У Луцьку депутат на домашньому арешті відкрив громадську приймальню вдома

У Луцьку депутат на домашньому арешті відкрив громадську приймальню вдома
Активіст Євромайдану, депутат Волиньради Ігор Гузь через домашній арешт вирішив відкрити громадську приймальню у себе вдома.

Про це він написав у соцмережі Facebook.

«Як Ви напевне знаєте, ухвалою Луцького міськрайонного суду, щодо мене застосовано запобіжний захід у вигляді двомісячного цілодобового арешту. Такі обставини не дозволяють мені, як депутату Волинської обласної ради, в повній мірі реалізувати свої повноваження. Тому сьогодні відкрито мою громадську приймальню», – йдеться у повідомленні Ігоря Гузя.

Так, приймальня діятиме з 28 грудня на вулиці Заньковецької, 18/1 у Луцьку.

«Час роботи: щоденно з 9:00 по 18:00. З центру міста Луцька можна добратися маршруткою № 26а. Виборці, що проживають у моєму виборчому окрузі №27 (Старовижівський район) приймаються поза чергою», – зазначає депутат.



Нагадаємо, за рішенням суду Ігорю Гузю почепили на руку електронний засіб контролю, а також призначили двомісячний цілодобовий домашній арешт.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Громадська вбиральня!!!
Відповісти
+100500! Интересно - крышу успеет перекрыть или усё - "интеграция" закончилась!?
Відповісти
шпійон амєріканскій?
Відповісти
не - он потомственный "работник идеологического фронта".

Старшие его родственники строили "коммунизм", этот - "капитализм" - им вообще всё-равно что строить - лишь бы лопату в руки не брать и вовремя спецпаёк получать да 30 сребреников.
Відповісти
Тільки хотів відмітити що уся клімчукова рать по селах дременула. Навіть "улюбленого" друга Гузя ніхто брудом не поливає. Дивина та й годі... Аж тут на тобі... Квікнуло таки одне. Мабуть пані Таня. Вона його найбільше "любить".
Відповісти
Дешёвка
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=mrEozbRC5i0#t=97
Відповісти
Навіщо приходити до депутата, який нічого не може вирішити по суті, а тільки бігає з мегафоном і тролить чиновників різного рівня?
Відповісти
сина..хоч Азарова.всю міськраду розпустити і одного сина на пару годин...Африка..
Відповісти
На фото Вам Дамм просто тільки не на шпагаті...
Відповісти
Навіщо приходити до депутата?!
Бо в нього, як правило,
добра зарплата.
Він може, знічев’я, і вам щось подати.
(хоч може, звичайно, і на… послати).
Тож думати треба кого обирати.


Ну а якщо на повному серйозі, то депутат і не повинен нічого "вирішувати". Для цього у місті, області, державі є відповідні служби, міністерства зі своїми керівниками і працівниками. А робота депутата (залежно від рівня), приймати закони, "ділити пиріг" і слідкувати за тим щоб чиновники виконували свою роботу та не давати їм спати, (і красти). Так що Гузь усе робить правильно.
Відповісти
Депутати місцевих рад працюють на добровільних засадах, тобто, безоплатно. Зарплату отримують депутати Верховної Ради України.
Відповісти
Депутати місцевих рад отримують відкати за позитивне голосування за різні цікаві питання. І Гузь в тому числі.
Відповісти
Депутати місцевих рад у нас суцільно водії тролейбусів, рядові будівельники, токарі, пекарі і прибиральниці. Дійсно. І як я не помітив.
Відповісти
І ще. Погляньте хто у нас одержував нагороди і почесні звання до набуття країною "незалежності" і після "набуття". Дуже цікаво. Багато про що говорить. Звісно я не прихильник ком.ідеї, мені ближче лозунг -"Комуняку на гілляку", (бо й є за що), але тут...
Відповісти
ківалов,агафангел,юра єнакієвській,табачник..одержали не тільки ордени на честь річниці незалежності..але й рабів або працю раьбів.що кому.а нам треба ждати апостола..тільки він з крилами достойний поміняти владу..з крилами обовязково..щоб кожен полішук неусомнився що цей то саме ТОЙ.АМІНЬ.
Відповісти
помста Клімчука.
Тепер ,якщо Гузь буде терпіти царя-бориса, буду зневажати Гузя.
Відповісти
вам в конюшню..так понятніше насєлєнію
Відповісти
Молодець Ігор. Тримає удар.
Відповісти
Його ще не били!:) Якщо щелбана дати - знаете який вереск буде?:) Це навіть не мужик той Гузь!!!
Відповісти
А чим ще людині займатися?Ніде не працює.Вже багато років сидить на шії власної жінки.Ви знаэте як це важко!Де ви ще такого хорошого депутата знайдете?Дивлюсь я на фото і чомусь згадую фразу з радянського фільма:"Передовик!По лицу видать не раз доской почета отмечался".
Відповісти
...не підтримати!!! МОЛОДЕЦЬ ІГОР! ТАК ТРИМАТИ!!! А на всяку Ригівську наволоч НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ!!! Вони гірше ФАШИСТІВ....
Відповісти
А що тримати то?
Відповісти
Тримайся, Ігоре! Ми з тобою!
Відповісти
І ми завжди раді....
Відповісти
Ігоре, тримайся ! Ми з тобою!
Мусиш вже боротись до кінця.
Не такий страшний той Янукович
раз втрачав свідомість від яйця...
Відповісти
"Боріться"
А різні там "Семени" будуть клаву топтати!:) Стидоба ти троляцька!!!
Відповісти
Не до кінця, а до Перемоги!
Відповісти
Воно й на Волині ледащо..
Відповісти
Яка активність зранечку. Свинок подорізали, свіжини наперлися, можна і до "роботи". з свіжими силами. А хутори свої й батьків на кого полишили ? Циганва не дрімає. Почистять комори доки ви тут владою опікуєтесь...
Відповісти
Понти в селі-велика штука:)
Відповісти
Ахахахаха. Ще в даї звернися щоб рух регулювали, а то черга від початку вулиці до цього амбітного решали))) Ну що ти (вибач) Ви!!!!! реально можете? Трохи менше напору єгорка на шляху до влади і багатства. Бо дуже вже видно , що не за людей, а за шкуру свою печеся.
Без поваги твій старий уже знайомий.
Відповісти
Сміх людський. Лудина неадекватна,прочитала тільки книги по політтехнології. А загальноетичним нормам в сімії не навчили. Сором
Відповісти
батя харашо учить.він проффесор в тому дєлі..
Відповісти
Уті-путі!!! І які це він питання може вирішити???
Відповісти