У Луцьку почало мовити «Радіо Шансон»

У Луцьку почало мовити «Радіо Шансон»
В обласному центрі Волині на частоті 103,4 відтепер можна слухати «Радіо Шансон».

Напередодні Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення дозволила перенести цю частоту із Горохова у Луцьк.

«Радіо Шансон» цілодобово мовитиме на частоті 103,4 МГц. Ця «хвиля» у Луцьку дотепер була вільна.

Потужність передавача – 0,25 кВт, тобто він покриває площу радіусом приблизно 10 кілометрів.

Відповідно до ліцензії, радіостанція 45 хвилин на добу присвячує інформаційно-аналітичним і публіцистичним передачам (випуски новин і прогноз погоди), решта ефірного часу займає музика.

Ліцензія на мовлення у Луцьку офіційно завершується у лютому 2020 року.

«Радіо Шансон» на українському радіоринку – з 1998 року. Музичний формат радіостанції – російський шансон, бардівські та «блатні» пісні, російський джаз.

«Радіо Шансон» входить до радіохолдингу Business Radio Group. Цей холдинг пов’язують із найбагатшою людиною України Рінатом Ахметовим, а також «регіоналом» Віталієм Хомутинніковим.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЗМІ, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Теперь в маршрутках вообще ужос и ж.па будет. Башкаленко , шансон ... развиваем культуру !
Відповісти
По многочисленным просьбам трудящихся-маршрутчиков...
Відповісти
Для моего кориша Михана поставте песню Михаила Круга...От Сереги из Охтырки...
Відповісти
какая власть такая и культура
Відповісти
Влада Зека - культура Зека.
Відповісти
Горохівчани і без того "совєтізовані" без міри, одна Касаротова чого вартує. Тепер і Луцьких полішуків москалізують. Чудових "гебельсів" готують на Майкопщині.
Відповісти
А де вони сидят? Яка адреса?
Відповісти
У Києві радіо "Шансон" сидить на бульварі Шевченка, 7. А хто продаватиме рекламний час у Луцьку наразі невідомо.
З іншого боку менше звертайте уваги на цю хвилю і менше розповідайте знайомим типу: "Ти чув, що "Шансон" у Луцьку? Ні, а на якій частоті? На 103,4. О, ні, не буду слухати!" А сам потім, заради цікавості, і увімкне. Ось так слухацька аудиторія і з'являтиметься. Не факт, щ всі хто хоч раз увімкне це радіо так і слухатиме постійно, але певна кількість все ж таки стане.
Відповісти
Легальная пропаганда воров и убийц. Музыка для деградирующего населения.
Відповісти
Краще б "kiss fm" запустили!!!
Відповісти
Гнітить почуття вини і незручності відносно південносхідних земляків.Культура та історична освіта на нулі майже,живуть і реагують на шаблонні подразники не маючи чи бавжання чи можливості перевірити.Сказати що Бандера герой України-всеодно що собі підписати завідомо вирок смертний.Впевнений.що не захочуть чути ніяких аргументів.А між тим,згідно програми дій бандерівці з 1944 р пропонували об"єднатись всім націям СРСР в боротьбі проти більшовиків, які по суті стали заміною буржуїв і поміщиків царського рехиму,нічого доброго для україни не зробивши-голодомор і знищення наших дідів у війну як гарматне м"ясо-без зброї на німецькі доти сандомирського плацдарму у польщі.Без національної ідеї нації не не може бути,а на сході гоголь-моголь-суміш потомків комісарів та зеків,які нічого про суть української нації не знають, мало того, стараються видати себе за неї в пориві підтримки москальської пропоганди .
Відповісти