На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО

На Волині чоловік у балаклаві на очах у лісівників підпалив автівку з краденим дубом. ВІДЕО
На Волині невідомий чоловік у балаклаві підпалив автомобіль на єврономерах, який був завантажений краденим дубом.

Події розгорнулися на дорозі Цумань-Берестяне, що у Ківерцівському районі, - повідомляє пресслужба ВОУЛМГ.

Працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське ЛГ» під час патрулювання помітили автомобіль з євономерами. Підозри підтвердилися – машина була завантажена дубовими колодками. Її затримали. Лісопорушники вже традиційно покинули автівку і втекли.

Та за кілька хвилин повернулися на іншому автомобілі. Один із лісопорушників у балаклаві, очевидно, намагаючись знищити докази, підпалив затриманий автомобіль.

При цьому чоловік постійно погрожував лісовій охороні та намагався залякати розправою.

Встановлено, що лісопорушник, який підпалив автомобіль, – житель смт Цумань, котрий неодноразовово був затриманий за самовільну порубку та крадіжку дубів.

Цього разу лісопорушники «напрацювали» на кілька статей і адміністративного, і кримінального кодексів України. Спочатку вони порушили «Правила пожежної безпеки в лісах України», заїхавши до лісу, при цьому пошкодивши замок на шлагбаумі при в’їзді на лісову дорогу. Самовільною порубкою у Горинському лісництві ДП «Цуманське ЛГ» завдали шкоди на 68 тис. грн. А завершили свій «кримінальний список дня» спалюванням автівки та погрозами в бік працівників державної лісової охорони.

Лісівники відзняли все на відео. Про факт повідомили поліцію. На місці працювала слідчо-оперативна група. Деталі та особи всіх причетних встановлюються.

Сподіваємося, тепер знахабнілі дубокради відповідатимуть за всіма статтями.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну от хоть хтось вірить, що в цій країні з Такими судами))))
Треба міняти країну!!! ))))
Бажано на цивілізовану європейську
Відповісти
Треба було прив’язати того в Балаклаві до колодок і хай би горів разом з ними, якщо такий розумний!!!
Відповісти
До побачення, щастя вам у новій країні. Я думаю, ваше ниття там оцінять.
Відповісти
Вперед! Якщо в Європі хочеш нетяжко працювати, то часто міняй балаклави, а тюрми там як наші санаторії.
Відповісти
Завтра прижену нову бляху, за нічний рейд відіб'ю спалене та нове авто, щей ппибуток матиму. А ви йдіть на заводи, патріоти.
Відповісти
Лісівників звільнити, через те що таке бидло в Балаклаві не затримали до приїзду поліції . За кордоном його б застрелили на місці.
Відповісти
Те бидло в балаклаві роздерти навпіл. Таких потрібно розстрелювати і не закопувати, щоб лежало і смерділо, іншим буде наука.
Відповісти
то може треба було ще сірники тому козлу дати .. а нафіг там лісники якщо вони просто спостерігають за тим як крадуть ліс а потім щей знищують речові докази. а те що це житель Цумані це вже далі казка тому що якщо він сам не напише явку з повиною а те що за маскою був він жоден суд на слово не повірить.
Відповісти
А ми маємо право проводити громадянський арешт, ставити на коліна і конфісковувати!
Відповісти
При чому тут активісти, якщо лісова охорона є посадова особа правоохоронного органу, то і нехай виконують свої обов’язки . А то на голову вищий того дибіла, а стоїть соплі жує. Простий громадянин має право затримати особу, яка вчиняє злочин. Щодо крадіжок дуба, то якщо не буде скупщиків, то він нікому не потрібен. Хто скупляє вияснити не проблема. Дайте завдання Стратегам, Корду, швидко наведуть порядок.
Відповісти
Так навіть якщо це я спалив)))
У мене криша!!! Я суддям багато драбин зробив!!
І прокурорам на паркет дуб давав))
І начальнуку поліції теж купив два ВІП абонементи по 20000 для дочки і дружини в Спортклуб!!
Ну як думаєте...що мені буде))))
Нііічччооогооо!!!
Відповісти
Це називається "безпрєдєл". І це дуже показово плюнули в обличчя народу. І що ж мовчать сбу, прокуратура, поліція, де та сама ода, депутати різні, чи пацани в балаклавах всіх вас "поімєлі"?

Відповісти
Пора потрусити ту Цумань, досі на бляхах гасають? Ліс крадуть? Сусіди все бачать, знають, як і поліція місцева, пора не місцеву присилати, порядок навести.
Відповісти
Це ті сами Аваков ці які бігали щоб голосувати проти Порошенка в яких Остались ті сами Балаклави
Відповісти
Yuriy - троль ти москальський, що тут забув? В тебе проблем в країні мало, що до чужих лізиш?
Те, що тролі знову поналазили, говорить про якийсь черговий план окупантів, знову розгойдують ситуацію.
Відповісти