Аварія на луцькій дорозі: легковик «влетів» під вантажівку. ФОТО

Аварія на луцькій дорозі: легковик «влетів» під вантажівку. ФОТО
У Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода: легковий автомобіль Dacia Logan зіткнувся з вантажівкою Renault Mack, буквально влетівши їй під причіп і зім’явши свою передню частину.

Аварія трапилася на вулиці Карпенка-Карого, поблизу шляхопроводу, який з’єднує проспекти Соборності і Перемоги.

Як повідомив начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук, за попередніми висновками, зікнення відбулося через те, що водій Dacia не дотримав безпечної дистанції і, ймовірно, перевищив швидкість.

Наразі у Державтоінспекції не готові коментувати подробиці ДТП. Втім, додали, що водій легковика в аварії отримав травми і доставлений у лікарню.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: аварія, ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а що таке "Рено мак"? взагалі-то це "Рено Магнум" на фото
Відповісти
Mack - це означає двигун. Рено магнум з двигуном Mack, вони відзначаються надійнітсю.
Я думаю, ти зрозумів.
Відповісти
А взагалі на тому місці вже небезпечно давно! Постійно розвертаються фури, які розгружаються на будівництві "Порт Сіті", а попереджень ніяких немає!!!
Відповісти
Для ринку США взагалі то MACК, відрізняється не тільки двигуном, а й багатьма іншими деталями.
Відповісти
Це ти кому ляпнуло?
Відповісти
А буде ще гірше (більше аварій)! Бо наша влада думає тільки за свої кармани, як, на і так завантаженій розв'язці ( "Варшавка", в майбутньому ПортСіті, і т.д.) дозволити поставити ще одну АЗС!?? Де логіка? краще б , там стоянку чи сквер зробили б!!! Ідіоти.
Відповісти
Шини треба перевзути.
Відповісти
Потрібно встановити світлофор чи додаткові знаки перед перехрестям Задворецька-Карпенка-Карого. Я не спеціаліст, але виріс новий мікрорайон, збільшився потік і відповідно змінилося навантаження на вул. Карпенка-Карого. А щодо маневрів фур біля майбутнього Порт-Сіті, то вони порушують усі ПДР, що можна порушити в даному місці
Відповісти
Я вчора колесо пробив у Луцьку. Якась с... їжака підкинула. Мабуть, то були хвашисти. Чого не бачу інформації?
Відповісти
одне сліпе летить ..а друге дурне без світла стоїть.. а асфальт блистить- ожеледиця...
Відповісти
Головне щоб всі живі були,там розбируться, хто без світла або зазівався з кім не бувае! Не треба судити зі сторони,може бути зовсім не так як ви собі подумали...
Відповісти
Сьогодні там їхав, тільки трохи далі, біля переїзду. Їхав по головній, біля переїзду притормозив. Ззаду сигнал - *не тормози, ти ж на головній*. І в цей час прямо перед капотом ланцер. Добре, що швидкість зменшив. Той, що сигналив позаду, обігнав і подякував, мигнувши аварійкою. А він би точно був би в боку того ланцера.
Біля варшавки також треба щось вирішувати на тому трикутнику, там їдуть, хто як хоче(((.
бля правильно сказав. Люди, майте хоч якусь повагу один до одного на дорозі!!!
Відповісти