У Луцьку – смерть в аварії на дорозі. ФОТО

У Луцьку – смерть в аварії на дорозі. ФОТО
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій, можливо, загинула 3-річна дитина.

Аварія трапилася приблизно о 19:00 5 листопада на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів.

ДТП сталася за участю Volkswagen Vento вишневого кольору. Як розповіли очевидці, авто рухалося по вулиці, а в цей час жінка з 3-річною дитиною переходила дорогу. Авто збило пішоходів.

За їхніми словами, жінку відвезли в лікарню, а дитина загинула. Вони переходили дорогу не на зебрі – перехід розташований неподалік.

На місці пригоди водія вже не було. Працівники ДАІ перекрили вулицю і робили необхідні обміри на асфальті та оцінювали вм’ятини на авто, яке майже не постраждало. Правоохоронці відмовилися коментувати подію.

Інформація про кількість збитих та про смерть дитини – зі слів свідків, вона не є офіційною і може бути уточнена.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 66
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шкода що у матері, котєлок зовсім не варить, в таку погоду метр перед собою не видно, а вона лізе з дитям навпомацки на дорогу...
Відповісти
Там школа і 2 садочки. Я не розумію чому там немає знаку: увага діти! А ці придурки літають. І якби він пригальмував на переході, як це має бути – він би малюка не збив!
Відповісти
допоможе той знак? треба дивитись спочатку наліво, потім направо, а вже тоді дорогу переходити
Відповісти
Знаки є! А ось батьки дуже неуважні! Куди спішити? зекономила два крокі від пішоходки життям своєї дитини!
Відповісти
Там діти постійно з уроків йдуть. А в той час йшли з другої зміни. Жінка звісно не права, але вина водія не менша.
Відповісти
А в чому вина водія? ???
Відповісти
Почитай Правила дорожнього руху і зрозумієш, що вина наявна і в діях водія, і в діях матері, а причинно-наслідковий зв'язок чиїх дій пов'язаний з наслідками буде встановлювати слідство...
І не задавай таких дурних запитань...!!!
Відповісти
Ще питання чи є у нього парава???
Відповісти
Там видно все досить далеко і ніякий не метр перед собою. Треба бути уважним. Краще 50 раз озернутись, 50 машин пропустити а тоді іти. Переконатись що безпечно а тоді вперед!
Відповісти
за кермом їхало з швидкістю 20 км в год....
Відповісти
це не перша та не остання жертва, наші люди зовсім не думають про небезпеку на дорозі, лізуть під колеса, бо я дуже поспішаю
Відповісти
яка тебе де побачу на дорозі то задушу шушер поганий
Відповісти
ги-ги-ги дурепа
Відповісти
Там видимість дороги нульова...
Водій втій - знову алко?
Відповісти
всі "хороші" і водії і пішоходи
одні і другі в більшості своїй повні егоїсти
тобто -"я йду (їду) решта хай чекає нічого з ними не зробиться"
результати такого егоїзму ми бачимо
Відповісти
матір і дитина виходили з-за маршрутки, яка в той час стояла на зупинці, тому водій легковика аж ніяк не міг їх бачити
Відповісти
Плохо освещается эта улица. Плюс такое время суток, что слепят фары встречных авто. Дождь - скользко...
Пешеходный переход - место для перехода улицы. Посмотрел нет ли машин - переходим.
Не все могут вовремя остановиться(скорость, погодные условия, ограниченная видимость).
Никогда не переходу с ребенком дорогу не на переходе. Стараюсь показывать ей правильный пример. Уж очень дорога мне ее жизнь!
Відповісти
Це жесть якась. Вчора на мосту за автозаводом, ввечері аварія лоб в лоб була. Водіям і пішоходам потрібно бути обачнішими і уважнішими, мати повагу один до одного.
Відповісти
"У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій, можливо, загинула 3-річна дитина."
НЕ ЗНАЄШ - НЕМА ЧЬО ПИСАТИ!!!
Відповісти
Дитинка дійсно загинула,а мама в реанімації!Люди не треба писати гидоти про маму,ви не знаєте обставин...На тій вулиці стоїть знак обережно діти,там школа та садочки,а от пішохідного перехода немає...є але не так близько...після того як зробили дорогу,там машини не їздять,а літають...
Відповісти
про що Ви говорите???? я також матір+водій і я скажу, що тут водій винний в одному - що на його шляху трапився такий пішохід - мало того, що проігнорувала "зебру" , так і переходила дорогу з-за маршрутки!!!! це ще в школі вчать, що не можна так ніколи!! блін да в тебе в руках життя твоєї дитини!!!! і вона пре в таку погоду, в таку годину доби куди попало!!! і ще хочу додати - по статистиці більше смертей саме на меншій швидкості, ніж на великій.
Відповісти
За жизнь ребенка - отвечают родители! И никто больше!
Відповісти
Навіщо писати здогадки свідків?
Відповісти
Скільки ще смертей потрібно щоб зробити освітлення, розмітки, знаки. Коли прокинеться елементарна совість в тих хто пиздить з бюджетів гроші, що для них треба ? Елементарний приклад малих містечок польщі, це не америка чи розвинена європа. Вони ж їздять і бачать. Всі ходимо по одній землі. Всі рівні насправді перед тіткою з косою.
Відповісти
Дуже шкода дитину! Хай прийме співчуття сім'я дитини (
Відповісти
Читаю коментарі і диву дивуюсь, майже всі захищають водія... Ідіоти, які понакуплювали іномарок за крадені гроші і для яких правила дорожнього руху не писані, якби він рухався з дозволеною швидкістю в межах міста, таких наслідків не було б... Нічого, є ще Божий суд і не забувайте, що у вас теж є діти. Знаю як ганяють на перехресті Карпенка - Карого, там де будується Порт-сіті. Не дивлячись на обмежену видимість і зебри 90% є придурками, які летають як навіжені, мабуть пора вчиняти самосуд...
Відповісти
придурок прості люди машину купують в кредит за зароблені гроші, а бидло типу тебе вміє тільки нити
Відповісти
Придурки літали і будуть літати! А ті хто дійсно краде - не їздить на галімому Фольксвагені Вента, як мінімум на джипах 2010-2013 р.в., не путайте грішне з праведним. Водія не захищаю - бо ж не знаю обставин ДТП але гребти всіх під одну гребінку теж не варто. І цілком підтримую однодумця що напитав пост 1488 - скільки ще треба щоб були в містах освітлені та хоча б відносно хороші дороги? Почитайте законодавство - регульовані та не регульовані піше ходні переходи облаштовують тільки тоді коли в певній ділянці дороги гинуть пішоходи при переході дороги з певною періодичністю .
(ми не винні що народились в такій країні але ми можемо зробити її кращою)
Відповісти
Освітлення дуже паскудне, лежачі поліцейські відсутні. В цьому місці за день переходить дорогу безліч діток, адже поряд школа, садок і "Колібріс". Живу на Воїнів, 6 і сама завжди з острахом переходжу там дорогу. На переході ситуація така сама, водії не завжди тормозять. Співчуваю...
Відповісти
Чому так, що невинні діти відходять на Небеса???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Був там вчора. Чесно скажу, що шкода дитину. Хоч моменту аварії і не бачив, але приблизно оцінюючи вмятину в машині і відстань від повороту на Кравчука можу сказати, що навряд водій перевищив швидкість.
Відповісти
Співчуваю сімї, яка вже не поверне своє маленьке сонечко!
Відповісти
Звичайно всіх випадків не передбачиш як би ти цього не хотів. Зменшення ДТП на дорогах за участю пішоходів, на мою обєктивну думку, - огородження тротуарів, парканом як біля пятої школи, це було б і красиво і безпечно. і встановлення нормальних(а не таких, який біля Полацу учнівської молоді) лежачих поліцейських на Кожному переході, і добре освітлення пішоходів у темну пору доби. В нас луцьк не такий загружений як Київ. Біля всіх шкіл можна встановити Світлофори.
Відповісти
Можна - але весь бюджет розікрали )))
Відповісти
І продовжують красти. Приклад -нещодавний дерибан 5 га землі по пр. Перемоги. Дупутати безкоштовно передали у власність відомому підприємцю. Кого обирали мером і дупутатами , те і маємо!
Відповісти
Ну і ще й взагалі малобюджетний варіант - доведення доріг до стану, як біля 5 школи після зими.
Відповісти
как водитель мог ехать медлено, если малышку от матери отбросило на 5 метров????
очень жаль кроху:'(
а Вы люди ....как можно писать плохое на бедную мать, незная как это произошло????!!!!
у Вас нет ни капли совести!!!!
семья погибшой малышки- примите соболезнование (
Відповісти
Скажите,для чего написано обходить автобус сзади, а не спереди?
Відповісти
див http://www.volynpost.com/news/22371-luckyj-prospekt-vykladut-brukivkoyu#comments

а про машини - читаю і дивуюсь. Не має значення дорога в тебе машина чи ні, ти людина перш за все чи ні. Повірте часом люди на жигулях такі діли витворяють на дорозі що мурашки по шкірі повзуть.
Відповісти
нащо резикувати з дитиною???який приклад ти подаєш?сама переходжу завжди на переході бо думаю і за себе і за те шо комусь помішаю,а тут з дитиною в таку погоду і ввечері...
Відповісти
манталітет у нас такий, щоб нарікати одне на одного т а від нарікань, нажаль нічого не змінюється. кожен з нас повинен зрозуміти одне, що якщо ти на дорозі , то ти є вже учасник дорожнього руху і неважливо чи ти водій чи пішохід, нехай кожен з нас буде толерантний по відношеню до інших, бо сьогодні ти їдеш на власному автомобілі, а завтра - користуєшся громадським транспортом, але відповідальність від цього не меншає... дуже шкода дитинку та її сім ю, бо трапилась велика біда - не стало маленького життя, та водія може зрозуміти тільки водій і правильні були коментарі стосовно пори доби та погодніх умов, одна справа, що ми тут коментуємо усі збоку, а інша , що відчуває сам водій, це ж залишиться на його совісті на все життя...
Відповісти
Я вважаю, що ні одна нормальна мама не буде ризикувати життям своєї дитини, та й своїм. Але ця вулиця і справді ненормальна, її і вдень переходити страшно не тільки не на пішохідному переході. Водії взагалі не зважають на пішоходів. Це вже перевірено на собі...

Відповісти
Водій бухий був та син місцевого прокорора такщо йому напевно не чого небуде а ця жінка мешкае в мому дворі .
Тут вині обоя
Відповісти
Люди, не було там ні якої маршрутки, 10 секунд після звуку удару я відразу глянув у вікно, не було там ніякої маршруикм. І ця сім'я йшла від бабусі яка проживає на вулиці Воїнів інтернаціоналістів 4, і скажіть як цей "водій" міг збити їх, як Ви всі кажете, що вона вийшла з маршруикм, коли "він" їх збив на ЛІВІЙ полосі біля самісінької бровки
Відповісти
Люди,майте совість для чого ж ви пишете так погано про матір???ви пишете що у всьому винувата матір і про п'яницю водія майже ніхто нічого поганого непише.ви ж не знаєте як все було, а те що він син прокурора і йому можливо й нічого не буде, але є Бог на небі і всі за все відплатять.
Відповісти
Я співчуваю рідним загиблої дитинки.Не можна тут нічого говорити поганого про маму, бо й дійсно ніхто не знає як воно було насправді.І всі ми не знаємо що нас чекає.Тому немає чому обсуджувати.
Відповісти
Інформацію про те що винна мати, пишуть або друзі винуватця пригоди, або люди які не мають дітей, і не розуміють цієї трагедії, я сам батько, і проживаю на цій вулиці, я не разу не бачив, щоб водії які їдуть по ній зранку, коли дітей ведуть в садочок чи в школу, щоб вони зупинялися, - летять як навіжені,- там навіть на зебрі ніхто е зупиняється. Навіть коли я йду на роботу, мені потрібно 2-3 хвилини, щоб перейти щерез дорогу. А тут ще писали про пішоходний перехід, так Ви Всі Такі Розумні попробуйте по ньому перейти, коли з базару несуться, на базар несуться. І ще одне в 90-х на початку вулиці стояв знак 20 км/год,куди він зник.
Відповісти
чому забрали коментарі зі всіх сайтів, це що замовлення
Відповісти
батькам і так дуже погано і мати перебуває в тяжкому стані,а ви сидите тут обговорюєте.майте совість невже мати хотіла смерті своєї дитини????Що ви таке дурне пишете???
Відповісти
якби водій їхав на малій швидкості, тоб він вспів би і затормозити, і цього б несталось, а він жеж гнався так що при такій його швидкості затормозити не було можливим.і на фото видно що вони тільки ступили переходити і тут пяний прокурорчика синочок вискочив з поворота і його ж їм видно бути небуло як ступали переходити дорогу.
Відповісти
тут лише зупинка а перехода не ма за70м. дорогу зробили ось і літають
Відповісти
нерозумію чому приховують те що водій був в нетверезому стані?А по новинах кажуть що їм ще цього невідомо.Як може бути невідомо до цієї пори?Напевно це все й скриють,а зроблять матір в усьому винуватою.БО ЦЕ Ж СИН ПРОКУРОРА.
Відповісти
Звідки такі дані??? Якщо ти знаєш, що то син прокурора, то називай прізвище,а то як "бабка біля під'їзду"...
Відповісти
ББС (Бабка бабці сказала) в дії.
У нас завжди хтось винен в наших бідах. А що це за прокурор такий, що син на зачуханому Венто їздить.
От цікаво, чому, коли мама залишить по необхідності дитину на самоті і з дитиною трапиться лихо, то маму судять за несумлінне виконання батьківських обовязків. А коли мама сама тягне дитину під колеса машини, то за це повинен відповідати водій. Хтось бачить логіку???
Відповісти
так а чого їздити по середині дороги? для тих хто не бачив водій після удару ще й по газах дав
Відповісти
надписів і знаків увага школа.діти.садочок.нема.ВИНА МІСЬКРАДИ І ДОРОЖНІКІВ....АЛЕ ЗУПИНИСЬ...ТОБІ ПОТІМ МУЧИТИСЬ............
Відповісти
в звичайній буденості ніхто не про що не думає, місяць після аварії будуть уважніше переходити, а потім знову пертися на дорогу і не дивитись(
Відповісти
Прочитав вчора цю новину. Сьогодні, їдучі по Ветеранів (район жек 8) біля садочку в бік архіву, притормозив напроти маршрутки - когось вигружала... кинулася під колеса мамочка з дитиною на руках із-позаду маршрутки. Те, що за маршруткою утворилася пробка з машин, які чекали коли поїде маршрутка, її не бентежило... так само, як і можливі зустрічні машини. Переходуу тут звісно немає... Я загальмував в останню мить, добре, їхав ледь 30км/год... І хто без голови?
Відповісти
ЧЕСНО КАЖУЧИ, ЗНАЮ ВСІ ОБСТАВИН ЦІЄЇ ЖАХЛИВОЇ АВАРІЇ. Читаю все це і дивуюсь, люди ви геть подуріли? Все нагадує гру "спорчєний тєлєфон". вже і водій п'яний, і мама винна. Мама та пилинки з свого дитятка здувала, знаю ту сім'ю, люди не грішіть!!!!! Водій же ш був тверезий, їхав і справді зі швидкістю 20 км/год. А все що трапилсь можна віднести до категорії "нещасний випадок". В житті різне буває, ось так і цей випадок - змінив долі одразу 2 сімей. Давайте ж не будемо "обсирати" чужих, шукати виновних чи правих, Бог розсудить. Якщо ж такі всі обурені освітленням вулиць, жахливою дорогою і т.д - плакати в руки і впірьод під міськраду, і продемонструємо їм своє обурення а не волинь посту
Відповісти
Загинула дитина...... Немає більшої біди для батьків, чим хоронити своїх дітей. Шкода, біда, сімї співчуття. Одні захищають "лівих", другі "правих". В кожних правда своя. Я як мати трьох дітей скажу, що переходжу дорогу з дітьми лише на переході і вчу цьому їх. Не порушуйте правила самі і не буде потреби шукати винних серед інших. Неодноразово стаю свідком того, як батьки спішать, біжать, коли ще горить червоне вже переходять дорогу, а з ними і діти. Так можна понад усе любити своїх дітей, але разом з тим таке банальне перебігання вулиці і ви залишаєтесь без дитини... Хіба це того варто. ЇЇ не повернеш.. Всім іншим наука, бережіть дітей, думайте що робите і як наражаєте себе і дітей на небезпеку. Як дружині у якої чоловік теж водій, дуже шкода водія. Бо наша "справедлива" держава може організувати показовий процес і закатати водію по саме нехочу. Надто вже упереджених просто хочу запитати: ви їхали коли-небудь у авто з трьома дітками, нікого не трогали, нічого не порушували а вам під колеса вилітає дитина, бо йому терміново треба на інший бік. Авто це не ровер, воно так швидко не зупиняється. І потім водій повинен доказувати, що він не "олень"... Бо в нас винен той, хто залишився живий, а де ж першопричина??? На мою думку, як би це комусь не подобалось, не звинувачуйте водія, він уже наказаний... Людині усе життя з цим жити.
Відповісти
Я розумію коли водій був би тверезим, адекватним і їхав з нормальною швидкістю...те ж бидло бо по іншому його не назвеш пяне вилізло з машини і сказало що йому все по...й в нього прав не має ,друзі поприїжджали і бутилки з машини почали викидати...про що ви пишете яких 20 км в год. там 80 не менше,яка маршрутка там могла бути коли він збив їх на зустрічній...хребта йому зламати мало ,щоб все життя мучився.
Відповісти
Взагалі шкода потерпілих та винуватця, але це не є навмисний злочин. це є випадок. Тому треба розуміти обидві сторони і нікого не звинувачувати. Ніхто не хотів, щоб це сталося.І матері та водію з цим треба жити все життя.Нам не судити- Бог суддя!!!!
Відповісти
Люди Ви взагалі думайте перед тим як писати. Якщо Ви не водій то зайдіть ввечері в маршрутку сядьте справа біля водія і дивіться на дорогу. Якщо йде/був дощ, темно, а ще сліпить зустрічне світло то на скільки метрів Ви бачите? І пішоходи, особливо в чорному такі замітні правда? А тепер вийдіть з маршрутки і подивітся на перід. Ви її бачите? Ну то робіть висновки.
Відповісти
Часто перехожу дорогу, на переході на Відродження біля Шайби, біля Модерну і хочу сказати що,наші водії бидло 80% на переході не стають,ти йдеш і не знаєш,як себе вести, а він пре на тебе.В таких випадках адреналін бушує, я зупуняюсь посеред дороги ікрию його 3-ох єтажним матом,а була б цегла під рукою то запустив би.А недавно був свідком, як якийсь виродок на чорному джипі на переході(біля базарчику на Відродення1) через вікно вилаяв,молоду жінку,мовляв та сука медліно переходить переходить,хотілось в нього чимось пожбурити,стало стидно за таких мужчин.Палити треба цих крутеликів. PS/Польські машини які іноді зустрічаються мені, тормозять ще за десять метрів до переходу,а з нашими граєш в російську рулєтку.
Відповісти
Збив він пішохода на зустрічній полосі І стояли вони 2 м від бровки,як же цікаво їхав так тверезий водій?
Відповісти