Як відпочивають в університетському таборі на Світязі. ФОТО

Як відпочивають в університетському таборі на Світязі. ФОТО
Оновлений спортивно-оздоровчий табір «Гарт» СНУ імені Лесі Українки працює уже шостий рік: одночасно база може прийняти понад 200 людей.

Про це розповіла адміністратор табору «Гарт» Зоряна Мацюк.

За її словами, на території бази розміщені два великі корпуси «Вулик» і «Мурашник», чотири будинки «Травневий хрущ», «Великий павук», «Пузата жаба» і «Нора борсука» та житлові комплекси «Срібні лелеки» і «Беркут».

«Це є будинки, які здаються для відпочивальників», - зауважила вона.







Окрім того, тут знаходяться дві конференц-зали, одна з яких – на острівці посеред ставка. Скрізь є вільні зони Wi-Fi.
Майже біля кожного будиночка є альтанка з мангалом.

Ставок посеред табору
Ставок посеред табору

Конференц-зала просто неба
Конференц-зала просто неба

Скрізь є Wi-Fi
Скрізь є Wi-Fi




Велика альтанка з мангалом
Велика альтанка з мангалом

Дітлахи можуть на покататися на гойдалках
Дітлахи можуть на покататися на гойдалках



Відпочивальники харчуються у їдальні, яку здають в оренду одному й тому ж приватному підприємцю вже 3 роки. Так, організовано все у вигляді буфету, де можна обрати собі їжу та напої із запропонованого асортименту.

«Останніх чотири роки ціни на харчування не змінювалися», - запевнила Зоряна Мацюк.





Вбиральня у їдальні
Вбиральня у їдальні



Для працівників СНУ, студентів та аспірантів вишу, а також для їхніх неповнолітніх дітей відпочинок – майже за собівартістю, для інших же – дорожче.






За інформацією однієї з відпочивальниць, «пільгове» проживання в одному з корпусів коштує приблизно 50 гривень з людини за добу. Триразове харчування – 130-140 гривень у день.

А от щодо відпочинку, наприклад, у комплексі «Срібні лелеки», без усіляких пільг за проживання і харчування за добу, якщо ви їдете з дитиною, доведеться заплатити за двох приблизно 700 гривень.

«Ми в першу чергу заселяємо по путівках, є вільні місця – тоді забезпечуємо інших відпочивальників. Якщо ж місць немає, ми відмовляємо», - зазначила адміністратор «Гарту».

«Знімати будинки можна навіть на один день», - додала Зоряна Мацюк.



Адміністрація
Адміністрація


У будинку адміністрації є медпункт
У будинку адміністрації є медпункт


На території бази є спортивний майданчик для волейболу, міні-футболу, баскетболу, декілька тренажерів. Окрім того, є змога зайнятися настільним тенісом, або ж пограти в дартс.








«В проекті мав би бути тенісний корт, але наразі його немає», - додала Зоряна Мацюк.

Неподалік від помешкань для відпочивальників – пляж. Є рятувальний пост.

Дорога до пляжу
Дорога до пляжу






На рятувальному посту
На рятувальному посту






На пляжі є літній диско-бар «Гавана», де організовують дискотеки для дорослих. Бар також орендує підприємець.

Диско-бар на пляжі
Диско-бар на пляжі


Окрім того, на базі відпочинку працюють аніматори – працівники та студенти СНУ. Вони забезпечують відпочинком найменших відвідувачів табору.

Літній майданчик зі сценою
Літній майданчик зі сценою


«Кожного вечора на сцені відбувається дитяча дискотека з іграми», - пояснює Зоряна Мацюк.

Сцена
Сцена


Щороку територію бази «озеленюють». Деревами і квітами забезпечує агробіостанція СНУ.

Біля ставка можна відпочити
Біля ставка можна відпочити

Озелененням території бази займаються щороку
Озелененням території бази займаються щороку


На території бази вирощують городину
На території бази вирощують городину


Сезон відпочинку у таборі триває з 1 липня по 31 серпня.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 70
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"... комплексі «Срібні лелеки» проживання і харчування за добу за двох приблизно 700 грн". За 7 днів = 4900 грн. За ці ж гроші можна на 7 днів у Болгарію чи Чорногорію поїхати. Ото дожилися, що закордноном подекуди дешевше відпочивати, ніж у регіоні. А комфорт у Болгарії чи Чорногорії не зрівняти з нашим.
Відповісти
А ми тільки і вміємо когось брудом облити . Своїх похвалити чи подякувати ми не вміємо ! Все вам не так , все чогось не вистачає . Завжди комусь заздримо!!! Вам краще за кордоном всім зади підмивати та прав ні на що не мати! А в нас є гарні свої місця , нашими людьми облаштоані і створені, де ми не раби , а свої люди !!! Велика подяка таким людям!!!
Відповісти
Одразу видно твій патріотичний рівень, враховуючи суть викладу написанного. Не знаю, кому ти заздриш і що кому підмиваєш. Якщо за ті самі гроші я можу відпочити закордном - я поїду закордон. Здоровий глузд - це називається.
Відповісти
Туристе, Ви ніколи не бували за кордоном!!!! за таку ціну в Чорногорії ви можете прожити 2 дні. І це не враховуючи переліт туда-назад.
Відповісти
Хто на що вчився. хто зади підмивати, то й тут роботи вистачає. Йдеться про ціни на відпочинок і схоже й про перспективи "Гарту". Багато студентів вже цього літа поїхало в Болгарію.
Відповісти
А чому ж ти, патріот, не кричиш "Для своїх людей робіть ціни адекватні, хоча б в два рази нище, а на білорусах - заробляйте".
Цього літа в Болгарії кожен 2 - укр. студент! бо ціни реально доступні. і це МОРЕ, це майже постійне СОНЦЕ, це КОМФОРТ!!!
Відповісти
А що хвалити якщо воно так і є. Ціни на тому світязі вже захмарні роблять і не дивно що за бугром краще і сервіс краще. ато гроші відмили на тій базі і радуватися треба.
Відповісти
Патріот дивак або мудак.
Про підмивати зади:
спокуса відчути себе кращим за інших виникає, на жаль, за кордоном, де за привітання офіціанту, аніматору, охороннику співвітчизники, можуть, дорікнути тобі за панібратство (Как это так, они ж официанты). Думають, лукаві туристи, що ВОНИ ПАНИ з "Харькова", "Києва", "Львова".
В Україні за кривий високомірний погляд обслугперсонал може відповісти різко (чим південніше, тим різкіше) або прочитати тобі лекцію про дрес-код і всяку фігню. І туристи, і обслугперсонал ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, і всі, як говорили в армії "не теряют бдительности" .
За кордоном зустрічають з посмішкою, яка розслабляє і створює іллюзію. Але в кармані у них дуля.


Відповісти
люди,не переймайтесь зайвий раз фігнею,адже за 700 грн на двох за добу на Світзь поїде хіба нерозумна людина,або олігарх.середній клас думає раціонально.тож ми з вами молодці.а стаття-піар Коцана і Ко.
Відповісти
це точно. не треба робити "мації" з того світязя. ціна має бути раціональна.
Відповісти
А до чого тут "срібні лелеки" ?
Відповісти
Статтю уважно читати треба
Відповісти
щось там не людно
Відповісти
дорого, мабуть
Відповісти
не людно бо дорого. а за бугром і погода і відпочинок і сервіс. а тут що?
Відповісти
Молодець Коцан!!!! Скільки хорошого для Університету зробив!!! По більше б таких керівників і все було б дуже добре!!!
Відповісти
Він твій татко, напевно?
Відповісти
А може просто Мірна
Відповісти
Хто то така?
Відповісти
хто зробив а хто і заробив із того.
Відповісти
Якщо це табір університету, то логічно, що студенти там мають якось відпочивати. За 6 років відмінного навчання мені ні разу не довелося по путівці відпочити у "Гарті". Так для кого цей табір???
Відповісти
АНАЛОГІЧНО за 4 роки неразу навіть нечув щоб туди якісь путьовкі чи ще щось давали. простому студенту туду непопасти це факт
Відповісти
цей табір це бізнес проект коцана що не ясно чи шо?
Відповісти
З такою грамотністю, студент, це й не дивно, що ви ні разу не чули про путівки.
Відповісти
цікаво за який фіг це все будувалося і скільки пішло в бік?
Відповісти
А ви в Божедарніка запитайте де його університета база . І порахуйте в кого які гроші! А хаяти може любий дурень який нічого не збудував в своєму житті!
Відповісти
А це не ти казав, що заздрити не гарно і треба своїх восхваляти?
Відповісти
За під*об - тверде 5 ;)
Відповісти
А ви зверталися чи запитували ? Чи тільки чекаєте , що хтось щось запропонує!? Я наприклад відпочивала на цій базі. "Стукайте і вам відчинять!"
Відповісти
Ти думаеш тут така умна сидиш? чи думаеш що студенти незвертаються щоб там відпочити? тебе послухати то там легко вибити собі путьовку туда. Там відпочивають люди приближені до деканату або ректорату. так що нетреба тут пі***ти
Відповісти
Або ж піарники Коцана з різних Постів. Може, навіть безплатно.
Відповісти
звернувся в бугалтерію СНУ, дали прайс - оплачуй та відпочивай
Відповісти
Позич кувалду, я тоже хочу постукати
Відповісти
Дійсно. а де люди? Тільки качки чомусь плавають.Зрозуміло, їм бо безплатно.
Відповісти
Де, де?.. У Світязі твої люди.
Відповісти
У Болгарії на одну особу на 7 діб можна відпочити за 4000 грн. У цю суму включено усе: авіапереліт, хороший з*готель (з басейном, та й до моря - рукою подати), трансфер, страховка, сніданок+вечеря, відкриття візи.
У Туреччині взагалі за таку суму на 7 діб усе те саме, ще і система "все включено" і готель навіть може бути 4*
А у нас за 4000? Невже так можна відпочити, навіть у Криму?
Відповісти
Якби там від народу тріщало, до чого був би цей рекламний проспект?
Відповісти
Напівпорожні хатини...
Відповісти
Дивні наші люди, аби тільки поганити когось. А в таборі там - шикарно. Харчування дуже пристойне. Поруч база ЛНТУ - позор... І беруть там по 100 грн без харчування, без води теплої, туалету. А в ВДУ умови супер. Була один раз, хочу ще.
Відповісти
Просто ці фото робилися на цих днях. А до 23 липня (саме був 3-й заїзд відпочивальників), то на пляжі місця яблуку ніде було впасти. Відпочинок для батьків з дітьми там райський - і не треба жодних закордонів. Коцан молодець - зробив європейську базу у нас вдома - на Волині.
Відповісти
ти ж там працюєш? Як кажуть, хто де працює, той те і хвалить.
Відповісти
де працюють там і лиж...ть
Відповісти
якщо я не помилюся то заїзд там із понеділка. а фотки із вівторка значить багато не приїхало. та й на світязь їдуть коли погода. а там рятувальник бідолага замерзає.
Відповісти
то, де ви працюєте?
цікаво, деж так вже лиж...ть?!
Відповісти
Крута база - не треба й на море їхати. І сервіс такий, що закордонам ще треба вчитися. Був там тиждень із сім"єю - відпочив як ніколи. Дітям просто рай був. а головне - надзвичайна чистота довкола, такого ніде на інших базах немає.
Відповісти
Добре, що відпочив. Але те, що "закордонам треба вчитись"? Юрчику, ти явно погорячився.
Відповісти
Кльово, що відпочив і дітей оздоровив!
Але з одним переборщив: "І сервіс такий, що закордонам ще треба вчитися". Тут не прав 120%!
Відповісти
Яло, я просто на днях там відпочивала і бачила все.
Відповісти
"...організовано все у вигляді буфету, де можна обрати собі їжу та напої із запропонованого асортименту" - аннотація фоторепортажу. Я б написав "бухвету". Жарт про "Гарт".
Якщо серйозно, то побудували нормальну базу, краще, ніж конюшня "Шацькі озера".
Згоден з аргументом про альтернативу за кордоном за ті ж гроші. Але, ЯКЩО Є ПОПИТ НА НОМЕР ЗА 700 грн, БАЗА ЗАПОВНЕНА І РЕНТАБЕЛЬНА, А НЕ ДОТУЄТЬСЯ ВНУ - ПРАПОР ВОЛИНІ ЇМ У РУКИ І ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО.
P.S. На Світязі почали з'являтися шезлонги (лежаки). Ще трішки і з'явиться ALL.
Відповісти
ця база платна навіть для викладачів це бізнез)))
Відповісти
у викладачів доходу вистачає. тож сесія закінчилася.
Відповісти
Не у всіх.
Відповісти
викладачі мають зарплату меншу, аніж вчителі у школах-гімназіях міста - це факт, а ще - вони місяць без відпускних уже сидять, а скоро знову на роботу!
Відповісти
Не смішіть
Відповісти
а толку платити за номер у 700 гривень? Що ви хочете із того Світязя де сезон на рік складає всього навсього 2 місяця нещасних ну максимум 2 з половиною місяця. там вже в районі числа 28 серпня вже немає нікого. та й цього року після трійці і на день конституції особливого вже такого сильного напливу небуло. Тай якщо вже будують шикарні "домічки" то там і ціна відповідна. Але на світязі головне щоб була погода і компанія. а віддавати 700 грн за номер то це нонсен. Ну що там будеш весь день сидіти. краще вже біля озера час проводити й комарів кормити і у альтанках краще сидіти а в ночі й в простому номері можна поспати. а за 700 грн то хіба що для "сйома" з дівчатами беруть. зробили з того світязя "мацію" велику. Треба будувати бази на середній клас аби ще там воджопровід нормальний зробили і каналізацію. і ще газ провели. ато національний парк прикордонна територія митники а газу ще й досі там немає зато є дорога кругом озера по якій відпочивальники особливо у жовтні чи у березні їздять. і це смішно і грішно.
Відповісти
Колись студенти за 10 крб. відпочивали 20 днів у "Гарті", правда умови були напівспартанські, тепер треба віддати 2 стипендії. Викладачам, щоб поїхати двом + дитина потрібно віддати половину відпускних, яких кожного року виплачують з- запізненням на 1-1,5 місяця. Де вони гуляють стільки часу!? То кому туди можна поїхати? А взагалі - на Світязі деруть, дійсно, дорожче ніж на інших морських курортах. Додерлись - в цьому році цейтнот..!
Відповісти
І.Коцан-молодець хороший організатор поряд з базою відпочинку Гарт трущоби техуніверу-жах
Відповісти
а ще можна з намібією порівняти.хазяїн зять!
Відповісти
Найбільша дупа для Світязя і туризму Волині - це короткий сезон з перепадами температур. Світязь - це НЕ пляжний відпочинок, це просто можливість розвіятись, змінити обстановку, так би мовити, тури вихідного дня. Хто вкинув у готель, базу, садибу, ресторан, кафе гроші (чи свої, чи державні) хоче відбити їх за 2-3 місяці в рік, і тому "лупить, ціни. Це стосується і приватного, і профспілкового, і державно-комунального закладу розміщення.
Нам лишається робити вибір 100$ на добу за двох на Світязі з умовами "типа 3 звезды", або Крим-Одеса, або летіти в теплі краї за ті ж гроші.
Летят перелетные птицы в осенней дали голубой.
Летят они в жаркие страны, а я остаюся с тобой.
А я остаюся с тобою, родная навеки страна,
Не нужен нам берег турецкий и Африка нам не нужна.
VOLYN FOREVER
Відповісти
вірно на всі 100%. за останні 3 роки був по тижню і погода була тільки 2-3 дні. оце така реальність нашого світязя.
Відповісти
Да Коцан молодець. Але ціни дійсно захмарні трохи я 2 роки назад відпочивав в Гарті правда і рибу можна було ловити в цьому ставочку. В номері було трохи брудно як на мене (я не Фреймут). Їжа була досить смачна і їсти можна було скільки душа забажае бери що хочеш і скільки зможеш подолати, але з собою з їдальні виносити нічого не можна. Бачив як мама для дитиди хотіла взяти котлету на пляж то на неї напали як на злочинця працівники їдальні. Бар на пляжі нормальний ціни такі як в барах в Луцьку були на той час (+\- 2грн.) персонал був привітним і веселим. пляж нормальний але лежаків та крісел було недостатньо(хто зранку встав той і штани вбрав). Мангалів було мало але народ був дружний і ми швидко познайомились і разом сиділи жарили на спільному вогні м'ясо, овочі ковбаски, рибу попивали горілочку. Путівки нам подарувала мама дружини так як вона працює в СНУ то відпочинок нам обійшовся 1200грн з особи на 7 днів з обідом та вечерею, трансфер нам я забезпечив безкоштовно. З врахуванням више наведеного можу сказати що відпочинок сподобався але якщо прийшлось би платити за путівки в повному обсязі то за ці кошти або закордон поїхав би в тур по Європі або в Одесі в знайомого відпочив би з шиком. В цілому мене все влаштувало але їхати туди бажано компаніею так веселіше.
Відповісти
П.С. Так якщо взяти до уваги ближні бази відпочинку то Гарт проти них як мерседес і запорожець. Ті не доглянуті і всі солдеповські ця завдяки коштам вкладеним в неї набагато ліпша.
Відповісти
На пятому фото туалет
Відповісти
Вже третій рік відпочиваю в таборі "Гарт", зокрема в будинку "Три лелеки" (а, не "Срібні лелеки"), і оплачую за добу 90 грн з людини. А чому 700 грн? Мабуть переплутали з готелем м. Луцька "Срібні лелеки". До речі, кожного року тут з"являються нові розважальні програми і спортивні ігри, завдяки чому перебування в таборі з дітьми дарує незабутні враження, а такого харчування як тут, на Волині ще не бачили...
Відповісти
Цього разу мої друзі з Києва (бабця з онуком) платили за добу в "лелеках" 400 за номер+300 за харчування у добу (кілька днів+третій заїзд). І пробули 10 днів, дуже задоволені, ще й діти в гості приїжджали. Наступного року знову хочуть приїхати. Їх ціни не зупиняють, бо кажуть, що набагато краще, ніж їхати в Крим.
Відповісти
звісно це все бізнес і ціни там не для звичайних людей !!! А от порівняти з Кримом ви переборщили . ніколи Світязь не зрівняється з Кримом НЕ СМІШІТЬ !!!! Крим це здравніца України - не дарма там всі багаті люди будують собі будинкт !!!
Відповісти
гарно!!!
але тих грошей що вони хочуть(700грн./доба) такий відпочинок не вартує.
Відповісти
нам на практику 3 дні пожити дають, але за хавчик обов'язково платити :D
Відповісти
Відпочивали у Гарт, з 15 серпня, 2-х міст номер 400 грн. Задоволені, чиста та доглянута теріторія, спортмайданчик (волейбол, футбол, кільце для баскетболу, тенісний стіл) , дивовижна вода, затишний пляж, неочікуваними бонусами виявились щоденні майстер-клас з танців на пляжі, аквафітнес та пілатес)) Харчування у їдальні зі шведським столом спробували, смачно, але готували самі, так дешевше. Сподобалось, будемо рекомендувати друзям)
Відповісти
Це просто здирання коштів, а не база для студентів, раз студенту має бути знижка то можливості обрати дешевший номер та відпочинок без харчування у їдальні не можливо! Сидить в бухгалтерії жіночка з ухмилкою яка так і чекає товстого конверту. Не розумію для чого розповідати про неймовірно низькі ціни для студентів якщо їх немає? 150 грн ніч у кращому номері і + біля 200 за день харчування, ЦЕ АБСОЛЮТНО НЕ СТУДЕНТСЬКА ЦІНА!
Для чого в інфоомації в університеті вісить папірчик на якому є можливість обирати номер і обирати з харчуванням чи ні, якщо все здереться по максимуму. СОРОМНО ЗА МІЙ УНІВЕРСИТЕТ
За 150 ніч може відпочити на морі
Відповісти