Волинські перевізники відмовляються возити людей на Євромайдан

Волинські перевізники відмовляються возити людей на Євромайдан
Усім волинським перевізникам під загрозою негайного позбавлення ліцензій категорично заборонили надавати транспортні засоби для перевезення людей на народне віче 15 грудня у Києві. Натомість усі вільні автобуси задіяні для доставки людей на антимайдан, організований владою.

Про це повідомляє прес-служба Волинської організації ВО «Свобода».

Напередодні народного віча у столиці, запланованого на 15 грудня 2013 року, усі волинські перевізники отримали жорстке попередження від влади: у випадку надання транспортних засобів для прихильників опозиції та Євромайдану їх чекає негайне позбавлення ліцензій. Наразі волиняни, які планують взяти участь в акції протесту, змушені добиратися власним транспортом до столиці.

Як стверджують у «Свободі», усі вільні транспортні засоби перевізників задіяні для підвезення людей на антимайдан, організований Партією регіонів. ДАІ виконує вказівки партійного керівництва «регіоналів» та обласної влади. Для участі в провладному мітингу залучають переважно бюджетників, вчителів, чиновників.

Крім того, у Ковелі влада робить спроби завербувати на мітинг Партії регіонів у столиці і небюджетників. Однак, набрати охочих мітингувати за Януковича навіть за гроші досить важко. Тому організатори антимайдану були змушені підняти цінову планку від 300 гривень до 500 і вище.


Натомість один з членів Координаційного комітетету Волинського євромайдану Сергій Адамчук через мережу Facebook звернувся по допомогу в пошуку транспорту.

«Друзі! Вже декілька днів ми змушені робити по декілька спроб, щоб допомогти людям виїхати з Луцька на Євромайдан. Ті палки в колесах, які нам ставлять все рівно не змінять наших цілей. Ми будемо Європейською країною, з Європейськими законами, і нормальною прозорою демократичною владою, представники якої не боятимуться ходити без охорони. Станом на вчорашній вечір всі знайомі нам перевізники відмовились їхати посилаючись на погрози зі сторони ДАІ та невідомих осіб. Допоможіть знайти свідомих перевізників з Львівської або Рівненської області, яким по барабану Волинське ДАІ», - пише Адамчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І правильно роблять, що відмовляються. Годі кугутню рагулячу до Київа совати. Там вже від них-смердить!
Відповісти
прийди на майдан і це заяви! слабо?
тільки можеш сидіти, соплі жувати і коменти писати
Відповісти
Та ви тим Майданом як зграя вовків прикриваєтеся, а по одному ви ніхто! Цявкнете з за рогу і ховаєтеся за спини людей! Тільки з позиції сили з усіма спілкуєтеся, а більше нічого й не вмієте! Де ваші "герої" 2004-го? Де? Тільки зараз знову повилазили, як шакали, а коли самі при владі були, то нічого для людей не зробили! Може факти приведеш позитивної роботи Ющенка і Тимошенко?:) А на Майдані все ті ж обличчя, то що вони зможуть запропонувати людям?:) Вже проходили, відчули і побачили...!:)
Відповісти
ага, ти вже як азіров, все винуваті поперєднікі.
Наш майдан це національний дух і свобода, що не скажеш про ваш боязгливий і проплаченний владою.
Відповісти
ти такий смішний))
Відповісти
приведи важливі факти роботи януковича!!!
слабо шось зараз вигадати???
Відповісти
нормальних людей менами даунами. Заср..ли столицю!
Відповісти
Шановні свободівці!Не треба брехати!Ніхто нікому не погрожує і тим більше ліцензій ні в кого не відбирає.Просто на ваш Євромайдан вже їхати ніхто не хоче.Ви цілий місяць людям голови морочили,бігали зривали людей з роботи,дітей з навчання.Позасерали весь Київ і чого добились???????Відповідь одна,НІЧОГО!Ваші вербовщики бігають зараз по всіх школах та вузах,агітують на поїздки на євромайдан.Пропонують усілякі блага.А їхати вже ніхто не хоче,бо ви вже набридли всім.Людям набридла оця тупа біганина стадами за трьома тушками яких фінансує та ж сама влада.Люди хочуть жити спокійно по домівках з дітьми,святкувати свята.А цей ваш євроклоунсько-циганський табір скоро сам розбіжиться і через рік (як і в померанчеву революцію) над вами буде потішатися уся країна.
Відповісти
це брехня з брехні!
а ти просто невихованний тітушко, який про героїв говорить що це (євроклоунсько-циганський табір) спершу поглянь на свій антимайдан і які стоять там))
Відповісти
От мені цікаво, за скільки ти продався владі?
Відповісти
Шановний пане Березюк!Ви напевно по собі всіх судите?З такими як ви немає навіть про що сперечатися.А тим більше щось доказувати чи пояснювати:) Ти спочатку обгрунтовано напиши чого ви за місяць досягли своїми евромайданами,а потім глупі питання задавай.Ви(бувші померанчеві які так і не примирилися зі своєю поразкою на виборах 2010 року) тримаєтеся за своїх бувших помаранчевий вождів і їх тушок які вас і перший раз і зараз ведуть в нікуди.Хто ваші лідери на Волині?Гузь,Шиба,Бондар,Вітів і єже з ними.Може Березюк ти мені напишешь щось хороше про ціх діячів на яких вже клеймо ніде ставити?:)Чого ці люди досягли у житті?Скільки вже партійних знамен зрадили?Саме завдяки помаранчевим вождям і їх тушкам в нас пішла по країні політична проституція.І ви самі вже того не замічаючі підхопили цю заразу.Вас як стадо купують(приклад Палиці думаю наводити не треба),вас обманюють(бо ви ж давно нічого крім вашої партійної преси не читаєте),вас не поважають і з вами не рахуються(а навіщо,ви ж давно розучилися мислити здраво).Я був на ваших евромайданах і тут і в Київі.Опитував,хто хоча б щось знає про текст угоди про евроінтеграцію України з ЄС.Жоден нічого не зміг сказати:)Так про що можна з вами говорити?І ще,не пиши ніколи що ви на майдані стоїте за всю країну і за її майбутне:)Коли я бачу хто зараз рветься завдяки таким як ти до влади то стає страшно за нашу країну.Бо ті кого ти зараз питаєшься повернути до влади навіть не вчорашній, а вже позапозавчорашній день нашої країни.Подумай,якщо є чим:)
Відповісти
шановний анінім. покажіть особисто своє обличчя, і я все скажу і поговорю, а з проплаченим ботом говорити не бачу сенсу.
Відповісти
Березюк! Якщо ти вважаєш, що люди можуть писати тут, тільки проплачені - ти глибоко помиляєшся! На відміну від тебе ще є люди з іншою думкою та поглядами і вони теж Українці!!! А якщо ти свій фейс засвітив, то це не знімає з тебе маску неосвідченної, стадної людини!!!
Відповісти
Шановний, ви праві. людина це стадна (соціальна) тільки нажаль на даний момент є два стада, владний і євромайданівський.
Відповісти
Ти не лиш німий а,ще й сліпий і глухий!Авже ж,тішишся,покидьку,від тридяти срібняків,що тобі,злидні духовній,кинули паацани данєцкіє.Твоя,не обтяжена інтелектом,пика розтягнулася від задоволення і думки - скільки ти зможеш купити горілки,нажертися і обісцятися.Справді ж - роботу по вилизуванні виконано блискуче...і байдуже тобі,що твоя мама мучилася в пологах,мучилася,коли ростила тебе такого безхребетного,байдуже,що покалічили твою ж дочку,чи сина,наплювали у душу всій твоїй родині...."Усьйо по...уй",мичить твоя задута голова і цвиркає лайном,через єдиний вцілівший гнилий,як і твоя душа ,зуб.На твоїй могилі не буде християнського символу.Буде сиротливо стояти кілок із зірочкою.І всі блохасті песики,із задоволенням прибігатимуть,до кілка "побратима",помітити свою територію.
Відповісти
УПА,ох як же ти бісишся,значить правду я написав.Скоро вас з майдана поженуть.І знов залізешь в свою нору і будешь там скиглити.І піди обніми Березюка!То твій брат по разуму!Шкода,що в нас в країні немає Дня дурня!Так іноді хочеться декого привітати:)
Відповісти
це ви боєтеся, ще й показуєте це прилюдно, анонімно підкидаючи свої істеричні коменти
Відповісти
Шкода,що ти тільки до трьох навчився рахувати:)
Відповісти
Влада боїться народ, боїться - значить поважає!
Так що самі доїдемо на майдан, а от антимайданівців шкода, привезуть, і кинуть як гарматне мясо, зате з роботи не звільнять, щей премію дадуть за те що продали батьківщину.
Відповісти
Не тому ви вчились...
Відповісти
шановні люди які продаються за гроші владі!
вот вам наприклад запропонували 500грн або навіть і 1000грн...
ви не задумувались про те шо владі вигідно вам платити і по 2000грн!!! бо вона розуміє шо якшо залишись то верне собі в сотні разів більше ніж витратить на вас!!!
а де вони візьмуть ці гроші??? як ви думаєте??
звичайно ж ті самі ваші гроші, які мали б іти на ремонт доріг чи лікарень і тд.
і не говоріть більше шо в Україні погані дороги! бо через таке било як ви їх ніколи не зроблять!!!
Відповісти
Про що тут говорити з різними "pavel.berezuk" "Mousy"?! З приводу Януковича, то скажу лише одне, коли область очолив Клімчук, якого призначив Янукович, скільки на Волині побудовано за ТРИ!!! роки шкіл, садочків, скільки мед-обладнання закуплено у наші лікарні і скільки грошей на це все витрачено...!!! Якщо підняти всі ці ціфри то... ви "розумники" втопитесь у фактах!!! З вами нема про що говорити, це взвгалі... люди не орієнтуються у тому що відбувається під боком, а говорять про високі "матерії"?!:) Краще намажте свої гасла на бутерброд! Смачного!!!
Відповісти
діагноз: пусто в голові
Клімчук перший зрадник на Волині! і це ФАКТ!
Відповісти
Ти лікар за скільки диплом купив?А про Клімчука звідки знаєш?Разом з ним зраджував?:)
Відповісти
ну да, ну да, і взагалі хто ти такий щоб з тобою говорити? я з такими продажними тушками, не те що говорити, на одному полі не сяду... на перекур!
а цифри факти, факт це те, що Клімчук зриває сесії, і робить все щоб волинь жила при диктатурі під владою ПР!
так що іди говорити до своїх однодумців, проплачених ботів і тролів;)
Відповісти
Бородатого бояться.А тут гниди, які сраки від ліжка відірвати не можуть, щось шиплять проти патріотів України. І де ви такі виблядки виродились?
Відповісти
От уроди, ці доївці... Ну що ж це мля за влада така чмошна... Це просто ненавись викликає.
Відповісти
І це скільки штатного лайна тут діареїть на патріотів. Та цілуйте ноги своєму клімчуку та його президенту... А він вас чоботом та в рило... та в рило... а ви такі - ой дякуємо, ой дякуємо, що нам так весело... гниди ви... усі дописувачі, що ганять майдан. Там люди, - чиєї волосини ви не варті... Фу!!!
Відповісти
Не правда, що немає бажаючих їхати на Майдан. Я от хочу поїхати, а нічим(((
Відповісти
Наталя,а ти білет на автобус чи поїзд купи і їдь:)Чи чекаєш що євромайдан з Київа до тебе сам приїде?
Відповісти