Хто в луцькій мерії заробляє найбільше. ДОКУМЕНТ

Хто в луцькій мерії заробляє найбільше. ДОКУМЕНТ
Найбільші зарплати серед працівників Луцької міської ради - у міського голови Миколи Романюка і двох його заступників: Святослава Кравчука та Юрія Вербича.

ВолиньPost поцікавився, яку платню отримують чиновники Луцької міської ради.

Найбільше в Луцькій міській раді заробляє міський голова Микола Романюк. За 8 місяців 2013 року він отримав 98 593 грн (в середньому – 12 324 грн/міс.).

Слідом йде його заступник та керуючий справами виконкому Юрій Вербич – 90 419 грн (11 302 грн/міс.).

Перший заступник міського голови Святослав Кравчук заробив за 8 місяців 2013 року 88 218 грн (11 027 грн/міс.).

Заступниця Лариса Соколовська йде на четвертій позиції з фінансовим результатом 87 490 грн (10 936 грн/міс.).

І зі значним відставанням замикає п’ятірку заступник мера Тарас Яковлев – 66 192 грн (8 274 грн/міс.). Варто зазначити, що Яковлєв сів у заступницьке крісло тільки 30 січня 2013 року. До цього Яковлев працював начальником відділу управління майном міської комунальної власності.



Серед керівників структурних підрозділів Луцького міськвиконкому найбільше за 8 місяців 2013 року отримала начальник відділу оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи Ніна Бенесько – 50 613 грн (в середньому – 6 327 грн/міс.).

На сто баксів менше заробив начальник господарсько-технічного відділу Ігор Давидов – 49 874 грн (6 234 грн/міс.).

На третьому місці розташувалася директор департаменту соціальної політики Лариса Боярин – 49 053 грн (6 132 грн/міс.).

Начальник ведення державного реєстру виборців Наталія Гальченко за неповний квартал спромоглася заробити 47 705 грн (5 963 грн/міс.).

Замикає почесну п’ятірку начальник організаційного відділу Олена Барська – 47 452 грн (5 931 грн/міс.).

Найменше у 2013 році заробили такі керівники структурних підрозділів:

- В.о. начальника юридичного відділу Наталія Юрченко – 34 218 грн (4 277 грн/міс.)

- Начальник відділу муніципальної дружини Валентин Шпак – 33 779 грн (4 222 грн./міс.)

- Начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева – 32 554 (4 069 грн/міс.)

- Начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда – 31 176 (3 897 грн/міс.)

- Начальник управління транспорту і зв'язку Андрій Миронюк – 27 656 грн (3457 грн/міс.)

Варто зазначити, що не всі начальники займали свої посади з початку року. Так, Валентин Шпак був призначений 15 січня 2013 року, Наталія Бунда – 25 лютого 2013 року, Віра Кудрявцева – 18 травня 2013 року.

Начальник управління транспорту і зв'язку Андрій Миронюк був призначений 25 грудня 2012 року, проте у нього немає ані відповідного стажу роботи, ані високого рангу держслужбовця. Цим можна пояснити його нижчі, ніж в колег, заробітки.





Підготував Андрій ЛУЧИК (ВолиньPost)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: гроші
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зарплата кажете?
Нюню...:)
Відповісти
і це тількі офіційно =\
Відповісти
...тому від зазначених сум потрібно відняти ще податки та збори. В середньому 17%.
Відповісти
більше ніж 17%. у держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування сплачують вищі податки. загалом близько 20 %
Відповісти
Погоджуюся. Я цей момент випустив з уваги)
Відповісти
мы не пашем не сеем ни строем мы гордимся общественным строем
Відповісти
Не красиво рахувати чужі гроші.
Відповісти
заплачені нами.а спижж... чого ніхто не рахує.служб вагони...спецслужб..традиційно мовчать.
Відповісти
а їм ще і гроші платять?!
Відповісти
Молодцы, хоть 10% своих доходов показали.
Відповісти
А Ющик Станіслав Михайлович скільки?
Відповісти
Це вже ОДА, а не міська рада - вчить матчастину!:)
Відповісти
А в бюджеті міста - пусто? Нащо в нас до 500 людей працюе в міськраді? Посади: начальник відділу, директор департаменту, начальник управління, директор.Вас не повинно бути більше 40-50 осіб.Тоді - оті зарплати - зароблені, а не отримані. З 1 жовтня податки місту не платитему, в тінь.Бо ще когось на 6 000 в міс приймете.
Відповісти
громада міста годує армію паразитуючих дармоїдів!!!
Відповісти
А Вербич, цей п'явка-пристосуванець, за що таку зарплату має, за комсомольску вислугу???
Відповісти
-21% відняти потсрібно!
Відповісти
-60% за дороги , за знущання над містом, за продаж комунальної землі, за вшивість 90% "працівників"
Відповісти
Я порахував, якщо скоротити 5 чиновників, то можно купляти в рік по квартирі для когось. А якщо скоротити всі 500, то 1,5 будинку, в рік на 100 квартир. А скільки паперу переводять.
Відповісти
а хто ж тоді ремонтуватиме дороги та збиратиме оці описані вами зарплати на вашу квартиру? не пишіть херню. так як всі кричать, що працівники ДАІ роблять на дорозі та що їх треба прибрати. так тоді буде повний хаос. у нас народ не вміє сам жити і досягати компромісу. тому без спрямовуючої ніяк
Відповісти
В заголовку слово "заробляють" потрібно було взяти в лапки!)
Відповісти
зарплату отримують депутати, які в Верховній Раді, а не в міській
Відповісти
Ну, вдовольнили цікавість? А громадянин Лучик готовий показати скільки заробляє?
Відповісти
1. По-перше, я це вже робив за схожих обставин. Дивіться коментарі ;) http://www.volynpost.com/blogs/85-batrachte-lucki-vchyteli-a-my-sobi-premii-vypyshemo

2. Якби не було розпорядження про те, що декларації та зарплати є інформацією з обмеженим доступом, не було б і цього запиту. Принамні зараз.
Відповісти
а овцы будут блеять и дальше ездить по убитым дорогам и на очередь в детсад в роддоме ставать.ведь на воспитателей денег нет они нужны детям строителей комунизма
Відповісти
Погалдите тут, погалдите и с чувством выполненного долга уйдёте спать. Никогда ничего не изменится - почитайте Толстого, Достоевского - в те времена все брали взятки и всё было также. Страна без будущего. Я счастлив, что свалил отсюда. Читая новости, просто злорадствую)
I don't give a shit)
Відповісти
Мир глобализован уже столетие,
ты только сейчас надумал? )

Кругозор твоих ощущений очень узок, ибо имея материально ТАМ, то что недоступно ТЕБЕ ЗДЕСЬ, но не имея возможности часто бывать ЗДЕСЬ - ощущения счастья не даёт.

Ну во всяком случае, интеллектуально и духовно развитым особям.
Відповісти
сироты...такие маленькие зарплаты...
Відповісти
От у мене виникло запитання: "Чому не подали запит скільки заробляє середньостатистичний спеціаліст у міській раді?" 1500-1600 грн.-це уже з відмінусованими податками...от і спробуйте вижити на таку заробітну плату, якщо у вас сім'я! Мер багато заробляє??? Та начальники відділів "ПАККО" і "Континіуму" більшу заробітну плату мають і менше нервів тратять, ніж він.
Відповісти
Нормальна зарплата.
Відповісти