У Луцьку розшукують чоловіка, який забрав з обмінника 10 тисяч доларів. ФОТО

У Луцьку розшукують чоловіка, який забрав з обмінника 10 тисяч доларів. ФОТО
У Луцьку з пункту обміну валют, який знаходиться на вулиці Соборності, чоловік забрав велику суму готівки.

Про це Інформаційному агентству ВолиньРost повідомили в адміністрації обмінника.

Інцидент трапився сьогодні, 11 вересня, о 11:45.

Відомо, що чоловік здійснював обмін валюти і працівниця випадково дала йому більшу суму коштів, ніж це потрібно було (мова йде про 10 тисяч доларів).

"Він вкрав велику суму доларів США. Чоловік свідомо забрав ці гроші і пішов. Тож у результаті – велика недостача в касі, працівниця – у відчаї", - повідомляють у адміністрації.

Тож просять ідентифікувати особу. Тел.: 0507397105, 0673828991.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Касирка, очевидно, дуже закохана. Знайти цього чувачка важко, може бути іногороднім. А сам вже не поверне - час пройшов. Є повчальне українське прислівя: Сліпі в карти не грають. У нашому випадку - дуже "закохані". Співчуваю.
Відповісти
Скажіть адресу обміника. Я ще прийду.
Відповісти
А може то циган з гіпнозом?
Відповісти
Ти только жди, ти жди меня родная)
Відповісти
А шо я крав?
Відповісти
Де то цей обміник? Мені треба 10₴ поміняти
Відповісти
При чому тут цей чувак?!
Він нічого такого не зробив,касирша сама віддала йому ці гроші,так що всі питання до неї,помилитися на таку суму.. то я не знаю що треба приймати..
Відповісти
вже шкодуєш, шо не нап'ялив масочку?
Відповісти
Цікаво, а що ж йому скажуть як знайдуть? Які докази? Кошти перерахував на місці, все звірив, все вірно.
Відповісти
Подати в суд на автора статті,є таке поняття як призумпція невинності,а судячи з інформації яку написали він нічого некрав яку суму потрібно рахувати щоб помилитись на 10000
Відповісти
Він нічого не крав
Відповісти
Не забрав і не вкрав.я взяв бо дали.
Відповісти
Навіщо писати що він вкрав? Дали, той взяв. Хай касирша буде уважна.
Відповісти
Ну і яку ж суму він міняв, щоб можна було 10 косарів передати?
А про вкрав невврно, дали - взяв, не рахував ... Випадкоооово
Відповісти
а звідки вона знає, що саме йому віддала більше, може комусь іншому? як докаже зараз?
Відповісти
Люди добрі, не вірте в таке, як можна дали суму яку треба і ще зайвих 10 000, це ж не 100. якщо долари в максим. купюрі 100. допустимо навіть якщо 10 000 по 100, то це ж видно навіть візуально що даєш. Може то працівниця зробила недостачу і тепер незнає шо робити? Це тільки припущення, не нам судити.
Відповісти
Ще одна версія - просто вішають на когось борг. Хлопець випадково опинився не в тому мвсці не в той час
Відповісти
А совість? В майбутньому він заплатить ще більше і набагато дорожчою ціною.На користь вони йому точно не підуть. А касир можливо розплатилась за щось або викупилась від якоїсь біди. Хай береже здоровя, Життя продовжується!!!
Відповісти
Не вкрав! Не побачив! Ви ж здачу також не завжди рахуєте?! Звичайно, працівницю жалко, але винуватим робити чоловіка теж не можна!!!
Відповісти
Волинь пост навчіться пимати статті! Що значить "вкрав"? Доведена його вина? Він можливо силою забрав чи проник в обмінник і взяв ці кошти з каси? Де вас таких телепнів знаходять які пишуть ось такі статті!! Помилка касира, а не вина хлопця! Якщо навіть він розумів, що йому дали більше ніж потрібно і він ці кошти не повернув то вини його не має. Це все га його совісті. А на його місці я б позов на таких писак як ви подав за наклеп.
Відповісти
я не вкрав ці гроші. Мені їх подарували. погодьтеся - я прекрасно виглядаю на фото
Відповісти
Якщо не помиляюсь,судячи з фото, це "Обмінка" в Салюті, що навпроти Гостинця?
Відповісти
Шо значить вкрав?... навіть якщо знайдуть, то на його місці треба послати їх на...й... де тут склад злочину?
Відповісти
Довести, що саме він взяв ті гроші, буде важко, фактично неможливо☝️
Відповісти
А чому саме вкрав????Коли для нього видавали суму - не перевірили, а він в свою чергу теж цього не зробив.
Відповісти
Касирка в зговорі з цим чуваком. Взяли собі кредит на 10к баксів. Ну віддасть вона їх через 2 роки без відсотків та й все. Добра схема!
Відповісти