На Волині знесли пам'ятник Леніну. ФОТО

На Волині знесли пам'ятник Леніну. ФОТО
Триметровий бронзовий пам"ятник Леніна, який стояв на центральній площі райцентру Волинської області - селищі Маневичі - активісти Правого Сектору та Автомайдану знесли увечері п'ятниці, 21 лютого.

За знесенням пам'ятника спостерігали понад 1000 людей.

Спочатку Леніну підпиляли "ноги", а тоді потягнули краном, прив'язавши до статуї троси.

Після того, як ідола звалили (впав він "мордою в асфальт"), його стали розрізати на шматки. Станом на 21:00 Леніну відпиляли голову.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Брати ви молодци

Відповісти
молодці слава героям
Відповісти
Може з Божою поміччю ми вигонимо нечисть з нашої землі і заживемо щасливо
Відповісти
И стали жить краще!
Відповісти
З одного боку - вандалізм чистої води. З іншого боку - ці символи комунізму й режиму повинні були би бути знесеними після 91-го року...Або ж після закінчення революції. З третього боку - ці люди потрібні там, на центральному Майдані, з четвертого - це акт підняття бойового духу громадян.
Відповісти
все правильно сказав
Відповісти
Коли Волиняни на Майдані чують, що у нас тут робиться, у них з'являється друге дихання. Не всі ми можемо бути там. Ми маємо показати, що Майдан - це вся Україна. І насправді в Луцьку вкрай не вистачає людей і автівок для патрулювання...
Відповісти
я навіщо нам в Україні памятники терору українців
Відповісти
говори за себя!
Відповісти
На Волині впав останній ідол комунізму...
Відповісти
А ти ідол чого взагалі?
Відповісти
Для мене дуже прикро було спостерігати вандалізм, тому що, на мою переконливу думку паямятник повинен був бути експонатом радянської доби, про що я доводив у владних коридорах, щоби підростаюче покоління змогло побачити на власні очі ленініаду, а завтра лишень екскурсовод - чи скаже чи ні? А до сьогднішнього дня памятник був туристичним обєктом.
Відповісти
Все вірно підмічено.
Можна подумати після цього в Україні все стане ліпше: виростуть зарплати, зникне корупція і тп.
Доречі, Вам це не потрібно було доводити у владних коридорах, так як не влада його знімала
Відповісти
Районна Рада прийняла рішення про знесення пам'ятника.
Відповісти
А селищна?
Відповісти
Проведи ще референдум в селищі. Зберіть всі пам'ятники і створіть музей під відкритим небом для екскурсій і голубів.
Відповісти
А районна рада має на це право?
Відповісти
Ось і Петро -музейний дав про себе знати!!!!
Відповісти
Пам’ятки ленінізму мають зберігатися в музеях і спеціальних місцях (як в інших країнах), а не стояти посеред міста.
Відповісти
І ви, Петре, маєте совість сьогодні, після сотні безневинних жертв останніх днів і не забуваючи про мільйони жертв попередніх, називати це вандалізмом? А про туристичнний обєкт - то вже загнули. Мільйони людей прокляли цей ваш обєкт.
Вас особисто у Маневичах ніколи не можна було запідозрити у антикомуністичних настроях. Тому й зрозумілий ваш смуток. Краще не ганьбіться.
Відповісти
Що ж ти, Пєтя, соплі досі жував. Було забрати його до себе в огород, як любешівці зробили. А, забув, у тебе городу нема. Справжній пролетарій. Лєнін таких любив. Дурити...
Відповісти
Ви знаєте,що можливо будуть робити музей з цімим пам*ятниками.....
Відповісти
Експонатом радянської доби і знаходитись в подвірї музею на задвірках як експонат історії.
Відповісти
Де ви були раніше, а фото вистачить я думаю цілком !!!
Відповісти
Анановичі та їх прихильники - я вам співчуваю. Тепер вам немає на кого фапати. Один вихід - збирайте валізи - повертайтесь у рашу чи до баті в бєлорашу. Там ще такого лайна - хоч греблю гати.
Відповісти
Скажу чесно вражений.скидувати памятники це простіше ніж будувати.Раніше можна було сфотографуватись з друзями.а тепер напевно біля тюрми будем чи біля бару якогось.Емоції тут ні до чого щоб щось ламати треба щось побудувати де гарантія що через два роки ми не будем скидати самих себе
Відповісти
так от і проблема, що ви біля леніна (фейспалм) фоткаєтесь. Замість того щоб дітям розказувати до чого привела його політична діяльність. а старші кадри які в Бога не вірять, з нього ідола зробили і тихенько моляться.
Відповісти
ця прблема хіба в Вас в голові.Ви працюйте на благо людей несіть добро до людей і поводьтесь з людьми так як хотіли що б з вами поводились.і задайте собі питання що ви зробили корисного для соціуму для держави для людей оточуючих і тоді памятники не будуть вам заважати.Слава Ісусу Христу
Відповісти
Де такий побожний інструктор райкому партії в Маневичах узявся. Героям слава! Слава навіки.
Відповісти
Ось у цьому і вся проблема, що вже двадцять два роки ламаємо себе і не можем поламати. Це потрібно було зробити ще в 1991 році, зараз можливо жили в іншій країні.
Відповісти
цікаво як наш памятник впливае чи вже впливав, на людей і політиків України і на безпосередньо Маневичан,що заважав працювати творити добро бути чесними дай відповідь зьома
Відповісти
Маневич аплодували, хіба ні? Людей було дуже багато. Вони виглядали щасливими.
Відповісти
Що поганого зробив Ленін, Леніна на вас немає ) Історія як ніяк. Знеслиб краще голову самі знаєте кому.
Відповісти
Шановні Волиняни. Закликаю Вас не ведіться у коментарях на смердючий тролінг не менше вонючих комуністів та недалеких полішуків.
Відповісти
Ти всіх поліщуків не лай, бо з рота смердітиме. Все таки нас багато від Білостоку до Брянська. І поки ти воюєш з тролями і пам'ятниками, я приїхав з Майдану віддати почесті герою України Сергію Байдовському на його малій батьківщині.
Відповісти
Як ти міг помітити, лаяв я поліщуків НЕДАЛЕКИХ. Я сам поліщук і добре знаю, яким може бути місцевий поліщук. І покити на Майдані ховаєш товариша, твої односельчани пролвають сльози за ідолом.
Відповісти
на сайті прочитала,що це останній повалений Ленін у Волинській області.Це не так.На шахті №9,яка знаходиться біля м.Нововолинська є ще один.Ніхто його не чіпає.Потрібно,щоб активісти навідалися туди.
Відповісти
до тебе додому треба их
Відповісти
Ми чуча до тебе прийдемо!
А Леніна на 9 шаті вже немає ;)
Відповісти
Бляха не встиг )
Відповісти
В с.Дмитрушках 2 леніна давайте всі сюда будем леніна розбивати.
Відповісти
Браво!
Відповісти
Якби провели референдум в Маневичах і скинули Леніна-це було б правильно, а так-схоже на звичайнісінький вандалізм, і феєрверки запускав "правий сектор", і "ура" вони кричали, і в натовп взривпакети їх бійці кидали і чим вони тепер кращі від "тітушок"-поясніть?
Відповісти
Молодці Маневичани,пишаюсь ВАМИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти
цікаво ,а куди власне поділи демонтований памятник?
Відповісти