Відомі результати офіційного підрахунку голосів на виборах мера Луцька

Відомі результати офіційного підрахунку голосів на виборах мера Луцька
Луцька міська територіальна виборча комісія прийняла протоколи усіх 109 дільничних виборчих комісій та оголосила результати голосування на усіх дільницях. Завершили приймати протоколи приблизно о 3 годині ночі 16 листопада.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства ВолиньPost.

Так, за підрахунками голосування на усіх 109 дільницях результати претендентів на крісло мера у другому турі такі: Ігор Поліщук (партія «За Майбутнє») – 24 351 голос, Богдан Шиба (самовисування) – 19 021 голос. Різниця між кандидатами – 5 330 голосів.

Зауважимо, що ТВК приймала протоколи з кожної із дільниць по черзі та оголошувала результати кандидатів на кожній із дільниць. Сумарну ж кількість голосів за кожного кандидата Інформаційне агентство ВолиньPost визначило шляхом додавання результатів з усіх 109 дільниць.

Натомість голова Луцької міської ТВК Марія Парфенюк під час засідання оголосила, що, за попередніми результатами, Ігор Поліщук набрав 54,6% голосів виборців, а Богдан Шиба – 45,4%.

Зауважимо, що Луцька міська ТВК опрацьовуватиме результати протоколів та через декілька днів оголосить офіційні результати виборів.

Нагадаємо, за даними Центральної виборчої комісії, явка виборців у Луцьку склала 25,96%.

Нижче подаємо результати голосування на усіх дільницях:

№ 070497: Поліщук: 20, Шиба: 39
071100: Поліщук: 10, Шиба: 12.
070498: Поліщук: 72, Шиба: 116
071062: Поліщук: 314, Шиба: 206
070496: Поліщук: 61, Шиба: 52
071103: Поліщук 95, Шиба 43
070488: Поліщук: 68 Шиба: 22
070526: Поліщук: 45, Шиба: 34
071063: Поліщук: 331, Шиба: 169
070520: Поліщук: 137, Шиба: 196
070525: Поліщук: 79, Шиба: 48
071099: Поліщук 10, Шиба: 4
071094: Поліщук: 223, Шиба: 161.
070297: Поліщук: 186, Шиба: 49
071054: Поліщук: 260, Шиба: 275
071097: Поліщук: 4, Шиба: 4
071070: Поліщук: 96, Шиба: 15
070319: Поліщук: 271, Шиба: 139
070322: Поліщук: 33, Шиба: 11
070800: Поліщук: 35, Шиба: 10
071087: Поліщук: 323, Шиба: 239
070320: Поліщук: 113, Шиба: 57.
070521: Поліщук: 194, Шиба: 268
070799: Поліщук: 48, Шиба: 18
071067: Поліщук: 217, Шиба: 108
070513: Поліщук: 48, Шиба: 60
071049: Поліщук: 310, Шиба: 244
071025: Поліщук: 400, Шиба: 247
071061: Поліщук: 265, Шиба: 211
070523: Поліщук: 71, Шиба: 57
070542: Поліщук: 64, Шиба: 41
071098: Поліщук: 14, Шиба: 12
071041: Поліщук: 239, Шиба: 351,
071075: Поліщук: 328, Шиба: 131
071080: Поліщук: 311, Шиба: 318
070313: Поліщук: 60, Шиба: 52
071128: Поліщук: 6, Шиба: 2
071104: Поліщук: 8, Шиба: 2
071058: Поліщук: 200, Шиба: 150
071030: Поліщук: 300, Шиба: 287
071083: Поліщук: 365, Шиба: 273
071081: Поліщук: 281, Шиба: 245
071059: Поліщук: 155, Шиба: 122
071034: Поліщук: 307, Шиба: 302
071072: Поліщук: 388, Шиба: 276.
071084: Поліщук: 340, Шиба: 284
071035: Поліщук: 197, Шиба: 273
071036: Поліщук: 263, Шиба: 171
071053: Поліщук: 284, Шиба: 423
071069: Поліщук: 244, Шиба: 241
071037: Поліщук: 290, Шиба: 271
071033: Поліщук: 269, Шиба: 318
071048: Поліщук: 329, Шиба: 211
071060: Поліщук: 320, Шиба: 179
071027: Поліщук: 313, Шиба: 230
070511: Поліщук: 126, Шиба: 113
071043: Поліщук: 153, Шиба: 187
071091: Поліщук: 338, Шиба: 228
070315: Поліщук: 90, Шиба: 36
070512: Поліщук: 89, Шиба: 109
071045: Поліщук: 253, Шиба: 273
071064: Поліщук: 310, Шиба: 218
071028: Поліщук: 318, Шиба: 180
071068: Поліщук: 193, Шиба: 103,
071073: Поліщук: 309, Шиба: 157
070296: Поліщук: 125, Шиба: 140
071101: Поліщук: 31, Шиба: 8
071071: Поліщук: 417, Шиба: 242,
071076: Поліщук: 430, Шиба: 234
071095: Поліщук: 247, Шиба: 300
071050: Поліщук: 232, Шиба: 185
071038: Поліщук: 255, Шиба: 296
071046: Поліщук 237, Шиба: 195
071078: Поліщук: 357, Шиба: 245
071029: Поліщук: 331, Шиба: 226
071047: Поліщук: 296, Шиба: 233
071090: Поліщук: 382, Шиба: 192
071056: Поліщук: 257, Шиба: 284
071077: Поліщук: 359, Шиба: 220
071040: Поліщук: 268, , Шиба: 308
071086: Поліщук: 349, Шиба: 275
071088: Поліщук: 369, Шиба: 191
071089: Поліщук: 342, Шиба: 215
070487: Поліщук: 158, Шиба: 111
071082: Поліщук: 343, Шиба: 289
070522: Поліщук: 85, Шиба: 85
071074: Поліщук: 294, Шиба: 241
071042: Поліщук: 297, Шиба: 329
071065: Поліщук: 202, Шиба: 159
071031: Поліщук: 258, Шиба: 235
071096: Поліщук: 11, Шиба: 2
071023: Поліщук: 214, Шиба: 181
070314: Поліщук: 116, Шиба: 23
071044: Поліщук: 342, Шиба: 248
071079: Поліщук: 294, Шиба: 275
071131: Поліщук: 324, Шиба: 283
071055: Поліщук: 248, Шиба: 245
071057: Поліщук: 232, Шиба: 209
071051: Поліщук: 324, Шиба: 263
071024: Поліщук: 217, Шиба: 127
071066: Поліщук: 338, Шиба: 220
071039: Поліщук: 318, Шиба: 255
071026: Поліщук: 366, Шиба: 203
070298: Поліщук: 48, Шиба: 44
071032: Поліщук: 260, Шиба: 184.
071085: Поліщук: 285, Шиба: 276
071052: Поліщук: 289, Шиба: 310
071092: Поліщук: 362, Шиба: 206
071093: Поліщук: 449, Шиба: 216

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто би міг сумніватися....
Відповісти
В урнах для голосування були кинуті чисті бюлетені. Замайбах фальсифікував вибори.
Відповісти
Тобто голова має підтримку приблизно 16-17% виборців і це "успіх".Ну що ж вибрали олігархат,тепер "заживете"...
Відповісти
Сумно! (((
Але тепер як піде щось не так, я зможу сказати, я за нього не голосував!
Відповісти
Дно пробите. Маріонетки при владі, ляльководи в швейцарії та ізраїлі. Козацькі отамани перевертаються в могилі. Варшавка - готуйтесь, ви на черзі, старий - ваша доля вже вирішена, там буде дворець імені мойши.
Луцьк не один, є місто "побратим", Хмільник, курорт, ці ляльководи в крісло менрі і там свою ляльку посадили, захоплення України коломойшою, через органи місцевого самоврядування, триває. Нас здєлалі, рєбята...вили підготували?
Відповісти
У нас і Зеленський переміг, але на сьогодні це чучело ганьба України
Відповісти
Ви "сделалі"себе самі.Тепер "ці"мають свого "пастира".Вони його і призначили,а лучани сопіть в дірки і не нийте...а міськрада вже "в кишені",голосуватиме помахом руки.Це факт і він дуже сумний.
Відповісти
Ша мідузи,прихильники вусатого Уе.......ка!!!!!!!!!!
Це діч!!!!!!
А голосовали не за Поліщука,а проти Шиби"НАШЕ МІСТО ВСЕ ГАМНІШАЕ І ГАМНІШАЕ"!!!!!!!!!!!
Допомогу грошову давав навіть покійний Романюк,а в Шиби ніколи грошей не було в бюджеті!!!!!!!!!!!!
А в самого падли подивіться які статки в його дітей!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Прийомні діти правлять балом
Відповісти
О як в декого підгорає :))) Але справу зроблено і караван рухається далі! А сторінки інтернету все витримають :)))
Відповісти
перепишіть це місто на кота
Відповісти
Фальсифікація. Не може перемогти ботан в очках з двома дипломами юриста без досвіду роботи і без харизми на виборах мера.
Відповісти
От коли почнуть забудовувати приміські села,а особливо Львівську,коли обанкротять Луцьктепло(тариф і зараз ого-го) і "приватизують"водоканал,коли в роддомі вже не буде того відділення,що віддали під вірусну,все закладуть плиточкою поверх гнилих труб,біля замку збудують чорт знає що...і так далі,ось тоді будете водити хороводи біля кольорового фонтанчика і співати пісень.А зараз тіштесь перемозі "великого мера"нарциса...сумно лучани.
Відповісти
Не партесь. Дві третини поклали на вибори, не тому, що дуже мудрі, а тому, що нічого не знають про Україну, про те, що тепер основні питання вирішуються на місцях, а не зі столиці. Сіра і туповата, зарозуміла маса. Інші прийшли і проголосували за Шибу, бо вважають його альтернативою Палиці-олігарху. При цьому, забуваючи про бур’яни на центральних вулицях міста, пивні намети на Театральній площі й вул. Лесі Українки та обісьцяне довкілля, за роки його каденції. Палиця піде слідом за Коломойським, а місто залишиться навіки. Ті, хто це розуміють проголосували за Поліщука, завдяки якому відремонтували частину шкіл, розпочали мистецьки дитячі програми, місто почало набувати цивілізованих ознак. Якщо матимете претензії до Поліщука, стежте за рухами депутатів міської ради, щоб вони не велись на гроші олігархів, а становили ефективну конкуренцію «ставленику» Палиці. Спробуйте втямити, що всі рішення приймаються колегіально, а не одноосібно міським головою, якого чомусь називають мером.

Відповісти
Бачимо, бачимо на чий млин ллєте воду.
Відповісти
Шановний провидицю. Життя людини в руках Господа, а життя міста в руках міських депутатів. Яких навибирали, таке і отримуємо. Тобто хто кого поведе. Мер депутатів, чи депутати мера.
Відповісти
Тішусь з вашого прозріння
Відповісти
Життя людини в його руках,думках і помислах.Вибрали образ з телевізора і олігархічних ЗМІ,то так і буде.Повернення до феодалізму лучанами, не дивує.Відкрийте пакетик "тільки разом" і не дивуйтесь,бо там велика дуля і без маку...починайте водити хороводи на честь свого "кумира"...
Відповісти
Розквіт "цивілізованих ознак" коломойші ми всі побачили в змінах до Генерального плану Луцька, де зносу не підлягає жодна хрущовка, а, натомість, знесуть найсмачніші одно-двоповерхові забудови в центрі Луцька.
Вже не кажу про "благоустрій" парку і скверів - де "біле" (бруківка) це "чорне" (зелені насадження).
Відповісти
Ви ж хороводи не водите,Ви ж "поклони бєте",головне маакітру не розбити,а то боляче...
Відповісти
І тут Остапа понесло... Йоду випити треба... :)
Відповісти
Маленьке бачиться здалеку. Прослідкуйте напрямок вектора: вибори у США - Байден - цугундер Коломойського - тасування ВРУ - проекція на волинського феодала - новий пасьянс в міськраді ! Не так уже і погано вимальовується !А то 10 відсотків виборців нав'язали волю обласному центру Всеодно ж порозумнішаємо !
Відповісти
Може, Поліщук зробе Шибу своїм замом. Все ж таки набрав багато голосів. Солідний політик Шиба. Тре йому дати кусок пирога.
Відповісти
Тому "мудрому політику Шибі" треба дати не кусок пирога, а ше одного копняка в дупу !
Відповісти
Порівняйте цифри по кожній дільниці і переконаєтесь в підтасовці голосів.Але зроблено дуже грубо. Цифри за Шибу близькі до реальності. При явці в 26% можна зробити все що потрібно, тому що у вільному оббігу 74% бюлетенів.
Відповісти
Точно! Чого пишетеся тупим? Ві мудрий.
Відповісти
Цікаво аналізувати ( + ) і ( - ) в коментах ! Шнирять по "Волиньпосту" майстри квача і мазила з "Волинських новин", феодальні раби і підносчики патронів ! Самі себе видають з потрохами ! Гоніть їх с&аною мітлою !
Відповісти
Остап Бендер такий же шахрай і пройдисвіт,як і палички і їм подібні,а Остап Вишня-це поет,сатирик,правдолюб,істинний УКРАЇНЕЦЬ і просто велика ЛЮДИНА на той час.А ви,поплічники,продажні,не достойні й імені ЙОГО.Продажна "нація"не заслуговує на краще життя,то і живіть як знаєте...але честь ми збережемо і УКРАЇНУ відстоїм!
Відповісти
"Ці люди"взяли під свій контроль не тільки навколишні села,а вже і Луцьк.Лучани,скиньте пелену,що ще не зрозуміло,ви в полоні ілюзій і "благополуччя".Розум!!!Де ваш розум!!!Прозрійте...
Відповісти
на 25 дільницях впевнено переміг Шиба, на 50 дільницях результати рівні з невеликим відривом Поліщука, на решті дільниць відрив Поліщука від Шиби в сердньому в два рази. Аналіз динаміки голосування свідчить про "дивний" стрибок прихильників Ко-Палиця-Поліщук, саме на цих дільницях "кувався" рішаючий результат. І де та впевнена перемога про яку ще вчора, з пізнього вечура трубили волинські новини? І ще ВН підгоріло від мого коменту, не розмістили, Значить правда коле очі!
Відповісти
як в селі. Вже сонце зайшло, корів пригнали, лише собаки перегавкуються
Відповісти
Прикро що так мало людей прийшло на дільниці, можливо при кращій явці у Шиби були би шанси. Хоча обєктивно потрібно сказати, що Палиця вкинув на ці місцеві вибори такі величезні гроші, які й забезпечили йому перемогу. У мене враження що бігбордів Майбахабуло більше ніж усіх інших політсил разом взятих. А перед другим туром виборів мера, також сотні бігбордів з відомими волинянами які закликали голосувати за Поліщука. Аверс та сайти Палиці щоденно поливали гамном спочатку конкурентів до рад (крім Батьківщини та Свідомих), а потім накинулися на Шибу. Жоден ЗМІ не агітував за Шибу, а лише ганьбили та принижували. Луцьк та Волинь повернулися до феодалізму. Тепер Палиця (чи Коломойський) є власником області. Це ганьба для лучан.
Відповісти
У 2019-му у другому турі за президента вам подібні голосували за Зеленського, бо вирішили, що Порошенко вас не задовільнив. Тепер вам схотілось Шиби, бо Поліщук вас не схоче. Правильно зробить, бо на сміття вглядатись - життя не збудувати
Відповісти
Ну все, приплили. Радник себе зробив, чи його зробили, тепер не радник, а виконуючий вказівки коломойського з під палиці. Чергова павість в анали історії міста.
Відповісти
Зеленський виграв, Лукашенко виграв і в дупі сидять
Відповісти
Наш дурдом голосує за палицю,наш дурдом буде палиці рад...
Відповісти
шлунки обрали д\пу...
Відповісти
Тепер заживемо! Буде краще і краще, більше і більше, гарніше і гарніше...в маєтках олігархів, а ви, лучани, терпіть, хто дупу лиже, тому ще й смоктунця дадуть, на палочці.
Відповісти