Відеочат з Майклом Щуром

Відеочат з Майклом Щуром
У неділю, 4 серпня гостем чату інтернет-видання ВолиньPost стане канадський журналіст з «УТ-Торонто» Майкл Щур (журналіст Роман Вінтонів).

Час проведення: сьогодні, у неділю, 4 серпня. Початок о 15:00

Майкл Щур з’явився в інформаційному просторі напередодні парламентських виборів 2012 року. Тоді він знімав цикл програм «Чим живеш, Україно?». До речі, героєм однієї з таких програм став і волинянин – народний депутат Григорій Смітюх.

А нещодавно в інтернеті з’явилася нова програма Майка Щура – «Але є одне «але». Скорочено АЄОА». Програму ведуть двоє – Майкл Щур і Портрет Шевченка.



У неділю, 4 серпня Майкл Щур стане гостем фестивалю «Бандерштат». Там він, зокрема, поспілкується з охочими на тему «Тролінг у сучасній журналістиці».

А о 15:00 на ВолиньPost розпочнеться розмова з Майклом Щуром. Розмова відбуватиметься у форматі відео-чату. Технічним партнером відео-чату є Громадська онлайн-платформа ВолиньМедіа.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: чат
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 57
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пане Майкл, Ви ведете лік затроленим? :)
Відповісти
Включіть первий мікрохфон! ©
Відповісти
пане Майкле, щоб фото вдалось треба казати "Саааало!"
Відповісти
Пане Майкле, чому саме доктор Хаус? If_you_know_wyat_I_mean
Відповісти
Майкл Щур не поїдає Романа ВІнтоніва?
Відповісти
Чому Майкл Щур ходить з паличков? То травма на виробництві?
Відповісти
Що в діаспорі говорять про Луцьк? і про Волинь?
Відповісти
Майкле, а Ви б пішли до УПА?
Відповісти
А чому Вас кличуть Майклом, а не Волтером, наприклад?
Відповісти
Роман Вінтонів ніколи не свариться з Майклом Щуром?
Відповісти
Майкль, як Ви вбачаєте громадське.тіві? завдяки чому це буде нова телевізія, яка привабить глядача? Яку програму будете творити Ви?
Відповісти
Майкле, Ви цікавитесь українським футболом, той що "ногом'яч", а не американське кидання м'яча руками і біганина
Відповісти
Яку музику слухає Майкл Щур? Чи любить співати пісень?
Відповісти
Що Ви думаєте про ситуацію на каналі ТВі? Як Вам працюється з екс-працівникам цього телеканалу?
Відповісти
А чого ведуча сидить спинов до Майкля? :)
Відповісти
Слава Йсу, Майкль. Скажіте, а коли Ваші предки поїхали до Канади і чи були Ваші предки в УПА або ОУН?
Відповісти
Який гарний банер в учасників чату за спинов?
Відповісти
то в очереті, чи в вербах та локація?
Відповісти
Пане Майкле, що ви думаєте про співпрацю з діаспорою (та зі справжній діаспорою ), та чи ви знаєте що 26-27 серпня в Тернополі проведеться Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організації? Цікаво вам долучитися до такого заходу У вас є багато фанатів серед молоді діаспори.
Відповісти
Від вас депутати ще не шарахаються?
Відповісти
Пане Майкле, як Вам волинські дівчЕта? І як Вам Земан та Павлівське? :)
Відповісти
Дякую дуже за відповіді, пане Щур! :)
Відповісти
Хто з народних депутатів вам найбільше подобається. Як то кажуть "красівий" самий?
Відповісти
Майкле, а де ви народилися, де навчалися?
Відповісти
Майкл, ви сказали що бажаєте зустрітися з Януковичом.
Чому ви хочете задати прості питання, а не питання громадян наших Українців. Їх є багато ?
Відповісти
То правда що ви погано розумієте російську мову і просите політкиів говорити з вами українською
Відповісти
Пане Майкле, ви б мали знати, що в нашій державі дороги, як решето, всі сфери заражені корупцією, Верховна Рада нагадує часто дитячий садок. Ви вірите в Україну?
Відповісти
Подідіться вашими враженнями зі спілкування з Віталієм Кличком, Таїсією Повалій, Ігорем Палицею і Януковичем-молодшим?
Відповісти
Пане Майле, а ви розумієте таке поняття як "олігархія". Якщо так, поясніть, будь ласка, як ви його розумієте?
Відповісти
Оті що в Одесі підтерлись російським триколором, в Києві насцяли на синьо-жовтий. http://www.yaplakal.com/forum28/topic625801.html
Відповісти
Майкле ,а де ви відпочиваєте? Там, де й ваш співведучий, портрет Шевченка? Чи деінде? І де саме?
Відповісти
Ну але ж видно зблизька, шо діва Монро - це чоловік! Ну правда ж?
Відповісти
У вашій хорошій українській мові з пікантним канадійським акцентом якось так дуже органічно звучать москальські матюки... Я от думаю, чого б це?... А ви як думаєте?
Відповісти
Пане Щур, а вам пропонували якусь роботу в Україні? Чи були спокусливі пропозиції і чи пішли б ви з рботи на УТ-Торонто заради цього?
Відповісти
А як ви ставитеся до сексменшин?
Відповісти
Чи бачите Ви можливість подолати в Україні "Систему протизаплідних засобів". Як і коли?
Відповісти
Як ви ставитеся до творчості українського журналіста Романа Вінтоніва
Відповісти
Kak vam Lutsk vy byvali u nas ranshe?
Відповісти
Чи є в Україні цензура? Якщо є - чи відчуваєте ви її? якщо ні - то доведіть
Відповісти
А як ви оціните роботу українських правоохороних органів? До речі, а вас ніколи не затримували міліціонери?
Відповісти
Які творчі плани? Чи стане Гітарний перебор кліпом? Де ви його зніматимете? Про що буде наступна композиція?
Відповісти
А як вам Михайло Поплавський?
Відповісти
Які Ваші творчі пляни ?
Відповісти
Які кіна дивитси?
Відповісти
Що в Вашингтоні було?
Відповісти
Яка Ваша найулюбленіша канадська страва?
Відповісти
Ти бачив кліп Скрябіна здається "Моя країна", знятий по дорогах Західної України? Яка Україна твоїми очима?
Відповісти
Ви вболівали за український майдан у 2004-му? і чи вірите у новий майдан?
Відповісти
Скажіть Майклу Щуру, що ми йому уже кинули на Фейсбук посилання на кліп Татуна
Відповісти
Розкажіть найпопулярніший серед канадійських українців анекдот
Відповісти
Роман Вінтонів не забувається іноді, що він Роман Вінтонів, а не Майкл Щур?
Відповісти
І ще: чи любите ви жарти і анекдоти про сало і шаровари
Відповісти
Що було б корисним в Україні в блані розвитку громадської журналістики, розвитку блогосфери?
Відповісти
Яким має бути стратегічний геополітичний вибір України - Америка, ЄС чи Росія?
Відповісти
Пане Майкле, скільки тривало Ваше/з Вами найдовше інтерв'ю? :)
Відповісти
Який був найкумедніший випадок під час зйомок?
Відповісти
а яка реальна користь з псевдошута щура?
інтелектуальна робота в антуражі вєрки сердючки не сприймається тими, на кого розрахована, а іншим - покуй.
Відповісти