У Луцьку подорожчає проїзд у маршрутках

У Луцьку подорожчає проїзд у маршрутках
Ціну на проїзд у громадському транспорті доведеться підіймати, – каже луцький міський голова Микола Романюк.

Про це він розповів в інтерв’ю газеті «Слово Волині».

За словами мера Луцька, обласний центр Волині залишився, чи не єдиним містом, де проїзд у маршрутках коштує дві гривні.

«Але довго так не буде. Ціну підіймати доведеться, але не більше як на 50 копійок», – зазначив Микола Романюк.

Нагадаємо, в лютому 2013 року мерія розпочала регуляторну процедуру, після завершення якої має визначити, чи збільшиться вартість проїзду в маршрутках.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а зарплату теж підвищили на 25%?
Відповісти
Ось вся суча влада!!!
Тільки і думають, якби ще наповнити кармани бізнесменів і зовсім не думають про людей!!!
Відповісти
Ну якщо чесно - то це не справедливо! У Києві проїзд у маршрутках від 2 до 4! Але це Київ і ціна залежить від протяжності маршруту, але і рівень життя і зарплат на декілька щаблів вищий ніж у Луцьку і пальне не дорожчало! Так що не поспішайте Микола Ярославович, а то гніву жителів не буде меж! Підвищення не чим не аргументовано!
Відповісти
От цікаво побачити таблицю розцінок проїзду транспорту у містах України (+обласних центрів) з показниками вартості проїзду, кількості населення міст, середнього рівня заробітної плати у місті, довжини міських доріг (де автобуси курсують)
і так по кожному місту окремо.
А перевізники і так достатньо шахраюють з прибідненням та поверненням грошей за пільговиків від держави.
Переводьте таратайки на газ гарант вам його здешевив)))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Нехай краще їздять по графіках нормально, а тоді підвищуйте проїзд. А не маршрутку № 30 після 17.00 більше як півгодини чекати. Думаю не тільки її. Наведіть толк, а тоді про підвищення говоріть.
Відповісти
Касові апарати у маршрутки і надовго забудете про зміни тарифів!!!
Відповісти
Хай контролери перевіряють наявність квитків в пасажирів, тре привчити людей брати квиток.. тоді ціна точно не підніметься...
Відповісти
А не хочуть вони так, а хочуть лівак - водії собі, а власник маршрутки собі, а ще вони у Євросоюз хочуть...
Відповісти
Карати пасажирів за відсутність білета, і також водія за те що не дає пасажирам білет. Хоть один маршрутчик коли запропонував чи передав білет з поверненням решти? Білет потрібно просити у водія, от його ніїто й не бере. Каратимуть водіїїв, будуть видавати квитки всім пасажирам.
Відповісти
З таким підходом, Микола Ярославович, у вас прапор Євросоюзу з кабінету швидко заберуть!!!
Відповісти
В Ковелі теж дві грн. Причому там підняли менш як півроку тому, до цього було 1.75. Так що ледь не про єдине місто не потрібно ля-ля.
Відповісти
У Львові теж 2 гр.
Відповісти
ЖОДНИЙ автоперевiзник не зупинився.
Вони працюють у напiвтiнi - якi пiдстави пiднiмати тариф?
Це жах просто 2 гривнi не влаштовують автоперевiзника в мiстi. де середня зарплата 2500 гривень.

А мер замiсть переходу на цивiлiзований европейський порядок перевезень - автобусами великоi мiсткостi з чiтким графiком (у полякiв повчiться) БЕЗПiДСТАВНО йде на зустрiч приватникам, якi навiть страйку не проводили.
Хай проведуть попереджувальний страйк - побачимо на скiльки часу iх вистачить.
Відповісти
У мене знайомі і близькі працюють на маршрутках---мають добре всі і водії і власники -а працюють без документів
Відповісти
Луцьк завжди був в лідерах по цьому питанні.от побачите,в Рівному буде 2 50 не раніше вересня...
Відповісти
Пане Романюк,перш ніж пінімати тариф,подумайте,що не за горами 2015-й рік,на який,(а лучани в цьому впевнені)ви дивитесь з прицілом.
Відповісти
а не думав Романюк, що Луцьк - одне із найменших за площею міст, за населеням, по зарплаті і рівню життя серед обласних центрів? Чи він по собіподібних судить? Я поражаюсь тими політиками. Взагалі про народ не думають!!! І хто голосував за того Романюка?
Відповісти
якби у нас було як за кордоном,мали б ми проїздні квитки і не приходилося б платити кожного разу. раз заплатив і на цілий місяць хватить
Відповісти
"чи не єдиним містом, де проїзд 2 гривні...". сам з Луцька, зараз живу у Львові. у всіх маршрутках проїзд 2 грн. і підвищувати ніхто наразі не збирається. поріавняйте за площею і протяжністю маршрутів Луцьк і Львів. Питання ще є?
Відповісти
ВІДПОВІДЬ Є - В ТОМУ ЛУЦЬКУ ВСЕ НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ! ЦЕ ДАВНЯ
ЛУЦЬКА ГОВІРКА, ЯКА НАПЕВНО МАЛА ПІДСТАВИ ДЛЯ ЦЬОГО!!!
ДЕСЯТКИ РАЗІВ БУВ У ЛЬВОВІ, А ТАРИФ не змінний-2грн.
Відповісти
Знову лізуть в нашу кишеню.
І так буде безкінечно.
З кожної маршрутки кормиться до десятка трутнів. А жити хочуть ого-го! Оце вам і підстава.
Процес, одако!
І покажіть мені тих з "середньою 2500"
Відповісти
Водії маршруток напевно більше мають як власники.В маршрутці №32 не можливо допроситися здачі коли передаєш за проїзд 5 чи більше гривень то необхідно кожен раз просити: передайте будь ласка здачу.І за десятий раз можливо передадуть.Щоденно їду цим маршрутом і кожен день якісь непорозуміння.Не погано було б податківцям перевірити цей маршрут водії офіційно не працевлаштовані.
Відповісти
Да то служби Романюка соціологію через сайт ВП провели і надіюсь зрозуміли, що марна справа це робити, або винесуть з кабінетів разом з прапором ЄС, яким так хизується Романюк, но ні на йоту не робить нічого по європейськи!!!
Відповісти
ШАНОВНІ ДОПИСУВАЧІ!Хочете, дам вам передбачення! Минулого року, весною підняли ціну за проїзд у тролейбусі на 25коп. Услід за цим почали РЕПЕТУВАТИ маршрутники і вимагати підвищення ціни на 50коп., тобто щоб проїзд був 2грн.50коп.На це не пішли, сказали їм що повернуться до цього восени 2013р. Ось і осінь пройшла і повернулись знову до цього питання. ТАК ВІДБУВАЛОСЬ ЦЕ! А ще була мова про те щоб проїзд у тролейбусах (тоді ж весною 2013р)був
1 грн.50коп. Якби це так зробили, можливо менше збитків було б у ЛПЕ! Але ж у нас нема кому думати!!! ТАК ОТ, ЦЕ ЗНОВУ ВМИКАЄТЬСЯ ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ і НА ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ У ТРОЛЕЙБУСАХ !!! ТРОЛЕЙБУСИ Ж ХОЧУТЬ НОВІ КУПУВАТИ(звичайно треба!), А ЗАЛИШАТИ СТАРУ ЦІНУ - ЦЕ ЗБИТКИ 100% !!!
Відповісти
То, давайте тоді піднімемо зарплати, як у Києві, а то проїзд буде буде , як у Києві.
Відповісти
З такими темпами прийдеться в тролейбусах їздити почаще...
Відповісти
в сусідній Росії та Грузії вже давно діє (в деяких містах) Єдина транспортна карта для оплати проїзду в транспорті.Переймайте досвід панове.

http://www.bentok.ru/asupp.php
Відповісти
1) офіціно працевлаштувати водія маршрутки!
2) посадити в маршрутку кондуктора (офіційно працевлаштувати) як в тролейбусі!
3) видавати всім талони і тоді проїзд залишиться 2 грн (тільки "рентабельність" у власника і К* значно знизиться)
Відповісти
зняти мера і поміняти на іншого тоді буде по 2 грн
Відповісти
Посадити пана Романюка на всі маршрути по черзі і возити з ранку до вечора, бо в кабінеті не видно, що робиться в місті.
Відповісти
а те що в нас зарплата найменша то нічого??? щось я не бачив щоб вона на 1/4 підняласью,знахабніли вже до краю....
Відповісти
Романюк s хай би сам поїздив на громадському транспорті: брудні вікна, обдерті крісла, народ не сидить, а "вісить", хододнючі салони, через кожні 2 хвилини "передайте будь ласка". Де комфортне перевезення? І за що ціни піднімати? Поставити камери і порахувати реальний дохід тих перевізинів, а то все верещать, що збиткові.
Відповісти
Тільки вчора зі Львова, проїзд в маршрутках 2 грн. трамвай 1,50 грн., і це в великому місті.

1) Хай спочатку цілеспрямовано і чітко аргументують чому це потрібно піднімати ціну.

А про пільговиків це правда, зараз їх чомусь стає все більше. То заходять до маршрутки діти Чорнобильці, яких по віку під час аварії навіть не було, а посвідчення предявляють і т.д..
Потрібно щоб пільговики також платили, ну хоча б половину від вартості, то можна буде і гроші бюджетні контролювати, а не скоро кожен другий буде з посвідченням.

2) І ще хай спочатку перед тим як піднімати ціну на проїзд доведуть до норми маршрутки ( зовнішній і внутрішній стан, побиті , поломані сидіння, грязні, криша тече під час дощу) і водіїв ( маю наувазі постійні телефонні розмови під час руху нехтуючи життями людей). І ще питання квитків, їх ніколи ніхто не видає, тобто платять податки по мінімуму і їм ще мало. І я вже не кажу про допустиму кількість людей, яку можна перевозити по техніці безпеки.

Я проти підняття і рахую його необгрунтованим.
Відповісти
пойміть все зросло на процентів 35.Водії зарплату теж хочуть. Мерія хоче нові автобуси.
Відповісти