На Волині «пішли в ліси» дві сотні молодих людей. ФОТО

На Волині «пішли в ліси» дві сотні молодих людей. ФОТО
Три з половиною сотні хлопців та дівчат з різних куточків України відправилися до лісу, аби зіграти патріотичну військову теренову гру «Звитяга».

Збір учасників розпочався о 8:30 1 травня біля центрального корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Тут у камуфльованій форми з наплічниками, спальними мішками, карематами і запасами провізії зібралася більша частина учасників. Решта – під’їдуть безпосередньо до місця дислокації.

Цього року змагання проходитимуть у лісі Ківерцівського району між селами Цумань та Берестяне протягом 4 днів, з 1 по 4 травня. У лісовому масиві учасники розіб’ються на команди, які будуть змагатися за перемогу, будуючи табори, готуючи їжу та змагаючись у різних конкурсах.

Суть гри полягає у тому, що кожна команда має власний прапор, який повинна охороняти і не дати відібрати супернику. Якщо прапором заволоділи – це означає повний програш.

Крім цього, кожний учасник змагання має нарукавну пов’язку відповідного кольору сотні, тобто команди, що символізує життя. Під час гри сотні можуть «знищувати» гравців суперника, зриваючи цю пов’язку.

З-поміж «звитяжців» не лише хлопці, а й дівчата. Гра має вікове обмеження – 16-30 років. Для участі неповнолітніх потрібна згода батьків.

Кожен з учасників повинен був узяти список обов’язкових речей і продуктів для таборування. Наприклад, запастися крупами, овочами, консервами, варенням та згущеним молоком.

Їх супроводжуватиме пункт медиків, працівників міліції і МНС.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Для Маї буде корисно побігати трішки...
Відповісти
Ігоре, це альтернативний спосіб заняти молодь, адже не тільки можна проводити час у клубах і барах. Жалію що сам не поїхав...
Відповісти
Cпосіб втлумачити свої погляди для отримання рушійної сили для політичних ігор....
Відповісти
не побігати, майка зможе хлопця знову попробувати
Відповісти
буде давати майстер-клас! Природа...
Відповісти
Сколько дебилов носит земля волынская...
Відповісти
Вибач, але я на псячій: Ты что из гнезда выпал?
Відповісти
Волині ДВА дебіла.Це какановичі-камуністи!
Відповісти
класні фото, на відміну "вол.новин"
P.S. Слава Україні!!!
Відповісти
Волинські новини це помойка, на мою думку.
Відповісти
Побухають, потрахаються і приїдуть...
Відповісти
якби ти хоч раз на подібне поїхав, то знав, що там не те роблять, але кожен по собі судить. скоріше б такі мікроби як ти виродилися
Відповісти
Греко-католіки збираються свого Бога принести на Схід з кулеметами та мотузками.Це вже раз було.
Відповісти
ще все навколо -засер- загадять
Відповісти
Підпишіть автора фото - репортаж дуже крутий
Відповісти
фотографувала я) дякую)
Відповісти
Гарні фото)))
Відповісти
Примітив!
Гузь знову, як на виборах спише пару штук баксів на цій "Звитязі" і купе собі нове авто.
90% цих хлопців - це ліцеїсти Боснбка та П"ятий Сектор.
Відповісти
МОЛОДЦІ.....НАЦІЯ ПРОЗРІВАЄ..! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ !
Відповісти
Гурби краще!!!!
Відповісти
молодці!!! от молодь!!! жаль що подібних заходів мало, надіємось нова влада буде уважніша до виховання молоді
Відповісти
Корасота... Всі усміхнені, задоволені... Оце дійсно виховання ПАТРІОТИЗМУ...
Відповісти
Все хорошо, но креатива маловато, когда-то это была Зарница, с теми же элементами - командами, флагами, повязками, конкурсами итд, итп. Да, и почему звезде местного политического небосклона, Гузю, фотограф уделил так мало внимания?
Відповісти