Звільнився очільник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк

Звільнився очільник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк учора, 21 квітня, звільнився з посади за згодою сторін.

Факт звільнення Інформаційному агентству ВолиньPost підтвердили у пресслужбі облдержадміністрації.

Обов'язки начальника управління охорони здоров'я виконутиме заступник Ващенюка Валерій Руцький.

Зауважимо, що на цій посаді Ігор Ващенюк перебував 15 років.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Палиця витравив,щоб самому розпоряжатися мільйонами.
Відповісти
Коли медицина не фінансувалася посада Ващенюка нікого не цікавила, а коли почали вливати десятки мільйонів, то одразу ж знайшлись бажаючі.
Відповісти
Не всім роки розуму додають. Чоловік не хоче служити злочинній владі!
Відповісти
Не всім роки розуму додають. Чоловік не хоче служити злочинній владі!
Відповісти
Володимир Ілліч! Вами створена Україна тяжко хвора...
Відповісти
Володимир Ілліч! Вами створена Україна тяжко хвора...
Відповісти
Ващенюк на цій посаді з часів Бондара-Ющенка і це все, до твого відома, було злочинне!
Відповісти
Нарешті.
Відповісти
Пішов компетентний фахівець - прикро. І то під час епідемії, мабуть дуже вже його посада почала цікавити в силу перерозподілу коштів, якщо так спішили))
Відповісти
Якщо хтось не зрозумів,то аверс і волинські новини Вам в поміч.Ці журна...."мочили"ще і вчора.Який сором.
Відповісти
Голосуйте і далі за "швейцарців".Вони принесуть вам щастя."Новиє ліца..."
Відповісти
Фахівці, зазвичай (тим паче - у медицині), стоять зі скальпелями в операційних блоках, виходжують хворих в реанімації, рятують життя пацієнтам, щоденно займаючись професійним самовдосконаленням. Тому пішов не фахівець, а звичайний одіозний чиновник, який отирався біля медицини (колись головний лікар Ковельської лікарні Самчук Олег-старший в суперечці з медсестрою на її заяву, що, мовляв, "...я теж працюю в медицині", відповів, що "...ти працюєш коло медицини"). Так і Ващенюк - усе своє життя коло медицини. Пильщик державних ресурсів, досвідчений крадій бюджетних (народних) грошей. А чому "пішов"? Можна здогадатись з двох разів. Або "запропонували" піти, або злякався відповідальності за наслідки коронавірусної чуми (дай, Боже, щоб у нас не було мікроіталії). З цього приводу існує хороше прислів’я: Баба з воза - коням легше. Лише в нашому випадку не баба, а двохметрове, одіозне непорозуміння.
Відповісти
Волинь- феодальне володіння Коломойського.
Відповісти
Бабульки та інші за пакетік "Тільки разом" ще голосувати будуть :))) Не ту країну назвали Гондурасом :)))
Відповісти