У Луцьку пікетували міліцію. ФОТО

У Луцьку пікетували міліцію. ФОТО
Понад півтисячі людей прийшли під міліцію Волині.

2 квітня вони пікетували правоохоронців, бо в.о. керівника МВС Арсен Аваков не звільнив начальника управління міліції Віктора Швидкого.

Сюди прийшли не лише представники революційних організацій, а й представники громадськості. Протестувальники демонстративно стояли спиною до будівлі управління міліції.

О 14:00 вони почали зачитувати звернення до в.о. президента України Олександра Турчинова, в якому просять звільнити Швидкого.

Також на вулиці біля управління зібралося понад 100 міліціонерів у формі та цивільному вбранні.

Один з них навіть підняв плакат з написом "Швидкий наведи порядок". Коли до нього підійшли представники ЗМІ, чоловік опустив плакат та сховався за спинами міліціонерів.

Станом на 14:18 акція завершилася. Громадяни передали звернення міліції та збираються передати копію документ в Адміністрацію президента.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: міліція
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бруківку надійно вложили.... :)
Відповісти
За що загинуло сотня лютей на Майдані незрозуміло...
"10 лет спустя..." Повторються події 2004 року, коли передали корито від одних до других, а людей як нізащо мали та і будуть мати... Ніколи в цій країні пуття не буде. Таке враження що треба всіх до стінки поставити, а тоді з нуля починати будувати нову країну....
Відповісти
А ви не в курсі?:) За Юлю!!! Що за люди...?:(
Відповісти
Декілька слів а точно в ціль попали 100%.
Відповісти
Очечко то слабенькое!
Відповісти
приперлись
Відповісти
Мирна акція, донесли свою позицію і пропозицію... А далі всі питання до Києва!!!
Відповісти
що юлька,що порох,що яник "поважають" народ.Треба припиняти вірити цим казкам від "солодкоголосих".
Олігархи і політики - це одна каста, вони вже давно паразитують на тілі народу.
Відповісти
А чому б не спробувати зробити переворот, як в лютому?
Де гранати, чому бруківка не летить?
Керівництво і спонсори майдану заборонили?)
Де ж демократія для людей?
Чому швидкий лізе напролом?
Відповісти
А ви напевно друг Швидкого

Що він доброго зробив, будучи на посаді???
Відповісти
Дайте йому попрацювати і нехай прозвітує за 2 місяці а не бігають штурмують. Не можуть заспокоїтись після революції.
Відповісти
15 хвилин пікету - 18 фотографій.
Акція для галочки...ПС вже не такі хоробрі.
Відповісти
пане Іване, ви мабуть ментовський пацючок, який вміє правильно підбурювати народ.........більшість людей навіть не знали хто був начальником управління, і хто є..............це вам пацючкам важливо шоб Швидкий залишився, бо тоді корупційні схеми і "беспредєл" буде процвітати........міліціянти памятають. коли Швидкий був уже на цій посаді, про такси теж говорили......так шо не треба ля-ля
Відповісти
Хто це на фото №2 зліва від Данильчука стоїть? Старий дід в спортивному костюмі?
Відповісти
Це Кобель, на старому ринку займається скупкою монет, медалей і всякої старини!! І тренер в естеті.
Відповісти
ні, я його знаю
Відповісти
ШВИДКИЙ ПРИЙДЕ
порядок наведе!
Відповісти
Швидкий прийшов і хоть міліція почала патрулювати. так що все добре.
Відповісти
Це на заслуга Швидкого, він жодного дня не працював,тільки значився на посаді. він не керував.
Відповісти
Бардак пока, ніхто не знає кому, що і скільки нести. Скільки за "кришу", скільки за кримінальну справу (відкрити закрити), скільки за чергову зірочку. ШВИДКИЙ НАВЕДЕ ПОРЯДОК В ЦЬОМУ БАРДАКУ, ВСЕ БОБЛО ЙОМУ! ТАКСИ ТІ Ж САМІ!
Відповісти
правильно
Відповісти
Паша, приходь зараз, по старій дружбі зроблю знижку.
Відповісти
Якщо якийсь мент поганий щось хоче сказати проти мене, то я як колишній офіцер карного розшуку Луцького МВ не ховаюсь, можу і хочу поговорити віч-на-віч, або при громаді. Грошей з квартирних злодіїв не брав, а якщо є така інформація, то прошу її оприлюднити!!! Чекаю!!!
Відповісти
агенту 007. Заробляю я набагато більше ніж ти в міліції (УБОЗі)і бажання повертатися в систему не маю жодного бажання. Моє покликання- зламати вашу систему!!! І таких як я багато!!! Ми гроші не беремо, бо ці гроші в крові!
Відповісти
Тарасику ми памятаємо як в карному розшуці ти працюваві і зливав квартирнирним злодіям інформацію, типу Левчука, якого ти довго не міг затримати, а коли хлопці його затримали пішов цепочку заносити його девці, за грошенята. То в тебе ще совісті хватає після того кричати - зламати систему, дивись пупок розвяжеться
Відповісти
Швидкий з переляку стільки "міліції" нагнав сьогодні. Напевне за посаду багато вже заплатив і не хоче піти не повернувши і не заробивши. Все дуже нагадаує початок новоговитка революції. Реваншу старої системи не повинно бути.
Відповісти
На мою думку він показав що міліція працює. І може безпредельщіків зупинити.
Відповісти
Показав з ким і як міліція працює. Ті ж самі вже трохи призабуті тітушки.
Відповісти
В цивільному плакат тримав зовсім не міліціонер, а охоронець Єремєєва! І там на 11 -му фото Кобель та його учні, два з яких працюють в охороні Єремєєва!!!
Відповісти
Тарас і решта адекватних людей - не звертайте уваги на коментарі мусарів. судячи з їхніх дубльонок і машин під УБОЗом - то в них чудова зарплата. а Швидкий ще й "премії" пообіцяв.
Відповісти
Йдіть на роботу працювати. зробіть хоч щось для міста. а не всіх тролите і знімаєте. Хто вам дав таке право??? Де написано в законі??? написано громада ..... а де громада там тільки 100 чоловік і всі з криммінальним минулим. Понабералися баньдюки.
Відповісти
"Понабералися баньдюки" - це ти про оточення Швидкого і тітушок?!!
Відповісти
Правий сектор-хто ви такі?Посланці Путіна,люди,які хочуть добити Україну?По вашій поведінці не можна сказати, що ви патріоти України!Що вертається кримінал 90-х років?Коли дивиться світ на вашу"люстрацію" то дійсно виникає думка,що тут одні радикально озброєнні і обезбашені "патріоти".Ви прийшли будувати нову Україну,так будуйте її,покажіть як ви вмієте працювати,о це буде приклад для всіх.А то тільки мародерством займаєтесь.Як подивлюсь на те побите УМВС м.Луцька,то видно вашу невтомну працю до сьомого поту.Може це і не ви ламали,то відновіть,зберіть громаду,покажіть приклад і люди до вас потягнуться,до речі за ті кошти,які можна отримати від продажу авто на якому ваш Ярош катається.Що захотілося бойфрендом побути?А Вазі не хоче покататися чи на велосипеді? Слабо?Треба по Україні зібрати підписи про вашу легалізацію,цікаво скільки їх буде?Ви робіть люстрацію не тим, хто не працював ще в рамках нової влади.Нехай людина попрацює і відзвітує про свою роботу,а тоді висновок можна зробити,чи гідна вона цієї посади?Люструйте тих,хто понакрадав за час перебування на посаді дісйно мужновладців,таких як Климчук,Грицюк і т.д.Заберіть у них незаконно придбане та поверніть у бюджет згідно закону,зробіть аудиторські перевірки,і докажіть свою правоту?А то як баби на базарі,користуєтесь наклепами.

Відповісти
Така примітивна демагогія, набір взаємовиключних закидів і вимог. Певно, дали ряд напрямних для коментарів, а воно, не розібравшись, закопіпейстило все одним постом. Хі-хі. Та чули ми це все всі роки кучмізму і ПРидурошної влади - не боріться, не кіпішуйте, а "йдіть працюте". На пана.

Забрати незаконно придбане в даному часі може лише правоохоронна система - міліція, прокуратура, суди. І тому ПС та інші і домоглися зняття Швидкого, бо при ньому гарантовано лише б ховались кінці в воду і зачищались би ті, хто робив революцію. На жаль, не домоглися ще геть нових людей. Та Революція продовжується. Хоча і важко, але її треба завершити, щоби жертви не були марні.
Відповісти