«Очистимо владу!» - гасло чергового віче в Луцьку

«Очистимо владу!» - гасло чергового віче в Луцьку
Традиційне недільне віче відбудеться на луцькому Євромайдані під назвою «Очистимо владу».

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав заступник голови облради Ігор Гузь.

«У неділю, 2 березня, в місті Луцьку відбудеться Народне Віче «Очистимо владу!» Початок о 13:00», - йдеться у повідомленні.

«Революція не закінчилася, вона тільки набирає обертів», - зауважує політик.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Гузя з'явився конкурент - Данильчук.
Потрібно тепер показати людям хто з них радикальніший активіст.
Тому й навипередки всіх звільняють і виганяють з області.

Ось що робить з людьми бажання дорватись до владного корита)))
Відповісти
Розпочемо з Гузя!)
Відповісти
http://youtu.be/tVBt1MHa-rw - Руденко викликає Гузя на татамі
Відповісти
Це пишеться в робочий час?
Відповісти
А хто працює? Данильчук з Гузем всіх звільнили!!!
Відповісти
Так хто ж лідєр Гузь чи Данильчук. Один кричить - натовп біжить в одну сторону, інший закликає - в протилежну. Ви вже визначтесь..... з натовпом
Відповісти
Обидва рвуться до влади! Обое неграмотні не управлінці-КОЗЛИ!!!
Відповісти
Та які з Гузя чи Данильчука революціонери?
Чому вони не були в Києві в минулу середу і четвер?
Відповісти
Ми прийдемо,тільки вже будемо по інший бік барикад.
Відповісти
Люди,збираймося на Віче і будемо гнати цих двох недоумків геть з Волині!!!Можемо ще на них "соколят" спустити!!!Вони що думають,що їм народ владу довірить?!Це що жарт?!Але людям вже давно не смішно!За одним психлікарня плаче,а за іншим-міліція!!!Вже одного побратима Бєлого охолодили,наступний Данильчук і Гузь!!!Де вони взялись на наші бідні голови.В Києв у них хоробрості не вистачило поїхати,як і ін.,так званих лідерів,у Луцьку!!!Там люди віддавали життя не за те,щоб такі гамнюки тут областю командували!Геть з Волині!
Відповісти
Полішуки вгамуйтесь!! які ж бо ви злі і розумні за клавами.
Нє що об"днатись згуртуватись і пора вже хоть -щось робити крім того гамнокидання чим ви займаєтеь.. Темні були і відсталі такими недалекими й недоумками залишаєтесь
Відповісти