Аварія у Луцьку: троє постраждалих. ФОТО

Аварія у Луцьку: троє постраждалих. ФОТО
На вулиці Ковельській у Луцьку зіткнулися ВАЗ-2109 та Daewoo Lanos.

Аварія сталася у понеділок, 6 січня.

Як стверджують очевидці, автомобіль ВАЗ виїжджав із вулиці Новочерчицької на Ковельську, а Daewoo рухався вулицею Ковельській у бік виїзду з Луцька.

Від удару "дев'ятку" відкинуло на зустрічну смугу. Водія автомобіля госпіталізували у важкому стані. Натомість водій та пасажир Daewoo отримали лише забої та від госпіталізації відмовились.

Водій Daewoo, який не забажав вказувати своє ім'я, розповів, що у ДТП винен водій "дев'ятки".

"Ми їхали в сторону Ковеля по головній, він виїжджав з провулку. Я не знаю, чого він затормозив чи завтикав, і от таке сталося", - пояснив він.

Проте, за словами очевидців, водій Daewoo Lanos значно перевищив дозволену швидкість руху на цій ділянці дороги. "Він гнав дай Боже...", - розповів очевидець Микола.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Яка Новочерчицька, ця вулиця аж за 13 школою.
ВАЗ виїхав з Чернишевського, пишете дурню тут...
Відповісти
Да вони вже давно дурню пишуть, ви тільки помытили?:)
Відповісти
Шановні коментатори, перед тим як когось звинувачувати в тупості подивіться на карту нашого рідного міста. Машина виїхала з провулку біля будинку на адресою Новочерчицька 1д. Якби машина виїжджала з вулиці Чернишевського, то ДПТ напевне б не сталася.
Відповісти
Вам скинути пару скрін фото Ваших тупізмів? Я це роблю регулярно
Відповісти
Пишуть про перевищення швидкості. Народ не говоріть такого, а коли замовите автотранспортну експертизу тоді можете говорити. І ви хочете державу в якій з слів очивидців будуть встановлювати хто з якою швидкістью їде. ??? жартівники.....
Відповісти
якщо він їхав "жжжж"-то повільно!якщо "жжиг"-то швидко!перехожий так і визначав?!
Відповісти
Перехожого на детектор брехні) Ато люблять перебільшувати наші Українці!
Відповісти
Якби део рухався з швидкістю 60 км ,то водій на део встиг вчасно зреагувати і небуло б такого сильного удару, що водія викинуло з машинию
Відповісти
А якщо той а 9 вилетів з повороту,а део при швидкоості 70 км за годину буде не тільки жих....так що перехожий видно був випивший)
Відповісти
Навіть якщо ланос перевищив швидкість,А якби той лемко на 9-ці, був уважніший можливо і біди б не сталося.
Відповісти
Якщо део рухався 70 км в годину ,це вже порушення в населеному пункті рух не більше 60 км і звідкіля ти знаеш з якою швидкістю рухався део?
Відповісти
Якщо део рухався 70 км в годину ,це вже порушення в населеному пункті рух не більше 60 км і звідкіля ти знаеш з якою швидкістю рухався део?
Відповісти
адміністративна відповідальність наступає якщо перевищення швидкості перевищує 20 км. Я знаю бо я бачив це ДТП і ніякого перевищення там не було, тільки на 9 вилетів з повороту . таке враження що на 9 завжди на головній. Правила вчити потрібно а не завдавати шкоди собі та іншим. А той дядько що давав комент хто як їхав був випивший і в нього взагалі в вухах жжужить)
Відповісти
Це тобі потрібно вчити правила дорожнього руху, а якби це був пішохід, які моглиб бути наслідкі???
Відповісти
я водій ланоса!!!
Відповісти
Ні, тепер ти власник ланоса...
Відповісти
вітаю з покупкою машини!!!!!!!
Відповісти
Ви самі лемкі, подивіться на місце удару і розташуванню автомобілей воно було на зустрічній смузі коло 2109 майже закінчило маневр.
Відповісти