вхід реєстрація

«Канаркове, гарне, яскраве, кольорове», – головний архітектор Луцька про розмальовані в’їзні знаки

«Канаркове, гарне, яскраве, кольорове», – головний архітектор Луцька про розмальовані в’їзні знаки
Головний архітектор Луцька Юрій Казмірук каже, що невідомі активісти, які вже розфарбували три в’їзних знаки «Луцьк», мали б узгодити свої дії з міською владою.

За його словами, ці знаки мають офіційний статус в’їзних знаків до міста. Колись їх розробляли і встановлювали відповідно до погодженого проекту. Тобто ці знаки мають автора і на них поширюється законодавство про авторське право. Мовляв, тільки автор має право вносити корективи, або ж автор має дати дозвіл на зміни.

Зауважимо, луцький мер Микола Романюк назвав це хуліганством, але додав, що йому сподобалося.

«Чи воно стало ліпше? Стало канарковіше, напевне. Я собі так вважаю. Але то є такий правовий нігілізм. Не можна давати собі право втручатися в такі речі. Якщо би він був задуманий в такій іпостасі, я нічого особисто не мав би проти», – сказав Юрій Казмірук.

«Можливо, пересічному громадянину воно подобається. Канаркове, гарне, яскраве, кольорове. Але з іншого боку оця безнаказаність створює прецедент і породжує думку, мовляв, чому би ще щось не розмалювати», – зауважив посадовець.

«Навіть, якщо й виникла така гарна ініціатива, то потрібно було її проініціювати, отримати згоду міської влади і таким чином внести корективи», – вважає Юрій Казмірук.
Дорога на Ковель
Дорога на Ковель
Дорога на Ківерці
Дорога на Ківерці
Дорога на Львів
Дорога на Львів
Теги: Казмірук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дозволи, довідки, акти... Ну чого ж все так важко... Люди взяли і зробили! І молодці!
Відповісти
Овва!!!

А що, в Луцьку, виявляється є архітектор???

Та ж за найцять метрів від міськради місяця півтора тому мародерствовали над археологічними знахідками!

Зруйнували фонтан!

Примітивно закатали в асфальт середньовічний цвинтар!

Ні тички не поставили на найвищій точці міста!
Відповісти
Панове!

А це не той головний архітектор, хобі якого збирання етикеток чи то з сірників, чи то з пивних пляшок?
Було таке інтрев`ю з року півтора назад.
Відповісти
а головний архітектор узгоджує з громадянами свої дії щодо обличчя міста? чим запам'ятається пан Казмірук лучанам за своєї каденції? яким словом його згадають нащадки?
Відповісти
тонко сказано
Відповісти
Та де ж тонко? Там матюка тіко не вистарча...
Відповісти
вже років 20.привокзальна,ларькі поставити-ларкі знести,пристройкі нужним людям.аптеки.х..зна що..откати напевно 99 на київ раз не сидить але при таких обємах і собі копійчина йде..
Відповісти
на такі послуги зхай надрукує..чи список агенств які офіційно рєшають проблеми.
Відповісти
давно пора, чьотко пасани!!!
Відповісти
Так це ж чудово, просто розфарбували тай все, ніяких витрат для влади)
Відповісти
влада боїться, і не дарма, бо якщо люди самі робитимуть /краще, дешевше й швидше/ то нащо тоді утримувати штат бюрократів
Відповісти
Якби вони почали брати і робити ті всілякі дозволи то так і нічого не дочекались би. А так просто взяли і зробили! Молодці!
Відповісти
Якби самі взялися робити то на фарбу виділили б міліон і на щітки ще по міліону, а фірма підрядник була б сина мера
Відповісти
А може він дальтоник і тормоз СеСеСер? Як і ще один на повідку афганської борзої. Якісь власники знаків, згода компост радянських? Витвір мистецтва оберігають? Може обком КПУ почне охороняти? Йому писка молодь втерла. Іди з ціє посади, ти як антон застаріли.
Відповісти
СИМОНЄНІНА - ( кпу ) потрібно питати !!!:)))))
Відповісти
Те, що ви робите з Луцьком в останні роки, навіть канарковим не назвеш, сором людям показувати.
Відповісти
Гарно! Приємно! Неординарно! Молодці!
Творчих Вам надхнень!
Відповісти
Цікаво, скільки піде часу на те, щоб дізнатись, хто є автором тих знаків. Волиньпост, а дізнайтець будь ласка хто ця людина і що вона думає про розмалювання свого творіння :)
Заодно видно буде, як Казмірук володіє ситуацією і як довго шукатиме того автора
Відповісти
З огляду на те, коли ці знаки поставлені, не думаю, що він ще живий.
Відповісти
... це ще не Европа?
Riga
http://www.gkl.lv/contents/pic/1264430758.jpg
Vilnius
http://ic.pics.livejournal.com/anna_campari/19601412/13815/13815_900.jpg
Для зрівняння гляньте на найкращий варіант!!!
http://photos.wikimapia.org/p/00/00/53/35/72_big.jpg
А ось як люди вирішують питання вїзного знака
http://sandro.in.ua/category/sudak/ispolkom_konkurs_sudak.html
І порівняйте творіння луцьких аборигенів-фарбомазів ще з одним шедевром...
http://cxmoscow.ru/game/478/msk.jpg
Відповісти
на привокзальну.такого в гето там де дрімучі негри амер. не найдеш-там є архітектор.і все побудовано по плану.потім розмальовують,смітять але будівництво не за те хто бабок кінув чи подзвонили начальники а по плану міста..які там внього червоні лініїї-"зелені з мертвими президентами"
Відповісти
Гарно зробили. Молодці. Ая-я-яй - не погодили з архітектором, не отримав він хабаря за дозвіл. Що ж його так прокатали...
Відповісти
Безнаказанність - це коли під самим будинком виростає без дозволу чергове "буратіно". Невідомі малярі зробили сірий бетон дійсно яскравою візиткою міста. Так тримати! Що буде наступним?
Відповісти
а головний архітектор, що нового для міста зробив?
Відповісти
Те, що роблять невідомі художники називається партизанинг. Дивись http://focus.ua/society/274905/
Відповісти
Чому ж той головний архітектор так пізно розкритикував все... А???
Відповісти
...оця безнаказаність створює прецедент і породжує думку, мовляв, чому би ще щось не розмалювати...
Перш ніж давати юридичну оцінку таким поняттям як авторське право, правовий нігілізм, "безнаказанність" пану Казміруку слід було б подивитися в дзеркало і задати собі запитання:
1) Чи вписується в архітектурну концепцію старого міста сучасна забудова в ньому і хто має слідкувати за дотриманням цільового призначення цієї забудови відповідно до наданих дозволів?
2) Де я був, коли будували архітектурний шедевр "Буратіно"
3) Де я був, коли на П'ятницькій гірці зруйнували фонтан і залили все асфальтом?
А людям, які не жаліючи власного часу і грошей, зробили місто кращим велика і щира подяка. Дуже гарно.
Відповісти
перемагає добро та архітектуру.
Відповісти
дозвольте доповнити...
4)Де я був, коли на місці скверу (на розі вул.Кривий Вал та Лесі Українки)виросла потворна будівля чергового торговиська?
5)Де я був, коли на вул.Лесі Українки споруджували так званий "Книжковий пасаж" і знищували зелені насадження?
6)Де я був, коли Театральний майдан мостили лупаною бетонною плиткою і споруджували "екваторіальний" сонячний годинник?
7)Де я був, коли ліпили до неокласичного Будинку культури гранітний ганок хрєн його зна якого стилю?
8)Де я був, коли нищили усілякими прибудовками-"бутіками" комплексний архітектурний ансамбль, споруджений у 50- рр.ХХ ст. по пр. Волі?
9)Де я був, коли на пам'ятках архітектури з'являлися рахітичні вивіски типу "ЖАНСЕ" і т.п.та вмонтовувалися пластикові двері-склопакети? (пр. Волі,2)... можна продовжувати й далі
Відповісти