«Гарно окопалися», - губернатор Волині про дорогу Луцьк-Львів

«Гарно окопалися», - губернатор Волині про дорогу Луцьк-Львів
Дорога Луцьк-Львів на Львівщині в такому стані, що нею не проїдуть навіть танки, - жартує голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Про це йшлося 8 січня під час наради в ОДА.

Так, він зауважив, що майже на межі Волинської та Львівської областей в селі Журавники Горохівського району будують школу.

"Ми будуємо серйозну школу", - мовив губернатор.

Водночас він попросив журналіста IA ZIK Мирослава Ватащука нагадати львівським владцям про необхідність ремонту дороги Львів-Луцьк.

Так, він пожартував, що траса в такому стані, що нею не проїдуть й танки.

"Гарно окопалися", - додав він з усмішкою.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Смішно козі, шо хвіст у грязІ
Відповісти
дорора не потрібна! Це треба волинянам - от і незай будують....
Відповісти
Правильно сказав! Може ще Волинська влада винна, що у сторону Львова і по Львівській області дороги нема?:) Там же в обласній раді "Свобода" керує, от і видно як "хазяйнують"!:) Чи ви в себе такого хочете?:)
Відповісти
Для тих хто на "броньовичках"! Дана дорога, є "трасою державного значення" відповідно і кошти на ремонт мають виділятись з держ.бюджету. А не як не обласними, чи місцевими радами.
Відповісти
Все правильно пишеш "броньований"! Тільки от голова ОДА з Волині їздить і лобіює ці гроші на дороги "державного значення" для області, а там "Свободівці" сидять і тільки язиками "хазяйнують"!!!
Відповісти
А що ж ти "Павлуша" не признаєшься, що ти адмін або модератор ВП?! Спалився!:) Що й потрібно було довести, що працівники ВП тут пишуть коменти і якщо треба і конфлікти роздувають! Чергова ганьба вам!!!
Відповісти
Дорога дійсно закінчується в Журавниках, на межі Волині і Львівщини!Далі-танкодром,найглибші ями місцеві жителі замощують пеньками,особливо після Радехова.Ганьба таким керівникам!
Відповісти
Така ж ситуація і з гірською дорогою на Ужгород, що проходить через Самбір,Турку. З боку Львівщини - не те що ями, дороги взагалі немає! А коли починається Закарпаття - з'являється більш-менш нормальний автошлях. Щось негаразд із львівшькими можновладцями!
Відповісти
ну попри патріотизм Галичина відзначається чималою корупцією. на жаль. так само як і клановістю.
Відповісти
а мені не смішно вже 15 років.
там немає дорогі.
люди, їдьте через дубно, збережете авто, час і нерви.
і нехай життя в чиновників буде як та дорога.
Відповісти
підстаркувати памятнтк совісті
Відповісти
галіцай, в тебе пальці з ж..пи ростуть? Де повага до людей, котрі читатимуть твої думки дитячого рівня розвитку?!
Відповісти