З'явилося відео з місця страшної аварії на трасі Луцьк-Ковель

З'явилося відео з місця страшної аварії на трасі Луцьк-Ковель
В інтернеті опублікували відео зі смертельної ДТП, що сталася на трасі Луцьк-Ковель.

Відео на Луцьку дошку додав користувач Electro_777.

ДТП сталася 11 липня о 7:34. На трасі Луцьк-Ковель зіткнулися два пасажирських автобуси.

ЧИТАТИ ПОДРОБИЦІ АВАРІЇ



Також відео з місця аварії опублікувала прес-служба обласного управління ДСНС.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І це в день річниці "Волинської трагедії". Потрібно задуматися!?!
Відповісти
Я чула, що за 20м від аварії є пам'ятник "Волинській трагедії" (зі слів тих,хто там часто був) Дійсно, варто задуматися над історією...
Відповісти
На одному сайті прочитав, що маршрутка їхала до санаторія "Лісова пісня". В обличчя знав 2-а шофера по цьому маршруту. Толкові хлопці і чемні. Один їхав зранку на 7:25, а другий їхав в 11:30. Там ще на маршрут "Луцьк-Лісова пісня" пустили ще рейсь десь біля 6-ої години ранку...... Шкода звісно. дуже прикро. І настрою немає на робюоті сидіти.....
Відповісти
З тих шоферів, одного шофера знаю тому, що він чоловік однієї жіночки з якою познайомилися в санаторії "Лісова пісня". Такий старший дядько, хороший.
Відповісти
Нажаль серед загиблих знайомі.Будемо памятати.Такі молоді.
Відповісти
Дві молоді дівчини виховательки дитячого садочка. Ви завжди будете в памяті наших діточок. Зостались лише світлини з вашими посмішками. Дякуємо вам за все. Ви в наших серцях.
Відповісти
Як звали дівчат? Напевне я їх знаю.....
Відповісти
Ірина садочок №9
Відповісти
Так, Ырочку я знаю....Юоже як жаль....а друга жива?
Відповісти
Ірочку...перепрошую, руки досі тремтять.....
Відповісти
http://www.odnoklassniki.ru/profile/554909251890

Це була одногрупниця моєї жінки. Ще й незаміжня ((((( Дуже шкода співчуття!
Відповісти
Інша в ріанімації померла. Зостався хлопчик 6 років, можливо з нею не їхав. Боже важко як. Тільки недавно говорили про школу. Такі молоді такі гарні. Не можу усвідомити і прийтяти таке.
Відповісти
Знала Олічку, хороша дівчина і шкода, що така трагедія в її родині сталася. Дуже шкода синочка і рідних! Мої співчуття їм!
Відповісти
Іра і моя одногрупниця теж...
Відповісти
Наша вчителька зі школи. Все віддавала дітям.
Відповісти
Друга дівчина Оля Янчук.
Відповісти
І Оля теж....одногрупниця...Боже, аж не віриться.....
Відповісти
Нажаль вже 9 загиблих
Відповісти
10 Покойтесь з миром.
Відповісти
http://www.odnoklassniki.ru/profile/548105743279?st.cmd=friendMain&st.friendId=dofflbmndblgokjdl0qyifbbucqceozgrkpy&cmd=PopLayer&tkn=4509&st.layer.cmd=PopLayerViewFriendPhotoStickyOuter&st.layer.showNav=on&st.layer.happening=off&st.layer.navStartPhotoId=453604369327&st.layer.photoId=453604369327&st._aid=UserPhotos_OverPhoto - єто вторая девушка......
Відповісти
Правда.Батьки чекали розтин. Смерть і так очевидна від чого.
При тому що дівчата знаходились в епіцентрі аварії.
Похорони вже відбулися.Почивайте з миром.
Відповісти
Щоб вмерти по-людськи - для цього тепер потрібно щомісяця проходити огляд дільничного терапевта. А помирати потрібно обов’язково у себе вдома, і — без тілесних ушкоджень. Це — одні із небагатьох умов, за яких після смерті не робитимуть розтин. За «Порядком взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я і органами прокуратури при встановленні факту смерті» який діє в Україні із жовтня 2011 року, у переважній більшості випадків померлих мають детально оглянути працівники міліції та медики, а при найменшій підозрі на насильницьку смерть, при раптовій смерті, при наявності тілесних ушкоджень — тіло людини піддають судово-медичній експертизі.
http://vikna.if.ua/news/category/community/2011/12/25/7257/view
Відповісти
1Колев Мітко Іванович, громадянин Болгарії
2Грибанов Петро Володимирович, 2000 р.н., м. Мінськ
3Табенська Олена Михайлівна, 1989 р. н., с. Свидники Ковельського р-ну
4Лясковець Надія Миколаївна, 1959 р.н., м. Луцьк
5Якубич Галина Степанівна, 1974 р.н., с. Воля Любитівська
6Кривош Надія Денисівна, 1954 р.н., м. Луцьк
7Трофімчук Ірина Володимирівна, 1986 р. н., м. Луцьк
8Мандзюк Віктор Олексійович,1972рн.,с.Гузятин Маневицького р-ну

1Колев Мітко Іванович, громадянин Болгарії
2Грибанов Петро Володимирович, 2000 р.н., м. Мінськ
3Табенська Олена Михайлівна, 1989 р. н., с. Свидники Ковельського р-ну
4Лясковець Надія Миколаївна, 1959 р.н., м. Луцьк
5Янчук Ольга Юріївна, 1986 р.н., м. Луцьк
6Кривош Надія Денисівна, 1954 р.н., м. Луцьк
7Трофімчук Ірина Володимирівна, 1986 р. н., м. Луцьк
8Мандзюк Віктор Олексійович,1972р.н.,с.Гузятин Маневицького р-ну

Якубич Галина Степанівна, 1974 р.н., с. Воля Любитівська
в другому списку нема. То все ж таки 9 загиблих. Хоча говорять про 12 тільки з українськоъ сторони.
Відповісти