Під Луцьком «інопланетяни» встановили знак Hollywood. ФОТО

Під Луцьком «інопланетяни» встановили знак Hollywood. ФОТО
У селі Гірка Полонка, що під Луцьком, майже десяток місцевих мешканців встановили знак Hollywood, який є маленькою копією американського.

Про це 23 жовтня ВолиньPost’у повідомив один з ініціаторів встановлення знаку Юрій Рудецький.

Знак розташований на узбіччі дороги Луцьк-Львів, біля мосту через річку Чорногузку. Це, каже він, якраз середина Гіркої Полонки. Встановлювали літери так, аби їх було видно з дороги.

«Ідея виникла ще півроку тому. Але втілили свій задум кілька днів тому, 21 жовтня. Букви робили близько двох тижнів», – розповів він.

«Нам хотілося розвеселити людей, показати, що життя не таке сіре, як його часто сприймають. Це зроблено для гарного настрою. Ну, і щоб Гірка Полонка мала свою «фішку». До речі, у мене скоро весілля. І біля цього знаку ми надумали влаштувати фотосесію», – зізнався Юрій Рудецький.

Усі літери виготовлені із дерев’яних дощок, побілені вапном, встановлені на таких же дерев’яних опорах. Висота кожної літери – майже три метри.

«Зауважень ніхто нам поки не робив. Але в селі різні розмови гуляють. Казали навіть, що то зробили інопланетяни», – розповів Юрій Рудецький.

Довідка

Голлівуд (англ. Hollywood) – район міста Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США), який розташований на північному сході від центра міста. Традиційно Голлівуд асоціюється з американською кіноіндустрією, тому що в цьому районі є багато кіностудій та проживає багато відомих кіноакторів.

Знак Голлівуду – відомий пам'ятний знак на Голлівудських пагорбах у Лос-Анджелесі. Знак був створений як реклама у 1923 році, але він виявився настільки популярним, що став фірмовим знаком кіноіндустрії США. Розташований на висоті 491 м над рівнем моря, на південному схилі гори Маунт-Лі Голівудських пагорбів, що є частиною хребта Санта Моніка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прикрлісти! браво)
Відповісти
ото настрій підняли)))) супер!
Відповісти
"Знак розташований на узбіччі дороги Луцьк-Львів, біля мосту через річку Сапалаївку." Через річку Сапалаїку??? Де на Гірці є Сапалаївка, я за 18 років це перший раз чую?

P.S. Стою на асфальті я в лижі взутий, чи то лижі не їдуть, чи то я ї*анутий.
Відповісти
через Чорногузку можливо?
Відповісти
Да, правильно через Чорногузку, вже бачу виправили) Жаль не заскрінив(
Відповісти
І охорону треба поставити, бо розтягнуть на дрова...!
Відповісти
або знищать до такого стану, що ініціаторам доведеться самим взятися за бензопилу
Відповісти
А нафіга?
Відповісти
БРАВО!!!! Молодці, що тут скажеш. Так тримати!!!
Відповісти
Краще поставили б Гірка Полонка, піднявши рейтинг села. А так - "подражаніє" за-бугорському.
Відповісти
маєте свої гроші - вперьод!
Відповісти
Класно, молодці. Тим, кому все не подобається ідіть застрельтесь да не тошніть уморством і депресією.
Відповісти
Класно! Молодці! Ініціативні люди врятують цю країну!
Відповісти
молодці, креативна ідея!
Відповісти
Будущее место всевозможного стёба и фотосессий ;-))))
Шикарная идея! Очень нравиться!

-Ты где?
-Я в Голливуде! ахахахахаахах
Відповісти

http://www.youtube.com/watch?v=89DAjhbDixs&feature=youtube_gdata_player

Відповісти
Обов'язково поїду сфоткаюсь і поставлю на аватарку)))
Загалом хай хоть щось роблять чим нічього)))
Аби ніякому умніку не прийшло в голову розпалити багаття, а то мало що...вандали ж попортили нашого улюбленого слоника...
Відповісти
Точне розташування на карті можете скинути чи заскрінити..якщо не лінь..буду вдячний
Відповісти
50.694283,25.268637
ну десь на цьому горбочку)
Відповісти
Не заю чи правда чи вигадка, але місцеві говорять:в Ізраїлі є Чи не одне із найбільших у світі сміттєзвалищ, так от тут також розмістили знак Голівуд. Після чого американці подали на суд на ізраїль, за використання бренду. Тож дивіться там в Гірці, щоб всім селом не довелося збирати кошти за використання світових брендів...
А за креатив висока вам оціночка:)))
Відповісти
я тебе умаляю американці визнали україну номер в піратстві, ми номер один що котимось в дефолт, ми номер один по бідності... там до сраки ми їм, тупо поржуть і скажуть, вот гляньте на кадрів, хай тішаться поки можуть... і кормляться обіцянками зека президента :D
Відповісти
не пиши "голлівуд", а голова всерівно "вуд" Деревяна!
Відповісти
Прикольно, але мені здається що на цьому шляху до львова більш актуальна вивіска SILENT HILL))) (мається на увазі якість дорожнього покриття)
Відповісти
точно)))
Відповісти
Дяйсно розвеселили))) Буде великий наплив туристів у Гаркій Полонці)))))
Відповісти
Голівуд тепер джжже близько)) + настрій на цілий день))класно.
Відповісти
Поставте охорону і касира, будуть фоткатись 10 грн:)
а взагалі класс!!!!!!!!!
Відповісти
класссс=)
Відповісти
спасибі за підтримку
Відповісти
Молодці хлопці! Гірка Полонка розбудовується. Козацьку січ почали будувати, от тепер і Голівуд в нас є! Браво!!!
Відповісти
Ще надпис зробити вїзд і виїзд Голівуд а не Гірка Полонка.Супер!!!!
Відповісти
Наші парні Молодці +1 =)
Відповісти
наші парні молодці приласкали нам кінці
Відповісти
Америка йоп ...т...)
Відповісти
ми самі круті,в нас два Галівуда))))Америка отдихает!
Відповісти
хех...я еду в ГУЛIBУД
Відповісти
Прикольно. Я думав, в нас люди банально лише думають як заробити гроші, а тут на тобі - молодці - далеко підете.
Відповісти
Сьогодні там була КРУТО!!!!! Хлопці ви молодці!!!
Відповісти