Аварія у Луцьку: машина розтрощила стовп, вулиця – без світла. ФОТО. ВІДЕО

Аварія у Луцьку: машина розтрощила стовп, вулиця – без світла. ФОТО. ВІДЕО
У Луцьку на вулиці Чернишевського трапилася автомобільна аварія: автівка розтрощила одну з електроопор.

Через це частина вулиці Чернишевського залишилася без зовнішнього освітлення.

Аварія трапилася в п’ятницю 25 жовтня близько 20:00, на розі вулиць Шевченка та Чернишевського (перехрестя поблизу інфекційної лікарні та супермаркету «Наш Край»).

Білий Volkswagen Caddy повертав з вулиці Шевченка на вулицю Чернишевського та збив електроопору біля пішого переходу.

Удар був такої сили, що автомобіль зупинився лише через 70 метрів після зіткнення.

Опора та передня частина автомобіля зруйновані вщент. Потерпілих, на щастя, немає. Але водій Фольксвагену з місця аварії втік.

На місці пригоди працюють підрозділи ДАІ та міліції. Також відновленням електропостачання займається бригада «Луцьксвітла».

На місце аварії під’їжджав і луцький мер Микола Романюк.



Фото Павла Березюка (для ВолиньPost)























Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ДУЖЕ ДУЖЕ ПОГАНЕ ПЕРЕХРЕСТЯ СЬОГОДНІ І ЗРАНКУ ТАМ БУЛО ДТП :( невдале розміщення двох магазинів + навчальних закладів :((((
Відповісти
Респект фотографу. Нарешті у Волиньпост фото хорошої якості!!!!!
Відповісти
не їв, не спав, на весіллях заробляв.але руки все одно пооббивати тре було б
Відповісти
Якщо іїхати на швидкості 100 км на повороті, то ні в який поворот не впишешся крім стовпа.
Відповісти
так мав нагоду спостарігати видовище неприємне і на правдудуже важке перехрестя по кілька разів проїзжаю завжди страх, аби хтось не вискочив з вул. Чернишевського
Відповісти
Ну 70 метрів там навряд чи є...але ж і міцним виявилося авто))), чи то стовп не дуже міцний)))
Відповісти
70 метрів є
Відповісти
Там з моста на швидкості вище 60 кілометрів вже важко вписатися в поворот, а тут, думаю, було за 80. Щодо перехрестя - згідний, одне з найбільш ідіотських перехресть, які я бачив. Все було нічого, поки не встромилася "Нова лінія". Машин там проїжджає трохи менше, ніж біля Там-Таму, а регулювання - ніякого.
Відповісти
Вписатися ще й як можна, сам часто на свій страх і ризик там швидко їду, а от цей то точно нетверезим був, інакше би не втікав...
Відповісти
Кадіка жалко...
Відповісти
А че убежал то? Все равно же найдут.
Відповісти
Можливо, був п.яним в дрибадан? А потім скаже, що то не він збив, що машину викрали.
Відповісти
Там давно світлофор "проситься", а нічні візити Романюка на місце ДТП - знущання, краще б забезпечили належне регулювання розв'язки.
Відповісти
Та Романюк додому просто їхав скоріше всього)))
Відповісти