Оголосили офіційні результати виборів мера Луцька

Оголосили офіційні результати виборів мера Луцька
Луцька міська територіальна виборча комісія провела підсумкове засідання, на якому оголосила результати виборів Луцького міського голови, що відбулися 25 жовтня. Згідно з підсумками голосування, другий тур виборів таки відбудеться. У ньому змагатимуться Ігор Поліщук та Богдан Шиба.

Засідання ТВК відбулося сьогодні, 29 жовтня.

Голова Луцької міської ТВК Марія Парфенюк поінформувала, що загалом проголосувала 58 301 людина, 1517 бюлетенів – недійсні.

Подаємо результати кожного з 11 кандидатів на пост Луцького міського голови:

Ігор Поліщук («ЗА МАЙБУТНЄ») – 18 934 (32,47%).
Богдан Шиба (самовисування) – 7662 (13,14%).
Юрій Моклиця («Європейська Солідарність») – 7429
Алла Надточій («Громадянський Рух «СВІДОМІ») – 5957
Роман Бондарук («Слуга народу») – 4732
Микола Федік (Всеукраїнське об’єднання «Свобода») – 3871
Ірина Чебелюк (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») – 3478
Євген Мельник («Сила і честь») – 1880
Артур Мартіросян (Аграрна партія України) – 1060
Віктор Грисюк («ЕКО ПАРТІЯ БЕРЕЗИ») – 998
Дмитро Глазунов (самовисування) – 783

Встановивши результати голосування, керуючись нормами чинного законодавства й, зокрема, те, що жоден з кандидатів не набрав понад 50% голосів, Луцька міська ТВК постановила призначити повторне голосування.

Другий тур виборів Луцького міського голови призначили на 15 листопада.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну что ж, пойдём 15-го голосовать против коломойско-паличного клана.
Хоть бабу снеговую в мэри, но не шестёрку граждан Швейцарии.
Відповісти
Не буде спокою Укропам!Коломойський не захопить Волинь.
Відповісти
Нам не потрібні не українці!
Відповісти
Це вам гарну методичку приготували, но так не буде! Хто не ходив на вибори, то підуть голосувати аби не Шиба!!!
Відповісти
Нам при владі потрібні українці.Геть нечисть з Волині!
Відповісти
Коломойщини на Волыни не треба!
Відповісти
Всі проти "МАЙБАХІВ"!
Відповісти
Голосуйте за ставлеників олігархів і буде вам*щастя*,скільки будете наступати на ті самі граблі.Вже вибрали *піаніста*від олігархів,загубите Україну,продадуть вони вас москалям.Думайте головою,вона вам Богом дана не для того щоб їсти!
Відповісти
Мер Луцька з "За майбутнє" Коломойського з Росією показово порве свій біометричний паспорт і аж тоді рішуче піде забирати безвізові паспорти в лучан?
Відповісти
До Пенсіонера 18:17, Судді, які забрали безвіз і декларації чиновників (механізму не виконувати рішення на горизонті не видно) заради сховати майно з хабарів і уникнути покарання сформовані при Порошенку, тільки що не його куми як прокурори Луценко та Шокін, які ніяк справу майдану не могли розслідувати і доказів проти Портнова і Медведчука у них чомусь не було. Це до того що немає різниці чи Порошенко чи Зеленський, доки обленерго і облгази в руках Медведчука, Суркісів, Ахметова, Фірташа, Коломойського і росолігархів. Чи є партія незалежна від них і чи не куплять її чи її представників після важко сказати. Тому мабуть і 60% не прийшли на вибори.
Відповісти
один - олігархічна маріонетка, другий - по приколу пройшов. на фіга такі голови ?
Відповісти
Всі дописи проти поліщука з купою мінусів. Коломойщина фінансує своїх ботів.
Відповісти
Коломойщина це кримінал в законі.
Відповісти
Ну що ж Богдан Павлович,вперед до перемоги,підтримка у Вас є достатня,головне мобілізувати на голосування,працюйте з партіями,які проходять у МР і все вийде.Пора відкинути це олігархічне ла...і працювати на благо лучан і українців.Слава Богу і Слава УКРАЇНІ!Бруду буде вилито на Вас тонни,але реагувати не потрібно,бо вже всі зрозуміли хто є хто.Удачі.
Відповісти
30% поліщука-це його максимум,навіть якщо прийдуть всі Рованці...так що закликаємо лучан прийти на виборчі дільниці і зробити правильний вибір.Не гоже древньому Лучеську терпіти правління "чудіків" в світло-сірому тріко з капюшонами на макітрах."Повернути Луцьк лучанам"-це правильне гасло.
Відповісти
Лучане ! Вперед до перемоги Богдана Павловича ! Інакше нас чекає багатосерійний серіал "Шість павуків в одній банці". Будьмо активні і дужі !
Відповісти
Така проста схема розводу, і такий лоханутий народ.
Чого дивуватись що піпл по телефонах постійно розводять на бабки, хоча постійно пояснюють людям механізм.
Щоб вибрали Кучму- підняли Симоненка,
щоб вибрали клоуна -підсунули зажравшогося Пороха,
щоб пропихнути "мальчика на Пальчику" ... -кандидатура ідеальна це Шиба
Відповісти
А тепер ВСІ йдемо,і голосуємо проти посіпаки Коломойського! 30%? ну так 70 - НЕ ЗА НЬОГО! І взагалі, як можна вважати такими, що відбулися, вибори мера, на яких проголосувало менше 50% виборців в місті???
Відповісти