Спортсмени з Луцька здобули 6 медалей на чемпіонаті України з джиу-джитсу

У місті Кривий Ріг 17 жовтня відбувся Чемпіонат України з джиу-джитсу серед дорослих.

Про це інформує Волинська обласна організація Асоціації джиу-джитсу України.

За результатами змагань у віковій категорії 18-20 років та різних вагових категоріях спортсмени з Луцька здобули 3 золотих і 3 срібних медалей.

У цьому році перші місця здобули – Богдан Мочульський (вагова категорія – 62 кг), Максим Гераськін (вагова категорія – 69 кг), Назар Можук (вагова категорія – 66 кг).

Другі місце зайняли – Максим Смірнов (вагова категорія - 62 кг), Андрій Мосійчук (вагова категорія - 52 кг), Богдан Шидловський (вагова категорія - 77 кг).

До слова, на Волині національну федерацію джиу-джитсу України очолює Ігор Юхименко, який є також тренером луцьких спортсменів.