Луцький храм відзначив 5-річчя. ФОТО

Луцький храм відзначив 5-річчя. ФОТО
12 липня є престольним празником луцького храму на честь Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла.

У цьому році громада відзначає 5-ту річницю від дня закладки каменю під будівництво храму, ‒ повідомляють у прес-службі Волинської єпархії УПЦ МП.

У день свята урочисту Божественну Літургію очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, якому співслужили клірики благочиння.

Зі словом проповіді звернувся голова Інфорамційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Після завершення Літургії відбувся урочистий хресний хід навколо храму, де всіх окропили святою водою.

Згодом Миколай Бондарук привітав усіх присутніх зі святом та побажав Божого благословення та помочі Господа у всіх добрих починаннях.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 39
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вот наконец то ВП написали хороший материал о православной КАНОНИЧЕСКОЙ церкви, так и положено в нормальной стране.
А то пишете о сектах всяких УПЦ КП и УГКЦ, я не говорю уже о пятидесятниках и харизматах. Это все шарлатаны и авантюристы не имеющие ничего общего с Богом!
Відповісти
які про секти тут розглогольствують.http://www.youtube.com/watch?v=BS-XzKFs9Js
Відповісти
святе з нанопилом.нєхорошая квартірка Кіріла.http://tomsk.fm/watch/203110
Відповісти
в храму завтра буде жосткій будун :))))
Відповісти
перепрошую. Сьогодні :))))
Відповісти
PS. Знову дивимось на фото. Переважній більшості за 50.
Якщо людям до 18 років не дають права голосувати, то і після 60 теж це право треба забирати. Маразматікі.....
Відповісти
В цьому храмі ніколи не було переважної більшості за 50, тут дуже багато молоді і дітей. Краще не фото дивитись, а до церкви йти
Відповісти
ага, краще не очам вір а до храму іди, краще мозок виключи і богу молись, краще на закон плюнь і згвалтуй хлопчика....
В комунізмі були свої плюси......
Відповісти
У меня появился вопрос. Если попы регулярно должны поститься, вести скромный образ жизни, отчего же они в большинстве совсем и не худощавые?
Відповісти
Тому що вони не такі тупі як ті хто їх спонсорує. І плєвать вони хотіли на ті пости.
Відповісти
В селе особенно поп это как царь и Бог в человеческом обличии.
Відповісти
правильно, як шаман чи чаклун в первіснообщинних племенах.
Але тоді вони були лідерами, радника, наставниками, а ці мордельнікі тільки дебілоїзують суспільство.
Відповісти
Простому чоловікові священником запросто так не стати.
Відповісти
звичайно. Треба бути підлим, хитрим, розумним, байдужим, з сексуальними проблемами, + заплатити певну суму, треба любити коли тобі руки цілують бабці... Простий чоловік священником не стане...
Відповісти
Попалась мені на очі стаття, в якій вказувалось, що 1 кг парафіну (на свічки) коштує близько 10 грн. У церкві: від 2-5 грн/ 1 свічка.
Відповісти
вам дивно?
Відповісти
Всередньому маса 1 свічки 10 грам. З кілограму парафіну можна зробити 100 свічок. Собівартість свічки приблизно 10 коп. Продавши ці свічки можна виручити близько 350грн (при тому, собівартість була 10грн)!!!!!
Відповісти
У нас багато людей віруючих. Хоча за Конституцією кожного гарантується свобода віросповідання, це особистий вибір кожного. Самій доводилося бути свідком, коли якась бабуся, щойно вийшовши з церкви після недільної служби, так почала сипати прокльони на хлочину, який випадково став їй на ногу. Є люди, які прикриваючись церквою, брешуть і п'ють. А скільки випадків, коли представник однієї конфесії погано говорить про представника іншої конфесії. Таких випадків можна навести безліч. Коли у нас буде прямий зв'язок: віруюче суспільство - щасливе суспільство - тоді у нас буде все гаразд.
Відповісти
"віруюче суспільство - щасливе суспільство" - за статистикою чим більш віруюче суспільство, тим більше воно не щасливе.
Відповісти
Цю статистику ти з пальця висосав?
Вважаю, що людина яка цілий день сидить перед монітором і самостверджується за рахунок коментарів - це просто "троль", який у реальному житті нічого не досягнув.
А тим, що гадять, тільки і достається в житті подукт, які вони собі самі виробили...про продукт промовчу....але у нього неприємний запах.
Відповісти
те чого я досяг чи не досяг не ваша справа. Он яник наш президентом став, але я з впевненістю можу сказати що він дебіл.
А статистику ви і самі можете знайти в гуглі. Подивіться рівень життя суспільства і кількості віруючих людей. Ви побачите що чим нижчий рівень тим більш релігійнутих. Подивіться по Норвегії, Голандії, Швеції.
Вийнятком можуть бути лише штати і Польща.

Я самостверджуюсь не за рахунок коментарів, а за рахунок книжок які читаю.
Відповісти
ти не правий. ознайомся http://svobodoff.livejournal.com/115659.html
Відповісти
по посиланню дещо інще. там мова йде про так би мовити якість релігії і її вплив на суспільство і рівень розвитку країни. А я говорю про відсутність такого впливу. Це просто кількість людей що вірить в брєд і якість життя в цій країні.
Я ж не порівнюю рівень життя мусульман і християн. Звичайно краще вже жити в Польщі чим в Сомалі.
Відповісти
ну і в любому випадку якщо ти віриш на слово таким як Моисей Каменецкий, то.... :)))))
Відповісти
Нє, капец, ти якийсь дивний. Ти спочатку говориш одне, тобі надаються факти, вони грають не в твою користь, потім ти говориш, що ти зовсім не те мав на увазі.
Відповісти
ти знову не догнав. Я говорю, що чим більше атеїстів живе в країні, тим краще вона живе, за вийнятком штатів і Польщі. А ссилка твоя говорить про те в якому релігійному суспільстві краще жити. Адже релігійнуті є навіть в Норвегії, де спалювали церкви.
Відповісти
комунізм + атеізм = прогресивне і заможне життя!!!
Відповісти
капіталізм + атеїзм. На даному етапі розвитку суспільства.
Відповісти
тут заможне..http://tomsk.fm/watch/203110
Відповісти
Нехай з К.Гундяєвим РФ розбирається, ми ж на Україні і про неї треба говорити
Відповісти
а в нас по іншому?? ти напевно один з тих хто кланяється і ручку цілує таким що вище по посиланню?
Відповісти
Я проти того, щоб релігія і церкви перетворювадись на бізнес. Я за здоровий глузд і хороше життя.
Відповісти
якщо ви за здоровий глузд то ви повинні бути проти церкви та релігії, адже вони завжди були бізнесом і контролем слабодумаючих мас.
Відповісти
Таке відчуття, що окрім г-на Гундяєва у нас своїх таких панів немає. Репортажі і журналістські розслідування розказували про круті авто, нерухомість служителів Всевишнього.
Відповісти
Ні, справді, жили би в РФ, говорили би про господина Гундяєва, а так - наводьте українські ссилки.
Відповісти
можливо я вас не правильно зрозумів, але я не співробітник ВП, і причетності до їх бездарних репортажів не маю. Тому гугл в допомогу. Є ще атеїстичні сайти Білорусі, України, Росії, там теж маса інформації.
Відповісти