У Польщі почепили українські прапори на знак солідарності з народом. ФОТО

У Польщі почепили українські прапори на знак солідарності з народом. ФОТО
У польському місті Кєльце вздовж вулиці розвісили поряд українські, польські прапори та символіку ЄС.

Про це пишуть на офіційному сайті міста Кєльце.

Вздовж центральної вулиці повісили 100 прапорів України, Польщі та прапор ЄС.

"Ця подія є жестом солідарності з громадянами України, які вимагають підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом", - ідеться в повідомленні.

Президент міста Кєльце Войцех Любавскі зазначив, що прапори на вулиці Сенкевича і на майдані Ринок будуть висіти, аж доки протести в Україні не завершаться.

Фото з сайту міста Кєльце.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Польща
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
приятно
Відповісти
Повага!
Відповісти
Дійсно приємно.
В нас на державні свята над дорогою таких прапорів немає.
Відповісти
Poduvitsya yak lydu zuvyt. Yak chusto v misti, smitnuku bilya koznogo stovpa. A sho v nas((
Відповісти
Приємно.....Українські студенти у Польщі кажуть про надзвичайну повагу,співчуття і підтримку від всіх поляків.
Відповісти
Паны ждут своих холопов!!!!!!!!
Відповісти
поддерживаю, а мы с радостью туда и бежим
Відповісти
Ти можливо і холоп, а всі небайдужі, що виборюють для таких як ти свободу і демократію - українці. Шкода, що тебе не було там в Києві біля стелли на Майдані вночі 30 листопада. Ти б по-іншому коментував все, що відбувається. Але немає чого дивуватись, бо такі як ти тільки й можуть, що писати всілякі гадості. Ганьба тобі.
Відповісти
Для таких як я, Ольго, не треба нічого виборювати. Бо після ваших свобод і демократій, вибачте, дупа болить.
Відповісти
Так вы к проктологу обратитесь.
Відповісти
Проктолог-ваш фюрер, это вы к нему обращайтесь, нам без надобности.
Відповісти
Чего теперь вилять, если *дупа болить*?
Відповісти
Не к проктологу, а к сексопатологу.
Извращенец.
Ты молиться должен за сближение Украины с ЕС.
Там о том, что болит попа сможешь рассказывать вслух смеясь на лавочке у подъезда, а не под анонимным ником.
Відповісти
Ти навіть не холп.Ти просто викидень совковий.Чемодан.Вокзал.Данєцк!
Відповісти
Поляки сплять і мріють повернутися (під приводом євроінтеграції)
на Українські землі.
Вони гнобили тут українців ще з 13 століття.
Але завдяки їх гнобленню українці "прокинулись" і усвідомили самих себе.
Але, свій добробут побудувати без зах.технолоній і інвестицій важко.
Відповісти
Если будет полезно для их бизнеса, того и гляди, поляки признают операцию "Висла" - геноцидом украинцев )))
Відповісти