У Луцьку може перебувати російський провокатор, - соцмережі

У Луцьку може перебувати російський провокатор, - соцмережі
У мережі шириться інформація, що у Луцьку може перебувати російський найманець Андрій Поляков-Ртищев задля провокацій.

Про це йдеться на сторінці «Волинської Самооборони Майдану» Вконтакте.

«На теренах Луцька і Волині може діяти найманий убивця. Активісти будьте уважні, пильні, та обережні. Він озброєнний та небезпечний. Помітете його, телефонуйте у 102», - йдеться у повідомленні.



Також активісти опублікували його фото:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Який уйо*ок.
Відповісти
Валити урода
Відповісти
"помітете"?
Відповісти
Грамотні самооборонівці...
Відповісти
який ти самокритичний
Відповісти
12 тисяч.......
Відповісти
Ну давай, іди сюди москалику))) Тут тобі не Крим...
Відповісти
под эту характеристику подходят все члены Правого Сектора!!!
Відповісти
Если бы не социальные сети, мы бы никогда не узнали о планах врагов. Именно там все развед... шпионы, диверсанты, ГРУ-шники, ФСБ-шники и прочие наймиты публикуют (в целях абсолютной секретности, естесственно, как это и положено развед... шпионам) свои задания, планы, цели, даты и маршруты передвижения, явки, пароли, контакты и номера своих телефонов для секретной связи... Так что бдите, товарищи, бдите. Хорошо организованный бдеж в Одноклассниках, ВКонтакте и Фейсбуке поможет убить время когда делать больше нечего.
"Самооборона", включи наконец мозги. Да и редакции ВолиньPost не помешало бы перед тем как публиковать подобную хрень.
Відповісти
локшину на вуха і всіляку "хренотень"! Біомаса ж, гей!
Відповісти
Перше і друге фото - дуже не схожі,не помітили?

В Україні - війна.
Відповісти
видел е гов тернополе! на рынке!
Відповісти
...вы что охренели!!! ...кто он,посмотрите на его ,,армию,, )))... диваный урод )))...
Відповісти
Де ж наше "доблєсноє" СБУ?...
Відповісти
Мабуть "зеленими чоловічками" їх називають тому, ЩО ЗА НИХ БАКСИ ПЛАТЯТЬ!!!!!))))
Відповісти
Тому зелені бо мають зелений однострій, ззовні подібні до людей, та мають невідоме походження, ймовірно інопланетне.
Відповісти