Правий Сектор вимагає, щоб влада і силовики Волині йшли у відставку

Правий Сектор вимагає, щоб влада і силовики Волині йшли у відставку
Голови облдержадміністрації, райдержадміністрацій, обласного і районних управлінь МВС, СБУ, Міндоходів мають піти у відставку, - кажуть в Правому Секторі Волині.

Про це йдеться в заяві організації.

Публікуємо її без змін та правок.

Правий сектор Волині, дотримуючись принципів послідовності і вірності своїм цілям, заявляє, що наші політичні вимоги і ставлення до злочинної влади лишилось незмінним:

1. Віктор Янукович, як головний відповідальний за злочини проти українського народу має піти у відставку НЕГАЙНО.

2. Всі високопосадові організатори злочинів проти народу мають бути НЕГАЙНО притягнуті до відповідальності.

3. Дострокові вибори Президента України і Верховної Ради.

Виходячи з цих стратегічних вимог, вимагаємо від керівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, обласного і районних управлінь МВС та СБУ, територіальних органів Міндоходів у Волинській області, від керівництва Волинської митниці скласти свої повноваження і написати заяви на звільнення.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
перепрошую пішли випиеться звеликої?
Відповісти
та бувші миліцейскі начальникі вже присмоктались до новоі тимчасовоі влади.про це правий сектор чомусь мовчить.а може ви заодно
Відповісти
на мп ягодин керуе зміною племінник калетника мрочко в м ,цар, для якого всі люди бидло
Відповісти
Правий сектор - це "підгузники", формально ними керує Данильчук, а реально керує його шеф по поітичним партіям Гузь. Тобто - це бойове крило БЮТ. Вони хочуть повернутися до влади, хоча у 2005-2010 рр. повністю дискредитували себе на Волині. А "Правий сектор" вони лише використають у власних цілях, а згодом ті юнаки, які виживуть та не загинуть, будуть безробітними (ну, якщо здобудуть стволи - будуть завжди "при ділі"). Дорватися до влади цим юнакам ніхто не дасть. А жирувати будуть ті ж самі бізнесмени з БЮТ, які жирують нині. Буде так само, як при Ющенкові, якщо не гірше.
Відповісти
а я думаю, що тепер вже все буде добре (принаймні, значно краще, ніж було вчора і позавчора), а влада і силовики дійсно повинні піти у відставку, поки їх не відставили
Відповісти
Але ж ти дурне...
Провтикав в універі курс формальної логіки і передивився картинок ВК? Не ганьбися
Відповісти

А також добавлю - негайного звільнення і притягнення
до кримінальної відповідальності " всепартійного " князя Петра з Володимира Волинського
Відповісти
Хоч 100 разів перезавантажте комп'ютер з вірусами - ніц не зміниться. Систему слід зносити і ставити нову.
Відповісти
Андрію, а що ти пропонуєш?
Відповісти
а я думаю,що все буде добре, принаймні значно краще ніж вчора і позавчора, а влада і силовики дійсно мають піти у відставку, краще за власним бажанням, поки їх не відставили
Відповісти
Правий Сектор, довимагається так, що держава залишиться без нічого і будем жити як в Сомалі.
Відповісти

А як бути з Володимир- Волинським міським головою
пенсіонером і великим бувшим парткомуністичним функціонером Петром Даниловичеми ? Коли до нього вже прийдуть і запитають про всі його злодіяння ?
Відповісти
а ректори що
Відповісти
Чому мовчимо про прокуратуру ??????
Відповісти