Клімчук вийшов до людей і став на коліна. ФОТО

Голова Волинської ОДА Борис Клімчук вийшов до людей.

Мітингувальники зустріли його свистом та вигукам: "Ганьба!"

Клімчук вийшов до людей і став перед ними на коліна. Мовляв, просить їх, щоб мирний протест закінчився мирно.

Люди вимагають написати заяву на звільнення. Борис Клімчук хотів повернутися в приміщення ОДА ніби для того, щоб зробити це, проте мітингарі не пустили. Сказали, що знайдуть папір і ручку, аби він написав заяву безпосередньо перед ними.

Клімчук опустився на коліна
Клімчук опустився на коліна
Клімчук встав
Клімчук встав

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
http://www.ustream.tv/channel/lutskonline
Відповісти
банду геть!!!
Відповісти
Що за брехня?!
Відповісти
Геть бандитов!!!
Відповісти
Руки геть від Клімчука!!!
Відповісти
Став на коліна чи просто сказав, що готовий стати на коліна?
Різниця ж є.
Відповісти
Підступний лицемір і лукавий шакал!!! Все в одному флаконі.
Відповісти
не треба цьго робити , борис петрович наш волинянин, вын ще може попрацювати, бо знае область як ныхто.
я пыдтримую майдан!
Відповісти
Борисе Петровичу, Ви не принизились, якщо насправді стали на коліна.Перед Вашими волинянами можна стати на коліна. Вони Вас люблять і розуміють Вашу ситуацію. Ви насправді не регіонал, а волинянин, дипломат, який захищає інтереси Волині. Ми розуміємо що такий голова ОДА в даний час це позитивно і добре для Волині. Багатьом ще треба повчитися у Вас. Тому що ті "колишні " на Волині використовують майдан задля своїх амбіцій.
Відповісти
Цікаво було б почути від мітингувальників: Чим він Вам заважав, людина робила свою роботу на нормальному рівні. А зараз почнеться бардак. Думати головою потрібно, а не бути стадом баранів!!!!
Відповісти
Цікаво було б почути від мітингувальників: Чим він Вам заважав, людина робила свою роботу на нормальному рівні. А зараз почнеться бардак. Думати головою потрібно, а не бути стадом баранів!!!!
Відповісти
Borys Petrowycz cikawa ludyna stosowno politycznogo prystosuwanstwa.
Відповісти
відверто кажучи, я не розумію, чим ті люди думають, Климчук справжній господар і дуже багато зробив для Волині.
Майте совість, думайте, що робите.
Відповісти
Тепер президент призначить "баригу" зі сходу і поставить Волинь на коліна.
Відповісти
ну Клімчук не ідеальний губернатор, але трохі кращий за попередників
Відповісти
Тепер головою ОДА по логіці призначать О. Башкаленка
Відповісти
Як людину я Клімчука ннезнаю може він і бандит, лицемір і.т.д але як голова ОДА то він досить непогано виконував свої обов*язки, так що я незнаю чи піде це на користь Волині, але надіюсь що це на краще)
Відповісти
Нічого поганого не можу сказати про Бориса Петровича, він став заложником ситуації! Тепер постає питання, що далі?
Відповісти
Сраколизи як завжди тут. То поцілуйте його в сраку ще, як так сильно любите Клімчука! Хай для вас він добрий і хороший бо дав вам роботу, а для всіх людей йому до одного місця.
Відповісти
Если майдан в Киеве разгонят,три подонка от
политики станут горланить,что власть
раскидала огонь народного негодования.С
такой точки зрения действие властей ДОЛЖНО
оказаться вполне оправданным и даже
мудрым.Тем более,что майдан,несмотря на то,что формально открещивается от действий
на Грушевского,ведет к этому же
сценарию,только с другой стороны.Они
пытаются навязать Януковичу "переговоры" с
требованием уйти и де-факто кинуть страну в
анархию,что,всякому понятно,ни один лидер страны не может принять.И,играя на том,что он
не будет уходить,начнут визжать,что Янукович
никого не слышит в народе и что нужны
срочно новые президентские выборы.Этот
удар будет рассчитан на информационную
борьбу за умы людей,чтобы кто-то:первое- разочаровался во власти и они,конечно же,с
радостью предоставят альтернативу из своей
бандеровской швали;и второе-чтобы,создав
новое правительство,обратиться к западным
странам с просьбой признать его-те,конечно
же,тут же его признают как выбор избранников народа и начнут помогать уже
открыто деньгами и оружием.Т.е. вопрос
ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЫ как ЦЕЛИ,которую
навязывают людям в Украине ряд западных
деятелей,сегодня продвинулся на один шаг
вперед.Многое зависит сейчас и от мудрости народа,и от мудрости правительства.Если не
сложно-перепостите эту запись.Пусть каждый
из живущих в Украине сейчас задумается о
возможных последствиях,пусть каждый
поймет,что майдан ИЗНАЧАЛЬНО ЛЬЁТ ВОДУ на
мельницу ряда олигархов и ряда западных деятелей.Пусть каждый подумает,что в данной
ситуации каждый голос против
правительства,даже если оно не
нравится,более того,даже если Янукович в его
понимании-распоследняя тварь-это голос в
пользу анархии и ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЫ!!! Голос в пользу КРОВИ!!!Поэтому я лично
призываю весь украинский народ,во имя
стабильности в стране,отложить в сторону
политические симпатии и политические
негативы,и,ради стабильности и целостности
страны поддержать правительство в любых его действиях в борьбе с этой
нечистью.Опомнитесь!!!Поймите правильно,что
голос в поддержку этих анархистов сегодня
может привести к ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЕ и
тысячам смертей по всей стране завтра,когда
уже всем будет наплевать на политические лозунги и главным вопросом в стране станет
вопрос элементарного выживания!!!
Відповісти
Якби Климчук вийшов з ПР, це був би вчинок, а так він несе политичну відповідальність за партію, яку волиняни ненавидять.І його відставка це підтверджує.
Відповісти
Любіть один одного! Климчук поступив по-людськи!
Відповісти