Луцькі євромайданівці: замість амністії нам готують обвинувальні вироки

Луцькі євромайданівці: замість амністії нам готують обвинувальні вироки
Прокуратура Волині не прийняла остаточного рішення у справі луцьких євромайданівців, а повернула справу в міліцію, аби там підготували обвинувальний висновок шістьом луцьким активістам Євромайдану, яким інкримінують три статті кримінального кодексу України, – стверджує активіст Євромайдану в Луцьку Володимир Бондар.

Про це він розповів після візиту луцьких євромайданівців до першого заступника прокурора Волині Володимира Троца у четвер, 9 січня.

Зі слів Бондаря, активісти Євромайдану в Луцьку володіють інформацією «з власних джерел», що наразі у міліції усім шістьом активістам готують обвинувальні висновки із подальшою передачею справи до суду.

«Остаточного рішення прокуратура не прийняла, а передала назад до міліції для того, щоб відбувалася якісь слідчі дії, щоб підготували обвинувальні висновки», – зауважила учасниця Євромайдану Майя Москвич.

Щодо шістьох учасників луцького Євромайдану Майї Москвич, Миколи Собуцького, Сергія Григоренка, Богдана Шиби, Володимира Бондаря та Ігоря Гузя відкриті кримінальні провадження за трьома статтями ККУ – статтею 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), статтею 296 (хуліганство), і статтею 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

Нагадаємо, учасники луцького Євромайдану 9 січня прийшли в прокуратуру області, сподіваючись отримати пояснення прокурора Волині Андрія Параки щодо ігнорування органами прокуратури дії Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире"
Відповісти
Торба вам, пацики...
Відповісти
Торба вам, пацики...
Відповісти
Ганьба прокуратурі! Ганьба і позор!
Відповісти
Ганьба прокуратурі! Ганьба і позор!
Відповісти
Так, так... а ще щодня розганяють євромайдан в Києві, звозять танки і водомети, люди зникають і т.п..
Народ продовжує привертати увагу до свого затухаючого і вже не такого цікавого "явища".
Відповісти
Так, так... а ще щодня НЕ розганяють євромайдан в Києві, Не звозять танки і водомети, люди НЕ зникають і т.п..
Народ НЕ продовжує привертати увагу до свого затухаючого і вже такого цікавого явища.
Відповісти
мається на увазі худоба?
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/25387-polozhynskyj-perekonanyj-scho-stoiaty-na-majdani-nemaie-sensu

На, перечитай, олух, що розумні люди кажуть.
Відповісти
через годину сам напишеш що він х..як тобі вигідно так і пишеш.вжене вернеться савєтскій час Вовка путін тоже вам не сильно поможе.да Зюганов казав що путін гнобитель пролетаріата і крестьян.в вас другий комунізм?він там поміщається на передкові?хто більший комуніст сімонєнко чи Зюганов?хто врьот?
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=d2WJ1Qk9WAg
Відповісти
конановичам так треба під русского тирана?того чого шуфричам?крепкі усскі ребята?
Відповісти
До чого цей твій словесний понос?
Відповісти
на одному рівні розвитку а десь там людина де зберігся заповєднук ссср (східна) УКраїна ще не перейшла той рубікон невозврата в радянщину.нема двох Україн є одна яка була довше в окупації та тяжче прощається з союзом.є друга.майдан зараз треба більше для вирівнювання .для цивілізаційного вибору а не залишання з мєсними байками з обкомівскіх склєпів східної України.ЯК БИ ВСІ ТАКІ БУЛИ ЯК ПОЛОЖИНСЬКИЙ ВСЕ Б МОЖНА БУЛО ПРИСКОРИТИ ПО ДНЯХ..а так ще роботи і роботи..але кінець в кінці тунелю вже видно.
Відповісти
огридні, противні, надоїлі рожи!!!
Відповісти
красава.респєкт і уважуха
Відповісти
прикинь, і всі в прокуратурі працюють)
Відповісти
Давайте подивимось в минуле, проаналізуємо представників цієї опозиції. Маса людей від сьогоднішнього майдану і опозиції вже була при владі. Шиба - сумнозвісний мер, лучани в один голос називають його керування містом найгіршим за час незалежності, понабирав кредитів, за його мовчазної згоди землю розкрадали оптом, дороги фактично не ремонтувались. Я не фанат нинішнього мера, але я йому не заздрю - прийняти справи від такого папєрєдніка... Ігор Гузь - на виборах народних депутатів на кожному кутку кричав про масові фальсифікації і підкупи, але результат виборів не оскаржив, незважаючи на невеликий відрив, очевидно в останній момент за "невідомих обставин" включив задню передачу, на відео на ютубі видно як б'є міліцію, фактично сам вдається до таких же методів які і оскаржують, патріотична діяльність його фінансується окремими людьми, за що і було куплену новеньку Сонату. Володимир Бондар - людина, яка на хвилях помаранчевої революції стала губернатором області. Справжній хам, до всіх двері ногами відкривав, низькоморальна людина. За бездарне керівництво, не пропрацювавши і двох років був звільнений з займаної посади. Сергій Григоренко - депутат Луцької міської ради. Прийшов у нинішню каденцію міськради ледве не босий, а зараз - спокійно собі на новенькій Хонді Аккорд їздить. Зрозуміло, що купив її на зароблені "чесною" працею гроші. Майя Москвич - дівчина приїхала у Луцьк з глибокого села. Треба собі якось дорогу в життя пробивати, бо прийдеться офіціанткою в черговому кафе від дзвінка до дзвінка бігати, а так - прапорцями помахала, в мегафон покричала - і в тепленькому кріслі сидиш. Ось така от сумнозвісна компанія яка свої пориви до корита прикриває патріотизмом і супротивом режиму. АЛЕ, належність до опозиції чи до партії не дозволяє порушувати чинне законодавство. У США за те, що виробляли з портретами Януковича 10 років тюрми дають. А тут - в гіршому випадку умовним терміном відбудуться або штрафом, так що нема чого скиглити...
Відповісти
якщо не виконується конституція нород може забезпечити її виконання любими методами..це там так записано.доречі вона сотні років не мінялась..вам чечєтовим легко трактувати і американську конституцію і "свєтлий дом європи"..які такі портрети так не доторкані в сша? кідаєш інфу для лохторату?модиліруєш на ходу..ти уявляєш десь творчість місцевого Олеся бузини?ти уявляєш головного прокурора америки в оборутках?а сина обами в 7000 раз багатшим за правління батька?щось десь смикнули,щось збрехнули те що треба рівняється на цивілізацію-решта мол всюди крадуть або "всюди президенти живуть добре-анна герман)...логіка проста-бидло в стойло .в ранці в ярмо за сіно .в вас тільки така дорога не ми то хтось другий.яка вам різниця.батогів хіба що заробити..так батькі ваші жили -так вам..польщі гамерики недивіться .там так само.чим більший брєд тим більш хоч частково зацепить?тут зараз люди не за Тягнибока,Яценюка,чи Кличка як за персоналії.навіть не за Шибу,чи Григоренка..а про Майю то ти зовсім загнув-для твоїх моральних цінностей саме то,для людей тупо.йди ти хоч умовно два роки получи-полтім не дай бог хтось полізе до тебе в підїзді чи просто впаде головою під тебе і ти на 4 повних мінімум..я не для ганд...троля пишу тут а для тих хто нейтральний.не за бондарів зараз те ,за цивілізацію якусь.нового ющенка для спуска пара та вєчного савєтів вже не буде...росія зараз економічне болото..цікавтесь хоч трохи як люди живуть в цій частині світу а не брєдом батькі ,баті та чекіста мордовского.тоді ці виродки пропадуть трохи.таку тупость тяжче збувати буде..героїчні луганскі парні-клавішні титушки
Відповісти
Мені приємно усвідомлювати те, що національна свідомість нашого народу вийшла на новий рівень, що народ об'єднався і т.д. Але є коршуни такі як Гузь, Григоренко, Бондар, Шиба, які хочуть на людських стараннях і патріотизмі в'їхати у комфортні кріселка. Один казав - "В рай не заедешь при бабле и на мерине, хотя в обратном уверен ты". Так і наші псевдоопозиціонери і недопатріоти думають, що на крилах цього невеличкого революційного руху в'їдуть в приміщення рад і адміністрацій. Але при теперішньому стані справ у них дуже великі шанси в'їхати в СІЗО у міліцейському бобіку. А там їх піднаучать принципам життя, поняттям і ін. Не можна допустити до влади цих пройдисвітив і нероб, які нічого не досягли у своєму житті, а тільки будоражать молодь і малосвідомих людей із сіл...
Відповісти
ти все сказав, все свобідний, поцілунок янику в мижегіря зарахований
Відповісти
Активісти.. Прийшов - покричав -активіст.. Горечко. Годі піаритись політики місцевого розливу і сумнівноі якості! Давай до свиданья!
Відповісти
Яник! чув Давай до свиданья!
Відповісти
Написано:"замість амністії нам готують обвинувальні вироки". А як хотіли?
За все слід платити! ПОКАТАЛИСЯ (підбурюючи) на ДОВІРІ людей-отримайте квитанцію на оплату штрафу.
Ви ж прагнули грошенят, посад, преференцій...і попутно справедливості дешева ОПОЗИЦІЯ.
Бондар, Шиба сподобалось керувати? Знову хочете?
Відповісти
ти в точку сказав "За все слід платити! "
Відповісти
Дайте но трохи покерувати Гузю і Григоренку, а Маю візьміть секретаркою-замість Пустовіта.
Відповісти