю фотографувати на фестивалях. Там найбільше світлих і позитивних людей.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 45
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Это та самая "злая Кузьма" из очерка про поезда?
Відповісти
Зла коли голодна))) А так добра та пухнаста)
Відповісти
Дуже класно!
Просто природньо супер!
Відповісти
Несподівано гарно. Думав якась попса, а тут стільки несподіваних поглядів на вуличне життя. Бажаю успіхів!
Відповісти
Хороше бачення світу, цікаві фото. Успіхів Оксано :-)
Відповісти
Є стиль, є смак, так тримати!
Відповісти
я таке дуже люблю! класно!)
Відповісти
О, Кузьма, не така ти вже і зла))
Відповісти
Просто краса)
Відповісти
Гарно!
Відповісти
дуже класно! ще б техніку обробки підтягнути..)
Відповісти
таке відчуття що барани і кози крім трави нічого не бачили.ну надурите молодят раз чи два а потім фотік на голові потрощать.скількі профі за банку сала ще в луцьку ще з голоду зьявится
Відповісти
Ніфіга собі...
Мені так сподобалось, що я навіть готовий вибачити відсутність цицьок
Відповісти
Ну що тут скажеш? Краса та й годі. Дякую, Оксано, за такий чудовий погляд на буденне. Це те, до чого закликав Довженко бачити зорі і в калюжах. щасти тобі, дитино.
Відповісти
Умнічка, Кузьма! Дуже гарно, дуже талановито! Вітаю) !
Відповісти
Оксанка,ти добра фотографіня!Тобі подобається Leanne Staples?Мені дуже...
Відповісти
Кльово
Оксанка, ти номінант на звання - зірке око.
Відповісти
Ні краще - Схоплюючий Оточуюче Погляд
Відповісти
Файно і стильно. Вимальовується своє бачення, що досить важливо.
Відповісти
Одразу привернуло увагу перше фото з котом - воно таке тепле! Круто і незвичайно!
Відповісти
шикарнючі фотки! я прокайфувала!
Відповісти
Іра, я теж!
Відповісти
спасибі всім величезне. мені дуже приємно.
...і трохи ніяково.
для VSC: так, це та сама. але я не така вже й зла :)
для Wolodymyr Dzyurbey: дякую. на жаль до цього моменту я не була знайома з її творчістю. кілька фото, які щойно переглянула, мені сподобались.
Відповісти
"..але я не така вже й зла :)" - коли добре поїла)))) Понравилось. Удачи)))
Відповісти
вуличні фото просто неймовірні. таке бачення оточуючої реальності говорить про незатурканість від буденності твого розуму та душі, про його совбоду бачення і креативність погляду та подачі.
МОЛОДЕЦЬ!!!
продовжуй так і далі ЛЮБИТИ цю справу - у тебе це гарно виходить
Відповісти
Тут виставляються і професійні фотографи луцького масштабу. Так от ти, Оксано, порвала їх, як мавпа газету.
Відповісти
не розумію що за погляди - ми що на бійцівському клубі чи на якихось змаганнях? )))
кожен показує своє бачення світу та людей Оксани гарне відчуття кадру та подачі побаченог на фото.

p.s. не треба нікого ні з ким порівнювати - кожному своє
Відповісти
Многие, из выставлявшихся здесь, грешат тем, что показывают чужое виденье мира... IYKWIM
Відповісти
а можна детальніше -як можна показати те що бачить інший?
Відповісти
є певні стандарти-кліше в фотографії, які, на жаль, дотримуються майєе всі луцькі "фотографи"(зате з "марками"). Тут один із вийнятків ;)
Відповісти
ДУЖЕ ДЯКУЮ!!! ГАРНО, ТЕПЛО І ЧУТТЄВО! Отримала масу задоволення. Неймовірно, як гарно можуть виглядати ніби звичайні буденні речі. Ще раз дякую, Оксано.
Відповісти
кул кул
Відповісти
дуже круто! аж захотілось кілька фото на роб.стіл поставити)
Відповісти
чудово!!!!!! просто супер-пресупер!
Відповісти
скільки діагоналей у фотках)))
Відповісти
міста і вікна - геніальненько...
Відповісти
Дякую автору. То є дуже гарно. Цікавий авторський стиль)))
Відповісти
ЦЕ - ДАР!
Відповісти
я хочу такі обої, з ландшафтами лінійними.., або нє, з тими рибками - такі прикольні!всьо гарне
Відповісти
Дивляться всі, бачать окремі! Класно!
Відповісти
Кузька, мерсі.
усьо атліщьна)
Відповісти
Дійсно круто!!!
Відповісти
оце дійсно круто! Не те що де-хто... вилізе на гору з фотіком і клацає всі Карпати. В Карпатах що не "клацни" - все шедеври. А от так піймати момент - це дійсно талант!!! Респект Вам, дівчино! І уважуха))))
Відповісти
Кузькааааааааааааа!!! Засумувала за тобою страшенно:( Приїдь до Луцька вже нарешті. Фото - супер!
Відповісти
Класні фотки, теплі, духмяні. Браво!!!
Відповісти