Сміх і ненависть: інтернет малює фотожаби про Майдан

Сміх і ненависть: інтернет малює фотожаби про Майдан
Неспокійні дні по-своєму відображаються традиційній інтернет-творчості. У фотожабах, мемах і демотиваторах з"явилося на порядок більше злості і закликів до непокори.

Головний об"єкт агресії - президент Янукович. Щодо тем фотожаб, їх останні дні не бракувало: провал Вільнюського саміту, розгін Євромайдану у Києві, заяви Януковича в стилі "я тут ні при чому", здавання партквитків членами Партії регіонів, акції протесту неділі, 1 грудня...

Пропонуємо добірку такої графічної інтернет-творчості.


З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте
З соцмережі Вконтакте














































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Після таких публікацій я б закрив ваш сайтишко і Вас так на років 5 до Юлі лічитись відправив би.... П.С. Президент він є ЧИННИЙ ПРЕЗИДЕНТ !!!
Відповісти
Переїжджай в Росію. Навіщо тобі та Україна?
Відповісти
до чого тут Росія, а чому ти не сказав у Європу. Чи все що негативне, то відразу Росія, в Європі теж не все так ладно.
Відповісти
Володька не хвилюйся презедент не ікона, сьогодні один, завтра другій. І усьо чин по чину.
Відповісти
Відправляй кримський беркут, щоб розігнали сайт, бо треба шанувати чинного президента! Він уже з суботи не президент!
Відповісти
Чинний? Для кого?! І, до речі, де він???
Відповісти
він вже своє відпрезервував....
Відповісти
Повністю підтримую... Це всенародно обраний Президент. І статтю в Кримінальному Кодексі ніхто не відміняв. Нічого, день-другий почекаємо... Бардак закінчиться.
Відповісти
А Ви точно нормальний?
Відповісти
К счастью, Сталин в могиле, Путин далеко, а в Украине президент - всего лишь государственный чиновник. Сегодня народ напомнил об этом некоторым зажравшимся. Слава Украине!
Відповісти
ОЦЕ перестало бути чинним президентом в ніч з 29-го на 30-те. Тепер ОЦЕ - безчинний ...не знаю хто!
Відповісти
Ти може в Донецьк хочеш?
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=aCYH4_WsLuA
Відповісти
Це не президент, а гамно. Ще й тупе.
Відповісти
на вила !
Відповісти
Одна западная Украина на майдане. Вопрос зачем вам ассоциация?- Я так хочу, Росія нам не потрібна
Відповісти
зараз питання вигнати ту владу і наказати винних в побитті, а з асоціацією ще подумаємо
Відповісти
Асоціація це не так і добре для України, чому з 1996 року нас не приєднали до Союзу, а зараз коли у світі криза, і в Європі теж. Україна матеріально вигідна стратегічна точка.
НАМ КРАЩЕ ДОТРИМУВАТИСЬ НЕЙТРАЛІТЕТУ, ЩОБ З НАМИ РАХУВАЛИСЬ ЯК ЄВРОПА ТАК І РОСІЯ!!!!!
Відповісти
що ти називаєш нейтралітетом? добре живеться при янику?
Відповісти
всім! всім! всім! Беркут на роботу не брати, нехай згніють.
Відповісти
На майдане все с Западной Украины и они хотят решать судьбу всей Укрины. Уважаемы граждане. а как же все осталные мнение нескольких сотен тисяч решают судьбу 48 милионов сколько это будет продолжаться. Загадили Киев. Работать в своей стране не хотят. А на халявный майдан так сразу мобилизовались.
Відповісти
Виктор II-ой, кровавый
Відповісти
Бендеры вообще сума посходили!!!!Потом сами будут страдать от своей "святой власти"!!!!Типо Виктор Федорович богатый,он плохой,Да а ваш Яценюк,и Юлька святые делится будут!!!!А денги с бюджета Юлька своим родным отдала они и убежали заграницу!!!Я с вас в шоке хотя не удевительно,амерекосы финансируют=)за такие денги наверно каждый побегает=)
Відповісти