«Самооборона» Волині хоче розпустити ДАІ

«Самооборона» Волині хоче розпустити ДАІ
Волинська "Самооборона" ініціюватиме питання розпуску Державної автоінспекції.

Про це 19 березня заявив керівник штабу організації Андрій Хведчак.

За його словами, до такого висновку громадські активісти прийшли під час спільного патрулювання з автоінспекторами.

На переконання Хведчака, існування ДАІ - зайва витрата грошей. Мовляв, роботу автоінспекції може виконувати патрульно-постова служба.

Тому "Самооборона" проситиме в міністерства внутрішніх справ ліквідувати ДАІ, а функції інспекції передати ППС.

Також пропонуватимуть, щоб Волинь була пілотним регіоном під час реалізації цієї ініціативи.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давно пора це зробити. У випадку ДТП виїзждати треба коли покалічені люди, а так достатньо ППС. По іншим ДТП достатньо страховиків.
Відповісти
Ага, дуже класно придумали. давайте ще суди, прокуратуру і міліцію розпустим, а обовязки перекладем на ППС
Відповісти
пропонуется ввести патрульні машини,c функціямі даі.чітай як в грузіі,америці
Відповісти
а то нічого, що пішки ппснік мерс не дожене. А то нічого, що завдання ппс і даі кардинально відрізняються. В хведчака окуляри запотіли (чи черепна коробка)
Відповісти
правильно
Відповісти
На дорозі і так бардак то ви ще й те розформуйте!!!
Ну зовсім ума палата .Поки доїдеш на роботу десять раз нарвешся на нерозумного, бо кожен хоче перший кудись доїхати. А ми йдемо у Європу, ми вчимося у них культури поводження на дорозі . З себе би розформування починали.
Відповісти
оце вам і робота ДАІ, що нариваєтесь дорогою на роботу. вас бачу влаштовує, і нічого змінювати не збираєтесь.
Відповісти
Немає слів яка в нас самооборона, тільки що доброго зроблено ніде не видно
Відповісти
Все що добре робиться, того ніколи не видно. Тільки в нас зате критикувати вміють, що аж гай гуде. Самі що доброго зробили для свого міста.
Відповісти
Волинські самооборонівці, ви ж живете на кордоні Євросоюзу. Часто їздите в ту ж Польщу, Німеччину, Словаччину, Хорватію. Хіба там ліквідували автоінспекцію?. Не поспішайте в революційному запалі! Україна нещодавно пережила одного ДАІ-шного реформатора того, що Ющенко. То чи ж варто наступати на ті ж амбіційні граблі?!!
Відповісти
ви мало знаєте про ППС це служба розбійників за захмілілми громадянами... просто контенген в них інший, а передати повноваження ДАІ це звичайне
знищення системи дорожньої міліції в цілому. Якщо формувати то потрібно вдосконалити у форматі: дільничнй, ППСник, ДАІвець в одній особі у наряді 2-пр-в з розрахунку на кількість населення + заробітна плата яка не спокушатиме корупційним спокусам . Слава Україні!
Відповісти
Оце і малось на увазі, об'єднання цих функцій. Просто журналістам потрібна сенсація, і вони не завжди коректно подають інформацію, яка озвучувалась.
Відповісти
ви мало знаєте про ППС це служба розбійників за захмілілми громадянами... просто контенген в них інший, а передати повноваження ДАІ це звичайне
знищення системи дорожньої міліції в цілому. Якщо формувати то потрібно вдосконалити у форматі: дільничнй, ППСник, ДАІвець в одній особі у наряді 2-пр-в з розрахунку на кількість населення + заробітна плата яка не спокушатиме корупційним спокусам . Слава Україні!
Відповісти