Бандерштат-2013. День перший. ФОТО

Бандерштат-2013. День перший. ФОТО
Перший день Бандерштату-2013 минув і плавно переріс у ніч, адже цьогоріч організатори розпланували дійство практично без перерв.

Найпомітнішими подіями першого дня, 3 серпня, можна вважати приїзд на гутірки нардепа Олеся Донія, політв'язня Юрія Луценка та відомого журналіста Мустафи Найєма, а також виступи на сцені.

Під час візиту до Луцька політик Юрій Луценко презентував проект Третя Республіка та озвучив своє бачення розбудови нової України.

А журналіст Мустафа Найєм став гостем чату на ВолиньPost.

Виступи на сцені завершилися співами гурту "Тартак" з Сашком Положинським.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прекрасний фоторепортаж! Деякі кадри - геніальні!
Відповісти
п"яні уроди)
Відповісти
не пиши всякої фігні, якщо нічо не знаєш
Відповісти
я тебе розчарую, на фестивалі алкоголь заборонений був
Відповісти
А Югкові мало Франкфурту на Майні, то він ще в Луцьк бухнути приїхав?
Відповісти
по формі - красиві. За змістом - абсолютна пустота....
Відповісти
Це репортаж з місця події. Що було те й зняли. А є там наповнення чи ні, вирішує глядач.
Відповісти
30 фото - ви називаєте море фотографій? Не смішіть. Слово Волині займіться ділом, а не байдикуєте
Відповісти
З яких пір політичні акції фінансується за рахунок міського бюджету?
Краще 65 000 грн. ,які відділенні з бюджету міста спрямувати на вирішення інших соціальних проблем. А вхід на фестиваль платний. Під приводом розбудови держави Гузь і Данильчук заробляють гроші, вводячи в оману людей.
Відповісти
ПІДТРИМУЮ! Дайош ковбасу по руб 16!!! І ікону Сталіна!!!
Відповісти
Гриць Щур-Тигролов, а сміливості вистачить щоб сказати те саме тим спітнілим хлопцям? А тушка по життю скоріш за всього саме ти.
Відповісти
Праві на всі 100 відсотків.
Відповісти
Ви москальські недобитки там хоч були?
Відповісти
А ось і він рівень культури середньостатистичного відвідувача фестивалю поліз...примітивний, низький.
Відповісти
Я ще дивуюсь, як вони "чистокровного українця" МУСТАФУ НАЙЄМА, який спілкується російською, на вилах не винесли. Псевдонаціоналізм у його яскравому прояві.
А дивлячись на те малолітнє бидло з пентаграмою на транспоранті, задаюсь запитанням, що він там взагалі робить?? Сатанізм - релігія націоналістів?? Чому його не вивели ті "волонтери"?
А так, нічого особливого... Звичайне бидло-хард-кор збіговисько. Якщо вони називають це культурою, то уявіть, що буде, коли ось ці "патріоти" прийдуть до влади. Будемо всі плясати під їхніми трофейними маузерами, та поклонятись даждьбогам і Тягнибоку...
Відповісти
будуть ці.вони накрали більше красти не будуть..таке ще двадцять років назад починали говорити..мозгів в гавн..ніколи не зявиться."вільна волинь з 39?"
Відповісти
цього придурка відразу ж вивели як побачили..
Відповісти
Найєма чи підлітка-СОТОНІСТА??=)))
Відповісти
пів бандрштату ходило в рок футболках з пентаграмами... дияволом і різними надпісями про пекло......чому їх не вивели?
Відповісти
Фест був класний)
Відповісти
я особисто бачив як вони там по-тихому бухали! не треба ля-ля, після концерту там як жмурі були. Цей націоналізм далеко від поняття нація! і Гусь і Луценко, це знову ж ті люди, які виїдуть на отих безхребетних до влади. Був Чорновіл... і того забрали, а синок в батька не вдався.
Відповісти