«Канаркове, гарне, яскраве, кольорове», – головний архітектор Луцька про розмальовані в’їзні знаки

«Канаркове, гарне, яскраве, кольорове», – головний архітектор Луцька про розмальовані в’їзні знаки
Головний архітектор Луцька Юрій Казмірук каже, що невідомі активісти, які вже розфарбували три в’їзних знаки «Луцьк», мали б узгодити свої дії з міською владою.

За його словами, ці знаки мають офіційний статус в’їзних знаків до міста. Колись їх розробляли і встановлювали відповідно до погодженого проекту. Тобто ці знаки мають автора і на них поширюється законодавство про авторське право. Мовляв, тільки автор має право вносити корективи, або ж автор має дати дозвіл на зміни.

Зауважимо, луцький мер Микола Романюк назвав це хуліганством, але додав, що йому сподобалося.

«Чи воно стало ліпше? Стало канарковіше, напевне. Я собі так вважаю. Але то є такий правовий нігілізм. Не можна давати собі право втручатися в такі речі. Якщо би він був задуманий в такій іпостасі, я нічого особисто не мав би проти», – сказав Юрій Казмірук.

«Можливо, пересічному громадянину воно подобається. Канаркове, гарне, яскраве, кольорове. Але з іншого боку оця безнаказаність створює прецедент і породжує думку, мовляв, чому би ще щось не розмалювати», – зауважив посадовець.

«Навіть, якщо й виникла така гарна ініціатива, то потрібно було її проініціювати, отримати згоду міської влади і таким чином внести корективи», – вважає Юрій Казмірук.
Дорога на Ковель
Дорога на Ковель
Дорога на Ківерці
Дорога на Ківерці
Дорога на Львів
Дорога на Львів

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Казмірук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дозволи, довідки, акти... Ну чого ж все так важко... Люди взяли і зробили! І молодці!
Відповісти
Овва!!!

А що, в Луцьку, виявляється є архітектор???

Та ж за найцять метрів від міськради місяця півтора тому мародерствовали над археологічними знахідками!

Зруйнували фонтан!

Примітивно закатали в асфальт середньовічний цвинтар!

Ні тички не поставили на найвищій точці міста!
Відповісти
Панове!

А це не той головний архітектор, хобі якого збирання етикеток чи то з сірників, чи то з пивних пляшок?
Було таке інтрев`ю з року півтора назад.
Відповісти
а головний архітектор узгоджує з громадянами свої дії щодо обличчя міста? чим запам'ятається пан Казмірук лучанам за своєї каденції? яким словом його згадають нащадки?
Відповісти
тонко сказано
Відповісти
Та де ж тонко? Там матюка тіко не вистарча...
Відповісти
вже років 20.привокзальна,ларькі поставити-ларкі знести,пристройкі нужним людям.аптеки.х..зна що..откати напевно 99 на київ раз не сидить але при таких обємах і собі копійчина йде..
Відповісти
на такі послуги зхай надрукує..чи список агенств які офіційно рєшають проблеми.
Відповісти
давно пора, чьотко пасани!!!
Відповісти
Так це ж чудово, просто розфарбували тай все, ніяких витрат для влади)
Відповісти
влада боїться, і не дарма, бо якщо люди самі робитимуть /краще, дешевше й швидше/ то нащо тоді утримувати штат бюрократів
Відповісти
Якби вони почали брати і робити ті всілякі дозволи то так і нічого не дочекались би. А так просто взяли і зробили! Молодці!
Відповісти
Якби самі взялися робити то на фарбу виділили б міліон і на щітки ще по міліону, а фірма підрядник була б сина мера
Відповісти
А може він дальтоник і тормоз СеСеСер? Як і ще один на повідку афганської борзої. Якісь власники знаків, згода компост радянських? Витвір мистецтва оберігають? Може обком КПУ почне охороняти? Йому писка молодь втерла. Іди з ціє посади, ти як антон застаріли.
Відповісти
СИМОНЄНІНА - ( кпу ) потрібно питати !!!:)))))
Відповісти
Те, що ви робите з Луцьком в останні роки, навіть канарковим не назвеш, сором людям показувати.
Відповісти
Гарно! Приємно! Неординарно! Молодці!
Творчих Вам надхнень!
Відповісти
Цікаво, скільки піде часу на те, щоб дізнатись, хто є автором тих знаків. Волиньпост, а дізнайтець будь ласка хто ця людина і що вона думає про розмалювання свого творіння :)
Заодно видно буде, як Казмірук володіє ситуацією і як довго шукатиме того автора
Відповісти
З огляду на те, коли ці знаки поставлені, не думаю, що він ще живий.
Відповісти
... це ще не Европа?
Riga
http://www.gkl.lv/contents/pic/1264430758.jpg
Vilnius
http://ic.pics.livejournal.com/anna_campari/19601412/13815/13815_900.jpg
Для зрівняння гляньте на найкращий варіант!!!
http://photos.wikimapia.org/p/00/00/53/35/72_big.jpg
А ось як люди вирішують питання вїзного знака
http://sandro.in.ua/category/sudak/ispolkom_konkurs_sudak.html
І порівняйте творіння луцьких аборигенів-фарбомазів ще з одним шедевром...
http://cxmoscow.ru/game/478/msk.jpg
Відповісти
на привокзальну.такого в гето там де дрімучі негри амер. не найдеш-там є архітектор.і все побудовано по плану.потім розмальовують,смітять але будівництво не за те хто бабок кінув чи подзвонили начальники а по плану міста..які там внього червоні лініїї-"зелені з мертвими президентами"
Відповісти
Гарно зробили. Молодці. Ая-я-яй - не погодили з архітектором, не отримав він хабаря за дозвіл. Що ж його так прокатали...
Відповісти
Безнаказанність - це коли під самим будинком виростає без дозволу чергове "буратіно". Невідомі малярі зробили сірий бетон дійсно яскравою візиткою міста. Так тримати! Що буде наступним?
Відповісти
а головний архітектор, що нового для міста зробив?
Відповісти
Те, що роблять невідомі художники називається партизанинг. Дивись http://focus.ua/society/274905/
Відповісти
Чому ж той головний архітектор так пізно розкритикував все... А???
Відповісти
...оця безнаказаність створює прецедент і породжує думку, мовляв, чому би ще щось не розмалювати...
Перш ніж давати юридичну оцінку таким поняттям як авторське право, правовий нігілізм, "безнаказанність" пану Казміруку слід було б подивитися в дзеркало і задати собі запитання:
1) Чи вписується в архітектурну концепцію старого міста сучасна забудова в ньому і хто має слідкувати за дотриманням цільового призначення цієї забудови відповідно до наданих дозволів?
2) Де я був, коли будували архітектурний шедевр "Буратіно"
3) Де я був, коли на П'ятницькій гірці зруйнували фонтан і залили все асфальтом?
А людям, які не жаліючи власного часу і грошей, зробили місто кращим велика і щира подяка. Дуже гарно.
Відповісти
перемагає добро та архітектуру.
Відповісти
дозвольте доповнити...
4)Де я був, коли на місці скверу (на розі вул.Кривий Вал та Лесі Українки)виросла потворна будівля чергового торговиська?
5)Де я був, коли на вул.Лесі Українки споруджували так званий "Книжковий пасаж" і знищували зелені насадження?
6)Де я був, коли Театральний майдан мостили лупаною бетонною плиткою і споруджували "екваторіальний" сонячний годинник?
7)Де я був, коли ліпили до неокласичного Будинку культури гранітний ганок хрєн його зна якого стилю?
8)Де я був, коли нищили усілякими прибудовками-"бутіками" комплексний архітектурний ансамбль, споруджений у 50- рр.ХХ ст. по пр. Волі?
9)Де я був, коли на пам'ятках архітектури з'являлися рахітичні вивіски типу "ЖАНСЕ" і т.п.та вмонтовувалися пластикові двері-склопакети? (пр. Волі,2)... можна продовжувати й далі
Відповісти