«Божевілля» у Луцьку: у центрі міста – ще одна аварія. ФОТО

«Божевілля» у Луцьку: у центрі міста – ще одна аварія. ФОТО
Дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів сталася на перехресті вулиць Шевченка та Богдана Хмельницького.

Аварія трапилася приблизно о 20:20 у четвер, 7 листопада, – кажуть очевидці.

Як стверджують свідки, автомобіль Chevrolet Aveo рухався із вулиці Шевченка та зіткнувся із мікроавтобусом Opel Vivaro, який повертав на вулицю Богдана Хмельницького із проспекту Волі. В обох автомобілів – пошкодження кузовів. Так, у Chevrolet – побитий лівий бік та фара. Мікроавтобус також пом’ятий з лівого боку, побита фара та «вивернуте» колесо.

Як розповіли очевидці, у ДТП ніхто не постраждав. Станом на 20:40 на місці аварії працювали правоохоронці.

Аби не створився затор, маршрутки почали відправляти вулицею Шевченка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 39
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розвелось цього металобрухту у Луцьку більше ніж людей! Смердота, аварійність і смерті .
Відповісти
+1 за заголовок!)
Відповісти
Всі кудись поспішають, культури і взаємоповаги нема, наслідки очевидні...
Відповісти
Не правий бік, а лівий)))
Відповісти
То типерика всі побиті бампери будуть описані тутика?
Відповісти
Оно то ша конечно да, но тем не менее одначе.ю...
Відповісти
Права куплять, так і їздять
Відповісти
Як на мене, то водії бусів мають один і той самий діагноз: " божевільні"!!! Скоріш за все водій біленького кудись дуже поспішав... А тут перший дощик, до якого не звикли... А взаємоповаги точно немає! Ні між автомобілістами ні пішоходами... Прикро!!!
Відповісти
Какая разница спешил ли бусик(если не более 60км/ч), Бус по главной ехал!! Авео пропускать должно было...
Відповісти
Кася можна дуже багато назвати причин дощик, сніг ,туман і так далі.......... А знаки для чого так просто, да)))))) Біленький поспішав, а таксі нікуди ніколи не поспішає!!! Винен водій шевроле!!!!! Треба дивитись на знаки)))) А ти дорогенька вчи правила!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Кася, а винен-то водій Шевроле, оскільки проігнорував знак "дати дорогу" і не встиг проскочити
Відповісти
Винен водій буса, тому що перевищив швидкість і не вказав поворотом куди їде !!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
те що водій не показав поворотника і перевищив швидкість не робить його винуватцем дтп. вчіть правила.
Відповісти
ну тоді давайте всі дружно носитись по місту, збивати пішоходів, по принципу "не на переході значить винен"
стосовно перевищення швидкості, сам правила повчи, знаток!
Відповісти
Винен винахідник першого авто!)))
Відповісти
ви не правильно написали не божевилля а божевильни за кермом у мисти луцьку ,
Відповісти
ту Анонім. Ти там знак бачив?)
немає різниці скільки їхав бус, винен шевроле так як не дав дорогу.
Відповісти
Що до цієї події, то я вважаю винен Шевроле, оскільки йому потрібно було пропустити рух, відповідно продовжити свій, хоча б при дотримані правил, більш як впевнений, дтп мона було уникнути, але хочу зауважити, про недопустимість розмітки доріг у Луцьку, дуже часто стикаюсь з цим оскільки і сам за кермом. На це варто звернути увагу, для прикладу взяти хоча б просп.Відродження з перехрестям Щусєва, де Щусєва йде головною,то є такою, якою не має бути, вже в котре бачу там аварії і було ледве сам уникнув, проте ніхто заходів не вживає, дорожні служби не реагують, а даї виїжджає щоразу при потребі, нікому не цікаво і не потрібно це
Відповісти
100 % майже що вечора повертаюсь з роботи, їду з волі на хмельницького, що разу пригальмовую інколи навідь пропускаю - бо бачу що пре. Але знову ж - ви бачили там розмітку, ви бачили як світять там ліхтарі. ЕКОНОМІЯ і ПАКРАЩЕННЯ в окремо взятому Луцьку. і знову ж про переходи - вчора тільки по світловідбивній фарбі замітив хлопців що бігли через перехід. Бля да скільки можна - Романюк освіти переходи !!! Поїдь в Хелм - це не далеко подивись як люди роблять.
Відповісти
На тому перехресті ні одна собака, що іде зі сторони Волі ніколи не включає поворот. Невже руки відваляться, чи лампочки швидше перегорять. З Шевченка ідеш і думаєш, куди це чудо поверне. А це чудо - таке непередбачливе!
Відповісти
Таки да, есть у наших водителей особенность не включать поворот когда едут по главной...
Відповісти
поворот нужглавнойпо но включать, когда едеш вниз, а не налево
Відповісти
поворот нужно включать в любом случае, повороті кикто никто не отменял.
Відповісти
А знаки відміняли???
Відповісти
А що було зроблено, щоб уникнути аварію? Нічого! Тому що поваги немає у водіїв, ну загальмуй трохи, і машина буде ціла, і люди будуть живі і здорові. Але ж в них гордість важливіше за життя. Повинна бути солідарність на дорогах, а не тільки в барах пити пиво за здоров'я автомобілістів.
Відповісти
Про що ти говориш яка солідарність??? Треба правила ПДР знати в тому числі і знаки
Відповісти
Читаю останні новини про ДТП....Думаю причина - це погане освітлення..Коли погана погода і темна пора з таким освітленням погано видно дорожню ситуацію
Відповісти
Поворот у буса був увімкнений, а Шевролє летіло на дуже великій швидкості, і неуступило дорогу... Там був ЗНАК (УСТУПІТЬ ДОРОГУ)
Відповісти
Поворот у буса був увімкнений, а Шевролє летіло на дуже великій швидкості, і неуступило дорогу... Там був ЗНАК (УСТУПІТЬ ДОРОГУ)
Відповісти
шевроле їхало на порівняно малій швидкості, а віваро їхав 80 це точно, якщо і не більше. да і водій "зелений" почав "різати" кут повороту... аси блін, носяться на таткових бусах!!! дтп можна було уникнути, якби водій буса почав гальмувати, а не навпаки давати газу по принципу "я за кермом без року неділя і перед мене ніхто ще не проскакував"! був би досвідчений водій, а не хлопчисько, аварії б не сталось.
Відповісти
Слухай ти (умнік) ти там був????А Якщо був то розуй очі і закачай вії))))Ти називаєш порівняно мала швидкість що водій буса невстиг навіть на тормоз нажати???? треба було пропустити таксі,тому що воно летить да, ти знак бачив??? Слухай найди того водія шевроле і сідайте разом вчити правила ПДР!!! Думай що ти городиш!!!!!!!!!
Відповісти
alex ти або слыпий або не добачаэш поворот в віваро не був включений і він валив як ненормальний в районі 80 км!
Відповісти
Оце ти точно підписав шо каністра то каністра!!! давайте не будемо забувати що шевроле це таксі, я думаю що це слово говорить саме за себе!! Ненормальний це таксіст, він не виїхав а вилетів, отак то каністра)))))) Учись студент))
Відповісти
коля ти баран нічого незнаючій і ніфіга нешарюшій про машини і правила пдд! і небачівши тої ситуації
Відповісти
А ти впевнений шо небачив??? Я бачу хто ніхіра незнає...... Знак уступи дорогу бачив?? Ні??? Ну тоді піди і подивись!!!!! Ну да забув ти ж навіть незнаєш куди дивитись))
Відповісти
С чого ти взяв що це таксі! водій віваро не включів поворота!
Відповісти
(каністра)ти трохи очі відкрий і піди до окуліста хоч і сто він летів він на головній
Відповісти
шановні . для чого та мова. давайте слідкувати кожен за собою,дотримуватись пдд і такого не буде.
Відповісти
не бачів не знаєш сиди сопи в дві дирочкі! гусь кончений!
Відповісти