Відео колядування під будинком Клімчука

Відео колядування під будинком Клімчука
Лучани завітали до будинку голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, аби заколядувати йому.

Різдвяні піснеспіви під домівкою високопосадовця вони влаштували 9 січня.

Спочатку, щоправда, вони колядували під будинком, який виявився не губенаторським. Принаймні, непривітний чоловік, який вийшов з воріт, заявив: «Клімчук тут не живе».

ДИВИТИСЯ ФОТО З КОЛЯДУВАННЯ У КЛІМЧУКА

При цьому звертався до людей агресивно, тож вгамувати його підходили правоохоронці, яких, до слова, на вулиці було приблизно з десяток.




Зрозумівши, що колядують не там, люди знайшли "потрібний" будинок - той виявився сусіднім. Стали колядувати біля паркану цього будинку, проте до них ніхто не виходив.



І лише, коли колядники почали розходитися, до будівлі під'їхало авто, з якого вийшов Клімчук.

Він приблизно півгодини спілкувався з людьми. Згодом вони йому заколядували, за що отримали від губернатора дві коробки цукерок.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
На останнюму відео, такого блюзнірства і богохульства я ще не бачила! "бляшанка" має стосунок до Різдва 0-О
Відповісти
Я там не був, але по відео видно, що було весело, якщо Клімчук так роззлостився )
Відповісти
А той сусід, може то не сусід, а якийсь тітушко що охороняє губернатора
https://www.youtube.com/watch?v=S74M7VdX2z4
Відповісти
булкою хліба і весь колгосп накормить..за їх же працю..спец..
Відповісти
крепких гаспадарників в білорусі.http://people.onliner.by/2013/05/21/zar-6/
Відповісти
Це відео розмістити на сайтах ОДА та АП-ото прикольнуться риги! Батько демократії-не кидайтесь такими словами пане Клімчук! Клімчук та демократія-поняття не сумісні! Волиняни добре знайомі з "демократичними" методами Клімчука в 90-і коли він на колінах благав волинян його обрати до влади. Обрали на свою голову! І нинішні методи дермократа Клімчука всім відомі-суцільна корупція, кумівство, інтриги, нагинання... І все заради власної вигоди! Але що тут дивуватись-ПР так і пре! Не прикривайтесь волинянами пане Клімчук! Вони вам дадуть належну оцінку!
Відповісти
Нацик ти Свободівський! Йди свому Тягнибику про демократію розповідай!!!
Відповісти
Иоральні уроди!!!
Відповісти
та звідки вони черпають натхнення.це дійсно смішно..та сумно.. http://italia-ru.com/forums/obshchenie/obkhokhocheshsya/videoprikoly/dorogoi-deputat-priekhal-selo-88208
Відповісти
Якщо ви це називаєте колядою, то я балерина!) У людини свято, як він мав на вас реагувати) Ви вже геть з глузду їдете. Цирк робите.
Відповісти
бачу балерину-боксера )) буга-га-га))
Відповісти
Шановні дописувачі!Цей цирк що влаштували евромайданівці, це колядування?Ви вже добру,народну православну традицію використовуєте для своїх партійних інтересів.І ведете себе тут як шути.Єдине,що вами керує,це самопіар.
Відповісти
з яких пір, нормальні колядники займаються піаром, думай інколи що говориш, які партійні інтереси? ти про що?
аааа, так ти шут, ну весели тоді
Відповісти
Це нормальні колядники?????????????:)Може ви вже шановний не бачите зовсім?Запитайте краще хто їх туди послав,і хто за цим цирком стоїть.Якщо ці ,,,,,,,,,,,,, "нормальні" колядники то чому не пішли по всій вулиці колядувати,а прийшли лише до Клімчука(і то з 10 спроби його дім знайшли).Чому захопили з собою журналістів?До вас колядники теж з журналістами та флагами приходять???????:)Може думали що там їм більше дадуть?:)А для таких як ви,шановний ForeverYoung є дуже хороша українська приказка: "Якщо в голові розуму нема,то і ніде не купиш!":)
Відповісти
надрукую цю приказку собі на лобі, так і ходи!
Так, люди пішли, і знали куди йдуть, бо то цар наш Волиньский!
Відповісти
Справжні колядники хоча б кількох представників одягнули в національні костюми. Що це за колядники в джинсах, капюшонах, дівчата в куцих куртках? І хто зі справжніх українців піде в свято з'ясовувати стосунки? Де гарний настрій, де повага до сивочолої людини, де барвисті хустки?
Якщо колядувати - то колядувати за всіма правилами, коляда має сакральний зміст, чи не так? А якщо висувати Клімчуку якісь претензії - то не в такий день.
Я не прихильниця ПР, якщо що. Але проти того, щоб вели себе з БП, як із кишеньковим злодюжкою.
Відповісти
а де ж підгузник тинявся? злякався очної ставки?
Відповісти
треба боятись всім!люди які ті гроші для нас в києві вибивають мають тут бути в почьотє..ті ведуть тільки до голодухі!апомніться.хай вже ригіонали будуть постоянно.без них война та голод..вон яка криза в європі!а внас всі при дєлі.по волині менше 5% безробіття а в європі-10%,в іспанії-25%,греції-20%..правильно борис каже треба трудитись..ті тільки до войни доведуть..газу не буде..
Відповісти
це не писав, але іронія правильна...щоб ми так були у кризі, як Іспанія з Грецією))) в мене знайомий там є, то отримує в Португалії кошти по безробіттю у розмірі 500 євро..прилітає сюди раз на рік і зовсім не хоче повертатися...не кажу уже про Німеччину...там взагалі соцзахист близько 800-900 євро...приїздить і "знущається", працюйте і далі, а ятак буду жити непогано))
Відповісти
ето мордовскій фсбшнік?чьо баєвіков половілі уже?ілі тут і срочіть безопасно і платят больше?
Відповісти
ну якщо відверто - то перегнули.
прийшли КОЛЯДУВАТИ - колядуйте, традиція є традиція.
прийшли ставити питання - ставте, але наперед домовляйтесь про зустріч.
мухі окремо, котлети окремо.
по-людськи, це було свинство по відношенню до кліма, таке "колядування".
п.с. а хто знає, що тао за сусід? може зять?
Відповісти
З такими людьми, в нас ніколи не буде нормальної держави. Всі, піаряться на всьому. І я більш чим впевнена, цим майданівцям, цим активістам Україна не болить. Піаряться собі тай годі. Тільки про себе всі думають. А потім ще й під статями самі сидять і пишуть які вони круті, колядувати ходили. І толку, кричите як кури. ділом займіться! Щоб толк був з того. Кричати всі вміють. Робите не зрозумілі акції, звинувачуєте чиновників, і все на словах. Ви докази збирайте, до суду подавайте. А якщо нема доказів, у злодіяннях, то краще мовчіть, і не робіть наклепів. бо смішно дивитися, та читати це все. Людина з здоровим глуздом на таке не поведеться а зробить свої висновки. Про кожного в цих іграх.
Відповісти
" Ви докази збирайте, до суду подавайте" в які суди? в прдажні суди? чи в ті які танцюють під владну дудочку?
Відповісти
Правильно зробив , що не впустив. всяке бидло ще впускати в хату...малі хами. Ви перше зробіть щось рівня Клімчука, а тоді з ним виясняйте стосунки...

гидота і бридоття
Відповісти
на злодію і шапка горить риг
Відповісти
Я б вам так заколядував, що забули б де Батькивщина знаходиться ...
Відповісти
Тролі ригівські з ОДА аж засмаркались захищаючи бороду! Та він у вас свої чоботиська перший і витре! Туалетний папір для Борі!
Відповісти
123,про таких як ти правду люди кажуть: "Дурна голова рукам спокою не дає!":)Встань від компа,прогуляйся може тебе відпустить:)А то загадив вже своїми тупими коментами весь інтернет:)
Відповісти
Гарний інформаційний привід зробили для Клімчука. І виглядали на фоні Кліма бездарно. Може вже краще припинити такого роду акції?
Відповісти
що за виховання в цих молодих людей-подивишся на це бездарство и ходити голосувати видпадае всяка охота.Навчиться спочатку розмовляти з людьми,хто б це не був,а не кидати тильке одне дурне -ОКЕЙ
Відповісти
Надоїв вже той майданівський цирк, ходять як телята самі незають чого хочуть
Відповісти
І о то те чудо прийшло Клімчука про звіт на посаді питати?:) То вже кришу рве тому Саші(ослу) а на дошці
olsad!:) Ти "розумник" спочатку спілкуватись навчись і зі старшими людьми, а потім щось питай! Чувирло не виховане! Но + що в очі все питав... а от ті попригунці, що поряд у хусточці один позаду і у коричневій кожанці і кептурику - то повна рагулятина!!!
Відповісти
телята насмоктавшись американскоі соски хочуть посмоктати ще.добре що у сусідів клімчука мьякій характер бо нормальний хазяін при спробі незаконно потрапити банді волоцюг на приватну землю солі в жопу міг нагнати
Відповісти
П-О-З-О-Р таким колядникам
Відповісти
Реально клоуни...Хто цей чоловік що запитував Клімчука...Хоч би підготувався.То їх банду в хату запроси. Ну бред.
Відповісти
хто він такий?хоч мільйонів 5 баксів є?чи рідня кернеса?
Відповісти