Бунт у Луцьку: як перекривали дорогу. ФОТО. ВІДЕО

Бунт у Луцьку: як перекривали дорогу. ФОТО. ВІДЕО
Вкладники «Західінкомбанку» перекрили проспект Перемоги, вимагаючи повернути їм заборговані банком гроші.

Акція протесту відбулася 5 листопада.

Люди перекрили проспект Перемоги біля мосту, який веде до проспекту Соборності.

Рух проїжджою частиною вони заблокували приблизно о 11:00 та вимагали, аби до них приїхав представник прокуратури.

О 11:29 на місце події прибули працівники міліції, але люди не припинили перекриття, попри попередження про порушення законів України.

Через блокування дороги автоінспектори перекрили рух проспектом Перемоги, що спровокувало затор на вулицях Клима Савура та Івана Огієнка.

ЧИТАТИ ТРАНСЛЯЦІЮ З МІСЦЯ ПОДІЇ

Зрештою, о 12:04 до протестувальників приїхав прокурор Луцька Сергій Данілін і люди розійшлися.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мітингуйте, тільки нащо туди дитину малесеньку тягнути???!!!! Для додаткової порції стресу???!!! Мами, блін...........((
Відповісти
те ти бачиш на мітингу дітей??
Відповісти
тут блокування дороги? Вона ж не була присутня при укладанні договору з банком під "надзвичайно" вигідні проценти...
Відповісти
Никогда не понимал митинг, при котором перекрівают дорогу обыкновеннім людям. Выходит так, что если вам плохо, то пусть и другие страдают. Поршлибы обл раду разнесли, а так... твари, больше ничего и не скажешь...
Відповісти
Якого милого людям заважати жити!? Хай ідуть міськраду пікетують, або банк, я в шоці
Відповісти
Усіх нахер в буцигарню.Хотіли великих дивідентів- маєте))))))
Відповісти
Панове! коли у вас щось трапляється ви себе звинувачуєте чи шукаєте сторонню причину вашої невдачі. Ці люди обрали другий варіант, ну важко їм примиритися що вони як останнілохи понесли гроші у західінкомбанк. Історі інком банку їх нічого не навчила.
От і шукають крайніх лише толку з того, якщо банк не визнають банкрутом і не розпродадуть його майно їх гроші не будуть повернені. А це вже площина суду. І протести з перекриттям руху нічого не змінять, баста.
Відповісти