Стало відомо, що у Луцьку робитиме Президент Польщі

Стало відомо, що у Луцьку робитиме Президент Польщі
Під час візиту до Луцька Президент Польщі Броніслав Коморовський візьме участь в урочистій месі.

Про це ВолиньPost повідомили у Генеральному Консульстві Республіки Польща в Луцьку.

У повідомленні йдеться:

"Президент РП Броніслав Коморовський прибуде до Луцька та візьме участь в урочистій месі, яка відбудеться 14 липня об 11 годині у луцькому кафедральному костелі Св. Апостолів Петра і Павла".

У Волинській облдержадміністрації повідомили, що зі столиці на месу приїде віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, про цей візит він домовився під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

Очікувалося, що український колега Коморовського теж приїде до Луцька, але той вирішив не їхати до Луцька.


ДИВИТИСЯ ВІДЕО: ЩО ЛУЧАНИ ДУМАЮТЬ ПРО ЯНУКОВИЧА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Грамотні" ви дуже!:) Ніхто про цей візит не домовлявся, а просто Польський Президент їде як паломник з приватним візитом! Навіщо ви обманюєте і людей у оману вводите?!
Відповісти
Угу, включи мозги, визиты таких персон планируются за три-четыре месяца. Уже один слетал в Смоленск, по-быстрому(
Відповісти
Це однозначно не приватний візит. Трактується він як робочий візит Президента РП. Безсумнівно, попередні домовленості про цей візит з українською владою були також.
Відповісти
приватний візит він по всіх наших змі озвучував пару тижнів.я уявляю що там зараз та потім буде в польщі трандіти..
Відповісти
Только Грищенко? Ну, это канешна неуважение. И к кому, к президенту той страны, которая является нашим "адвокатом" в ЕС?
Відповісти
Віктор Федорович своєю відсутністю дипломатичною мовою демонструє НЕЗГОза ДУ з активізацією польської сторони теми про вину українців за геноцид.
ДУМАЙТЕ хоч трішки!!!
Відповісти
адвокат для нас в єс-прощання з совковістю.історія та життя непочинається з шахти чи прохідної..рабам серпа і молота ніякий адвокат не поможе..чи тігіпка-чудо-економіст..тупіти треба переставати..
Відповісти
Хотів би помилитись, але ж ні…
Ну як у цьому можна помилиться…
Ну чим, скажіть, «різня» на Холмщині,
від тої ж, на Волині, відрізниться.

Провокативні заклики «вождів»,
чи то з Кремля, чи то з-за океану.
але завжди, як правило, здаля,
людей роками вводили в оману.

Слова… Слова… Одні лише слова…
Про «Сян та Дон»… Міфічні «всходнє креси»…
Берлін та Лондон, звісно ж і Москва,
тут власні захищали інтереси.

Волинь та Холмщина українська земля,
що пам’ята ще короля Данила.
Кістками прадідів засіяні поля ,
та й кров дідів не раз їх оросила.

То чим ми завинили, і кому,
що нас одвіку травлять брат на брата.?
То віддають російському ярму,
То ляхи прагнуть нами керувати.

Розтерзана, розділена земля…
І знову зайди з заходу та сходу
враждою засівають ці поля,
не думаючи, що ж по тому вродить…

Поляки, волиняни й холмщаки,
єднаймося, нам нічого ділити.
Ми й важчі поряд прожили віки.
Нас ділять знов, щоб вкотре обдурити.
Відповісти
Цікаво, а хто відповідатиме за геноцид за етнічною та релігійною ознакою у роки впровадження унії, зпольщування та зкатоличування??? Хто відповість за публічну страту, з цих же причин, Данила Братковського??
Все познається в порівнянні. А Янукович добре робить, що не їде. Нехай ті "адвокати" в ЄС вибачаться за ту шкоду і смерті, які вони приносили протягом 200-300 років, починаючи з 16-го століття, а вже тоді будемо говорити на рівних.
Відповісти
Яка до біса урочиста меса... Розстріляти при в*їзді до Луцька, а то вже ляхи зовсім знахабніли.. думають собі їздити і гонорово ходити по нашій землі... хай же не забувають чим закінчились оці їхні знущальні походеньки в 20-х 30-х роках минулого століття. Бо доки Ми - УКРАЇНЦІ будемо оплакувати якихось там жертв то в той час ляхи будуть плювати нам в спини і робити з нас катів і ворогів наших будуть навязувати нам в герої...
Відповісти
Якими Ви були, такими і залишились.Історія як потяг,стоїть на пероні-всі метушаться, рушив- і все забулося.Волинська трагедія- історикам,іншим- думати про майбутнє.Відсутність Президента- неповага до сусідньої держави, іі народу і Президента.
Відповісти