Фотовиставка Ольги Уриної

Фотовиставка Ольги Уриної
Доброго дня усім! Мене зовуть Оля і я люблю фотографувати. За освітою - видавець-редактор, але працюю журналістом і трохи фотографом.

Зважаючи на професію, певно, мала б побільше працювати в жанрі репортажу, але так склалось, що в основному знімкую портрети.

Постійно обіцяю собі приділити увагу street-фотографії та взятись за пейзажі, але до виконання обіцянок ще не доходило.

Найбільше задоволення - фотографувати дітей. Мені з ними весело та цікаво! Іноді приміряємо для малечі якісь образи, а буває просто разом бавимось, бігаємо, стрибаємо і при цьому я намагаюсь ловити шалені моменти.

Приємного перегляду!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Молодец! Всегда нравились твои работы,особенно с детьми)))
Відповісти
Оля, ти крута)!
Відповісти
файно є!)
Відповісти
Світлини з дітками такі душевні і теплі.
Відповісти
Чудово, атмосферно. Від деяких світлин - мурашки по шкірі.
Відповісти
Фотки з дітьми гарні! Адже у такій зйомці головне вчасно ловити емоції
Відповісти
Дуже-дуже-предуже гарно!
Відповісти
Олю, суперові світлини)))))))))))))))
Відповісти
мі-мі-мілашество) дітвора дуже мила, як на фото, так і у житті!
Відповісти
Гарні дітки. Позитівні фото. А ось слово фотовиставка тут не зовсім доречне. Показ світлин. Так буде правильніше. Виставка передбачае інше.
А загалом непогано. Порада. Не дублюйте портретованих навіть якщо змінився ракурс чи поза.
Відповісти
Що у вас за пятна на фототках?
Відповісти
Запаморочливо красиві фото. ТАЛАНОВИТО!!!
Відповісти
Ви добе харчуєтесь? Може у вас запаморочення від чогось інакше.
Відповісти
Чудові і якісні фото!!
Відповісти
Побільше б таких рубрик!!!
Відповісти
Молодець, Оля професіонал своєї справи!!!!!
Відповісти
Оля, ти - молодець!
Відповісти
Прекрасні, професійні та якісні роботи! Оля - ти дуже талановита та креативна! Процвітання та натхнення тобі!!
Відповісти
Олечка, дуже дуже гарні фото. Дякую за позитив.
Відповісти
от би собі таку фотосесію...хоч би одну фотографію, гарний фотограф,що там ще казати)
Відповісти
Дети, детские эмоции, тема всегда найдет своего зрителя. Да и мамочкам, похоже нравится, но это и так понятно. Фото как фото, вполне приличные, мнение мое личное и на критику не тянет. Однако про передний план на некоторых фото, вам уже сказали. Это неосмысленное пятно несколько не уместно. Да и перерсвет на лицах деток, это скорее технический брак, нежели стиль съемки. А в целом довольно миленько, но повторюсь это мое личное мнение. Удачи.
Відповісти
Дуже гарні фото... щирі :)
Відповісти
Нудно,ніби прийшов до дівахи і вона мені свої альбоми показує.
Навіщо ефір заспамлювати Нічим.
Відповісти
Подобається. Дуже. :)
Відповісти
Неймовірно! Побільше таких моментів у житті кожного! Вони небхідні в наш час як ковток свіжого повітря...
Відповісти
ДІТЛАХИ ТА ПЕСИК-ДУЖЕ ГАРНО, а ось остання-жахлива!
Відповісти
мало души.шаблони.по якости молодец
Відповісти
чудові роботи! я все що потрібно, у автора велике майбутнє
Відповісти
дуже гарно))
Відповісти
діти ох як важко їх фотографувати. але вам це вдається. класно.
Відповісти