Луцький завод «Богдан Моторс» має великий потенціал, – віце-прем’єр

Луцький завод «Богдан Моторс» має великий потенціал, – віце-прем’єр
Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул переконаний, що луцький автозавод має великий потенціал.

Про це він говорив 11 липня під час відвідин ДП «Автоскладальний завод №» ПАТ «АК «Богдан Моторс».

«Оновлення рухомого складу електротранспорту – це дуже важливе завдання. Безумовно, держава повинна підставити плече у цьому питанні нашим містам. Вже з 2010-го по 2013 рік закуплено 363 нові вітчизняні тролейбуси», – сказав він.

«Зараз урядом прийнята програма активізації економіки на 2013-2014 роки, яка передбачає закупівлю понад 300 одиниць рухомого складу: і тролейбусів, і трамваїв», – висловився віце-прем’єр.

«Луцькі тролейбуси себе дуже добре зарекомендували. І я вважаю, що підприємство має дуже великий потенціал. Це дуже важливо і з соціальної точки зору, бо цим транспортом дуже багато користуються наші соціальні категорії. Також це вигідно і з економічної точки зору, бо на цих тролейбусах – нове енергообладнання, яке споживає на 40% менше електроенергії», – зауважив високопосадовець.

Олександр Вілкул запевнив, що держава надаватиме підтримку містам у придбанні тролейбусів.

«Це закладено в програмі. І це також дуже важливо для наших машинобудівних заводів», – зазначив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А шо то за китаєць на фото...хтось знає..???
Відповісти
А вам шо до того?:) Мер одного з місць!!!
Відповісти
Машинобудівні заводи в Україні))) мене це розсмішило...
Відповісти
ньом ах..тельний сіній пінжак.он точно всєм скажет што так што не так..
Відповісти
про єто.http://www.youtube.com/watch?v=NGIdJ-CnBzo&feature=c4-overview-vl&list=PLC1A7BEE401AF10D0
Відповісти
вот правильна ссилка.http://www.youtube.com/watch?v=NGIdJ-CnBzo&feature=c4-overview-vl&list=PLC1A7BEE401AF10D0
Відповісти
баба П р і с ь к а Сьогодні, 15:53
А шо то за китаєць на фото...хтось знає..???
Мер Запоріжжя, якщо не помиляюся.
Відповісти
завод Богдан має великий потенціал, аж смішно..)) потенціал до чого, до виготовлення картоних автобусів!! чи гавняних транспортних засобів.
Відповісти
Зараз наш завод робить дуже хороші тролейбуси і автобуси. Не варто його порівнювати із заводом 2007-2008 років.
Відповісти
ПОТЕНЦИАЛ ДО НОВОИ СХЕМИ ОБИКРАСТИ БЮДЖЕТИ - ТО ЦЕ Е ЧОМУСЬ ВСИ УКРАИНСЬКИ АВТОПРОМНИ ЧУДЕСА БАРАХЛО ПРИЧОМУ ЗА ГАРНИ ГРОШИ
Відповісти
Приїхав подивитись чи варто віджати завод для "сім"ї".
Відповісти
Про який потенціал мова? Може Вілкулу лапшу навішали місцеві
чиновники! Давайте повернімося у 2012р. Перед ЄВРО 2012.
Приїзд Борі Колеснікова на ЛуАЗ. Зустріч з чиновниками "місцевого розливу"," великі обіцянки для великого потенціалу" про поставку автобусів і тролейбусів для ЄВРО2012. Бідний Башкаленко аж розхвилювався від ЩАСТЯ, що так несподівано звалилося із можливими надходженнями у БЮДЖЕТ і давай ділитися із цим ЩАСТЯМ із пересічними лучанами. І що реально відбулося: ні заказів ні автобусів ні тролейбусів на ЄВРО 2012 для ЛуАЗу НЕ БУЛО. ТАК ЩО ПРО
ПОТЕНЦІАЛ КРАЩЕ Б МОВЧАЛИ! На ЛуАЗі мертва зона, в Боргах
як шовках. Богдан шукає інвестора, хто б купив ЛуАЗ!
Відповісти
підтримую.а ще про якість тролейбусів нехай би запитав у майстрів з нашого депо.не проїздивши й 2-х років,вони лагодили того "подарунка лучанам" дуже часто.
а три роки тому,в Криму перебували на обкатці тролейбуси Мінського автозаводу,в той час як пообіцяли закупити 200 луцьких машин.
для чого займатись словоблудством і показухою? совок,та й годі...
Відповісти
В народі кажуть: "ГОРБАТОГО ТІЛЬКИ МОГИЛА ВИПРАВИТЬ!".Ці
"ХЛОПЦІ-МЕНЕДЖЕРИ",добре зуміли пристроїтись! Їм ПЛЮВАТИ НА ТЕ, ЩО ПРО НИХ ДУМАЮТЬ!!! ЦЕ бувші КОМПАРТІЙНІ та КОМСОМОЛЬСЬКІ ПРАЦІВНИКИ! І ТОМУ БРЕХАТИ ТА ЗАМИЛЮВАТИ ОЧІ-
ЦЕ В НИХ В ПОРЯДКУ РЕЧЕЙ, ТОМУ ЩО ВОНИ В ЗГРАЇ!!! Щось ніби
зроблять ПОКАЗОВО, зберуть журналістів та кричать ПРО ВЕЛИКЕ ПОКРАЩЕННЯ устами журналістів. Німці, колись питали що ЛуАЗ збирається випускати, казали що ці ЖОВТІ БОГДАНИ(ЕТАЛОНИ) навіть країни 3-тього світу не куплять. Навіть
ЖАХЛИВА АВАРІЯ на трасі показала, які це БОГДАНИ=ЕТАЛОНИ- 5 смертей із однієї маршрутки!!
Ті ФАХОВІ люди, які "крутяться" у цій сфері,у ВИРОБНИЦТВІ розуміють цю ситуацію, яка Є В АВТОМОБІЛЕБУДУВАННІ УКРАЇНИ!
А що ЛуАЗ, а ЛуАЗ буде ще до-о-о-вго зі своїм "ВЕЛИКИМ
ПОТЕНЦІАЛОМ" стояти як ПАМЯТНИК! Кажуть, що біля ЛуАЗу мають
поставити памятник ВОЛИНЯНЦІ(депутати міськради прийняли
рішення), як символ бувшої слави! А "родІна" для ЛуАзу
почалася з ВОЛИНЯНКИ!
Відповісти
Ще раз: не слід порівнювати завод 2007-2008 років з нинішнім. Ті проблемні машини (довгі Богдани) були розроблені зовсім іншою організацією, яка зараз не має відношення до нинішніх моделей, які були розроблені вже львівським інженерами, котрі врахували недоліки ЛАЗів. Он луцькі маленькі Богдани №№206 і 207 вже 5 років працюють без серйозних проблем.
Щодо Криму - то там кілька виробників приганяли свої машини на випробовування, але перевагу надали саме Богдану і вони за період 2010-2011 років закупили 121 машину.
Відповісти
Потенціал у ЛуАЗа насправді є, просто завод тоді обділили замовленнями. Надали перевагу ЛАЗу. Бо ЛуАЗ - це власність Порошенка, а він, як нам відомо, не входить у число правлячої партії.
Відповісти
Цей "ПОТЕНЦІАЛ" ризикує і надалі таким залишитись! Ринок -цеЗАВЖДИ БОРОТЬБА ІНТЕРЕСІВ! А "просто завод" -не обділюють!
Корпорація "БОГДАН-МОТОРС" була під крилом ПОРОШЕНКА,а зараз
цим керує СВИНАРЧУК О., оскільки ПОРОШЕНКО продав(АКЦІЇ)йому
свій ПРОБЛЕМНИЙ БІЗНЕС! КОРПОРАЦІЯ зараз має БОРГИ і ЛуАЗ
з ВЕЛИКИМ ПОТЕНЦІАЛОМ також! ІМІДЖ ПІДМОЧЕНИЙ! ТУТ БАГАТО
ПИТАНЬ! РОЗРОБКА МОЖЕ БУТИ ДОБРОЮ, А РЕАЛІЗАЦІЯ ІДЕЇ ЯКА
РЕАЛЬНО У ВИРОБНИЦТВІ?КОЛИ ЧАСТО конструкія підганяється під виробництво(деталі,комплектація,постачальник і ЦІНА).
А ЯКА ДОЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ У ВИРОБНИЦТВІ ОТИХ
"розхвалених" нинішних моделей? Так що НЕ ТРЕБА ПЕРЕОЦІНЮВАТИ ПОТЕНЦІАЛ, для пітримки ЙОГО ЩЕ Й ТРЕБА
СПЕЦІАЛІСТІВ ГОТОВИТИ, а це і не рік і не два!!! А їх
на заводі і НЕВИСТАЧАЄ! ПРАЦЮЮТЬ ЩЕ ДЕЯКІ СТАРІ КАДРИ!
Відповісти