У Луцьку хочуть нічну маршрутку

У Луцьку хочуть нічну маршрутку
Маршрутку, яка курсуватиме вночі і розвозитиме пізніх пасажирів, хочуть «запустити» в Луцьку.

Опитування щодо цього проводять в мережі.

Так, автори документу пропонують дати відповідь на 4 запитання. Зокрема, чи взагалі потрібна нічна маршрутка в Луцьку, який маршрут, на думку того, хто відповідає, має бути в чергового транспорту. Назви вулиць пропонують вписати в спеціальне поле. Також запитують, скільки пасажири готові заплатити за проїзд: від 2 до 6 гривень. Завершується опитування пунктом про інтервал часу, з яким повинна курсувати маршрутка.

Тож, дати відповіді на запитання можна тут.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
95% пасажирів будуть нетверезі люди,які пошкодують 20 грн на таксі,перед цим витративши на пійло в якомусь закладі 200 грн.і з маршрутом буде важко визначитись.ІМХО
Відповісти
Дивні у Вас роздуми... Я корисувалась нічною маршруткою в інших містах України, і там адекватні та нормальні люди їздять.
Відповісти
ну, за 20 грн нині мало яке таксі повезе... Хай би була б така маршрутка, але з черговим міліціонером. Можливо хай це буде не маршрутка, а тролейбус
Відповісти
з міліціонером...такі транспортні засоби вже є у нашому місті, правда вони не влеикі і везуть не додому)
Відповісти
))))))))))))))))) супер!!!
Відповісти
Бажано щоб був в маршрутці наряд беркуту з собаками.Інакше буде жахливо їздити.
Відповісти
Про які 20 грн. Ви говорете??? Ціна від проїзду вдень, може... та в ін. містах відрізняється на 2 грн. Отже, за такої арифметики виходить - 4 грн. У Вінниці, напевно, живуть нормальні люди, бо лише в маршрутках, які курсують нічним містом встановлено відеоспостереження і все...
Відповісти
На Ліпіни після 9-ї вечора не добратися, хай краще проконтролюють рух 9-го і 32-го маршруту, їздять як хочуть і коли хочуть!!!
Відповісти
З такою проблемою звертайтесь безпосередньо в Луцьку міську раду,управління транспорту та зв язку. Пишіть скарги, колективні звернення та вирішуйте наболілу для Вас проблему.
Відповісти
В психушку тре завчасно повертаться а не галайдати по гості доночі.
Відповісти
Наболіле... реально. на більшість районів міста можна дістатись і після 23:00, а на Дубнівську остання маршрутка з центру в 22:20 їде, було б добре ще хоча б 2 пустити пізніших в рейс.
Відповісти
Витверезника тра, i не одного.
А то йдеш з гостiв i не зна де приляжеш, бiля дороги чи на дорозi

Маршрутку захтiли, машин мало?
Відповісти
у Луцьку хочуть)))) ще б написали шлюху хочуть у Луцьку)) писаки))
Відповісти
звичайно за!
Відповісти
Я привик спати під лавочкою,і мені всерівно ,бо я уже депутат))))
Відповісти
Хто готував анкету?
Що за другое?

ЇЇ прислали з Уралу?
Відповісти
Я готувала опитування. І слова "ДРУГОЕ" там немає, а написано - ІНШЕ)))
Відповісти
Шановна пані Олена Ковальчук, натисніть пальчиком кнопочку (тут) і прочитайте . Якщо у мене комп сам перекладає на російську, то я африканський льотчик.
З повагою Бармалєй
Відповісти
Напевно, Ви африканський льотчик... У мене пише "ІНШЕ"
Відповісти
https://docs.google.com/forms/d/1KsCljNM4NBhLrt9FT_mQJOG5f027JufOvgVhf3Cc6xc/viewform
Відповісти
ІНШЕ.. у Вас напевно такі налаштування.
Відповісти
Просто людям нема вже до чого вчепитися...тому і на дурниці звертають увагу
Відповісти
Нє вєрю
Відповісти
а в мене взагалі пише "Other"
Відповісти
Чи потрібна в Луцьку нічна маршрутка?

так
ні
Другое:
Відповісти