Пустовіта призначили губернатором

Пустовіта призначили губернатором
Згідно з указом виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова очільника обласної організації "Батьківщини" Григорія Пустовіта призначили головою Волинської обласної державної адміністрації.

Про це йдеться у відповідному указі, розміщеному на сайті в.о. Президента.

В указі йдеться:

"Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю:

Призначити Пустовіта Григорія Олександровича головою Волинської обласної державної адміністрації".

Нагадаємо, раніше ВолиньPost повідомив про призначення Пустовіта.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За що боролись на те і напоролись.Вітаю
Відповісти
Знову губернатор. Расея. Ось тобі децентралізація влади. Якщо буде проштовхувати Юлі ідеї поїде за Янеком. Тепер треба чекати в облраді Грицюка і подібних вилупків...
Відповісти
"вона" керує?
Відповісти
Якщо він хоть трохі має розуму він сам звільниця!
Відповісти
А Ви, вочевидь, такий вже інтелектуал.....
Відповісти
В тому то і річ , що Пустовіт має розум і звільнятися не буде.
Відповісти
писати навчись, друг проффесора і азірова
Відповісти
з громадою й надалі ніхто радитись не збирається. шкода. але люди вже інші
Відповісти
Бондар-2
Відповісти
"Губернатором" якої губернії?
Відповісти
УРАААА!!! welcome to 2005 рік. З нетерпінням ждем заступників (ше не всьо рейдернули на Волині), а також реакції так званих "волинських люстраторів".
Відповісти
А по районах?
Відповісти
Искренне поздравляем Вас с ответственным назначением! Ваше назначение - это мудрое и взвешенное решение Киева в этой сложной обстановке. Думаю, у Вас достаточно опыта и мудрости справиться. Удачи Вам товарищ полковник!!!
Відповісти
із старого списку. Коритуйте...
Відповісти
Народ Ви такі розумні, а скажіть хто на Вашу думку мав очолити область із опозиціонерів. Прізвище?
Відповісти
ось вам і маєте...думали щось зміните..вас використали...ще буде плакати як добре було!!!
Відповісти
чи буде у нього климчук радником
Відповісти
швиденько бери клімчука радником
Відповісти
Призначення компромісне і до певної міри логічне виходячи з напіввійськової ситуації. Якщо не буде робити дурниць, то має шанс протриматись три місяці, а далі буде видно.
Відповісти
нормальний він чоловік!
Відповісти
Це не що інше як захоплення і присвоєння собі пані Тимошенко (Турчиновим) адміністративної влади, влади над МАЙДАНОМ.
Це робиться за кулісами і під килимом. Для чого?
Щоб перемогти на виборах.
Ми ще побачимо як буде використовуватись адмінресурс на Волині ближче до виборів 25.05.2014.
Не сумніваюся, що мільйони грошей буде влито в цей процес.

Але цими ЖИДІВСЬКИМИ штучками волинян не обдуриш.
Відповісти
так це ж технічний тимчасовий уряд, допоки вибори не рпойдуть. можете не кіпішувати хоч з цьог оприводу, дорогі мої лучани?)
Відповісти
Видно,що Юлю випустили. Вона готуе плацдарм на вибори. Шкода,але тривога закрадаеться в серце...
Відповісти
Закінчиться х..ня з росією - поговоримо і вирішим з ним.Не панікуйте.Це питання вирішить громада Луцька.
Відповісти
На жаль, сьогодні більшість псевдо-патріотичних організацій борються скоріше за свій прапор, ніж за прапор Державний. Таким чином, ”єврореволюції” не потрібні революціонери, а потрібна лише яскрава світлина на шпальтах газет, щоб різного рівня “вождики” мало змогу придбати собі Тойоти “Сіквоя” або побудувати гарний будиночок у гаю, де солов’ї співають
Відповісти
Привітний,читаючий... З людьми спілкується вільно. Тверезий в поглядах і на вулиці. Одним словом- Пустовіт.
Відповісти
Це краще, ніж те, що пропонували по списку активісти. Нехай працює, країну треба піднімати і розвивати. З Богом...
Відповісти
Цілком нормальне призначення на Волині у такий складний час. Залишається підібраити хорошу команду.Пустовіт - мудрий, досвічений військовий керівник, здатний забезпечити порядок та спокій на Волині.
Відповісти
як на мене, то це непогана кандидатура, хай попрацює трохи, то й побачимо...курчат рахують по осені
Відповісти
,,Никогда не оправдывайся. Твоим друзьям это не нужно, а враги все равно не поверят.''' Це прислів'я як ніколи актуальна для новопризначеного губернатора. Ще не має ніяких призначень, рішень, планів нового керівника, та гвалт піднімається не на жарт. Прохання до критикуючих, якщо ви маєте компромат на Пустовіта -- будь ласка, оприлюднюйте. Де взяв козирну ділянку за дарма, куди прилаштував свою челядь, Які помешкання загарбав і т.д. Але пам'ятайте правило ,, Сказал, - докажи. Не доказал - ответь!'' Може хватить маскуючись під різноманітними ніками зловтішатись. Призначили нам не царя. Хто заважає контролювати очільника області, з якої політсили він би не був?
Відповісти
Пустовіт найкраща кандидатура на посаду губернатора,він військовий,патріот,принциповий і вимогливий,гарний організатор,член партії "ВО Батьківщина",постійно приймав участь у акціях протесту проти банди януковича,коли правого сектора і близько ще не було.
Відповісти
Підтримую Пустовіта. Порядна людина.А це важливо в теперішній час. Є досвід військового керівництва. Було б бажання працювати і підтримка волинян.
Відповісти
Підтримую Пустовіта. Порядна людина.А це важливо в теперішній час. Є досвід військового керівництва. Було б бажання працювати і підтримка волинян.
Відповісти
Григорій Пустовіт - достойна людина на своїй призначенній посаді!І в силах зробити все можливе, щоб був забезпечений порядок та спокій на Волині!!!
Відповісти
Самий правильний вибір.
Відповісти
Самий правильний вибір.
Відповісти
Абсолютно нормальна та компромісна кандидатура. Не треба його зараз критикувати, у нас буде 3 місяці, щоб його оцінити і зробити висновки - будемо надіятись, що хороші.
Відповісти
Пустовіт керував волинянами? Ні!.То чого про нього говорити дурниці.Життя покаже.Коли при владі в Кабінеті Міністрів люди випробовані Майданом,я думаю все буде добре.Слава Україні!
Відповісти
ПУстовіт не БАшкаленко.Він вміе слухати,аналізувати,робити висновкми і діяти.Без піару , шуму і гаму. Якщо пообіцяв доломогти - допоможе,якщо відмовив то аргументовано. С
вою думку може змінити враховуючи факти а не інші фактори впливу.....
Відповісти
Час покаже... а де він був під час революції і про його організаційні якості - ще всі почують
Відповісти
І чим не вгодив Пустовіт? Хороша та адекватна людина. Вам би кого не призначили - всеодно, були б проти. Складається враження, що хоч-би хто був - або пообливати брудом...Давайте міняти свою свідомість, друзі!
Відповісти
Пустовіт - досвідчений керівник, принципова, мудра, порядна людина із військовою закалкою. Такі керівники потрібні не тільки на Волині, а й по всій Україні.
Відповісти
ПУСТОВІТ - порядна і чесна людина! можливо із Вас хтось хоче покерувати ??? а час то який ? молодець , що погодився, зараз в керівництво йдуть "політичні камікадзе", адже "хто , якщо не я" . Дякую,Вам Григорію Олександровичу !!! Ви - молодець , і разом будем будувати нову Демократичну Державу .Слава Україні!
Відповісти
Знаю його особисто.. як на мене - дуже порядний чоловік, на посаді секретаря міськради багатьом допоміг по мірі можливостей
Відповісти
Скажіть, будь ласка, от що зробив нетак Григорій Олександрович на посаді секретаря міськради або на посаді голови "ВО"Батьківщина", я наприклад оцінючи його діяльність, бачу: виваженість у діях і висловлюваннях, прийняття розумних рішень, це людина, яка завжди вислухає і допоможе мудрою порадою і багато іншого.Тому тримайтесь, Григорію Олександровичу, ми віримо у Вас.
Відповісти
В цей важкий для України час, призначення головою районної державної адміністрації Пустовіта Г.О.,дуже виважене і правильне рішення.
Відповісти