У Луцьку напали на негрів. ВІДЕО

У Луцьку напали на негрів. ВІДЕО
У центрі Луцьку на вулиці Ярощука група молодиків напала на студентів СНУ африканського походження, при цьому використавши електрошокер.

Напад скоїли у середу, 5 березня.

При цьому молодики представилися активістами "Правого сектору". Вони не встигли завдати чорношкірим студентам значних пошкоджень, бо перехожі затримали порушників та викликали міліцію.

На місце також прибули представники Правого сектору та Автомайдану.

Нападників та постраждалих повезли у штаб "Правого сектору", де записали їх коментарі на відео.



Один із нападників розповів, шо вони студенти фізкультурного факультету СНУ. "Ми йшли за двома студентами-іноземцями і просто налякали їх шокером", - пояснив він.

"Відношення до "Правого сектору" я не маю", - пояснив нападник.

У міліції повідомили, що займуться розслідування справи.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОЛОДЦІ!!!
Відповісти
бидло і позор університету
Відповісти
По-перше,зараз вважається образливо називати чорношкірих людей неграми,просто чорні,як ми білі.Про це в обов'язково треба знати журналістам.По-друге - за такі хуліганські дії таких студентів треба виключити з вузу і перед нашими гостями привселюдно вибачитися.
Відповісти
Гопота.
Перехожим повага.
Відповісти
А в Донецьку це відео подадуть як побиття бандерівцями людей з шахти...
Відповісти
що то йде Башкаленко і вони його мирно "люстранули"!
Відповісти
за яйця і підвісити
Відповісти
Ганьблять україну такі дикуни!!!
Вигнати з університету і в армію відправити для більшої користі!
Відповісти
ну видно з відео шо він дибіл і приїав з Любомля чи Ратного, бо тільки звідти полісся плодить таких хлопців - недоумків. Та закрити на пару суток ідіота
Відповісти
потрібно чфітко вияснити яка тварина їм дала еолектрошокера і дала наказ що робити я невірью що вони самі це придумали подібно до регіоналівських витівок.натиснути і все буде ясно через 72 години. це термін на який можна затримати порушника
Відповісти
Який сором!Хлопці, саме за такими діями і складається враження про Україну. Адже ніхто в Росії, чи навіть на Донбасі,у Криму не повірить, що хотіли налякати( що вже безглуздо для студентів вишу), а всюди протрублять, що у Луцьку бандерівці знущаються з іноземних студентів. Така слава не потрібна нікому.
Відповісти
такие вот малолетние уродцы и создают негативное отношение к Правому Сектору, к которому сами не имеют ни малейшего отношения
Відповісти
Негри трохи по-расистськи звучить... Краще таки "темношкірих". Поважаймо гостей
Відповісти
Негри, нігери і т.д., в дупу толерантність.
Відповісти
Сором! Потрібно виключити з вузу!
Відповісти
Для чого таке робити? Диб*ли!!! Чорношкірі люди можуть теж нападати на нас, але чомусь цього не роблять, мабуть тому що вони нормально виховані, а не якесь бидло, що вміє руками махати і сємічькі гристи! соромно, що є такі убогі!
Відповісти
Со спорт фака с электрошокером?????? Парни кто учится там, да вас просто позорят!!! Нельзя этого так оставлять! Сделайте там все красиво, чтоб уродам больше не повадно было про Луцк такую славу пускать!!!
Відповісти
як ті неадекватні гопники дратутють, ганьблять Луцьк і Волинь..(
Відповісти
Потрібно наказати так цю соплячню,щоб інші боялися і разом ректор хай відповість як на дурфаці вчатьглумитися над людьми навіть чорними. Сволота.
Відповісти
На колiна, в центрi мiста!!!
Відповісти
І що вони такого аж зробили?!
Хлопці - молодці! Так і треба з цим чорним ла*ном!
Цікаво, чи ці мавпи розуміють що після цього з ними буде..
А Волинський ПС ще ті клоуни. Захищають мавп, та ще й домовились, щоб в ВП опублікували відео.


Відповісти
Шановні модератори, а такі коментарі ви не видаляєте?
Я б і допоміг правоохоронцям знайти юного расиста...
Відповісти
Ахах. Що ж всі такі герої в інтернеті
Відповісти
Між іншим цим неграм ніхто не може дати в гуртожитку, їх постійно пересиляють з поверха на поверх, то вони беруть чужі речі, то голі ходять по поверсі, після себе не прибирають ні в душі, ні в кімнаті, почувають себе королями, з них пилинки всі здувають. Ось у хлопців і накипіло, може із-за дівчини, думаю була підстава. По темних хлопцях видно, що не такі прості. У вас би якісь речі без просу взяли, чи ходили голі по поверсі..ви б не лише шокером.
Відповісти
позор університету!
Відповісти
Виключити нападників з університету негайно!!!!! а на Майдані провести через коридор позору, що б іншим було неповадно. і шановні журнапісти, якщо у вас є така освіта, негри - расизм, правильно чорношкірі. у Європі за таке закривають ЗМІ або накладають мільйонні штрафи. Задумайтесь!
Відповісти
п. Володимир Пащенко. Ви як власник, зобов'язані покарати за такий расистський заголовок своїх працівників!!!!!!!!
Відповісти
Порушити проти цих провокаторів кримінальну справу і виключити з університету. Такі падлюки роблять негативний імідж України в цей час, коли Україну підримує весь світ.
Відповісти
Бажаю усім захисникам ...кхе...чорношкірих, щоб їхній доньці присунув негр, а потім полетів у свою сонячну африку.
А правий сектор на себе забагато бере...Хоча з кришою в сбу можна.
Відповісти
Це синочок директора бібліотеки університету В.Собчука. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ну я б не радив тепер зявлятися вам двом в університеті... вас "чекайть" ..попали хлопці
Відповісти
Всім хто захищає "негрів", бажаю безпосередньо з цими ангелам поспілкуватись, а ще краще породичатись. Дурфак він і в Африці дурфак.
Відповісти
Яка різниця чи ДУРІАК чи можливо факультет журнілістики?? Це в людині справа, а не у факультеті!!! Слідкуй трішки за мовою хлопче
Відповісти
скажіть мені його ім*я і прізвище, чи скиньте ссилку в ВК
Відповісти
Волиньпост теж класно статтю назвав: "Негрів")))))
Відповісти
молодці хлопці) підтримую
Відповісти
Хай валять в свою африку! ВАЙТ ПРАЙД!
Відповісти